Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo, mozda malo umiri neke....

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • "Lideri tri koalicije koje su osvojile većinu glasova na nedavno održanim parlamentarnim izborima u Crnoj Gori potpisali su sporazum o principima nove Vlade Crne Gore.

      Lideri „Za budućnost Crne Gore“ prof. dr Zdravko Krivokapić, lider koalicije „Mir je naša nacija“ mr Aleksa Bečić i lider koalicije „Crno na bijelo“ dr Dritan Abazović obraćaju se uživo na konferenciji za medije.

      U sporazumu koji su potpisali, između ostalog, su se obavezali da nova vlada neće pokretati nikakve inicijative ili postupke s ciljem izmene državne zastave, grba i himne.

      U sporazumu se navodi da će nova demokratska vlada u Crnoj Gori odgovorno sprovoditi sve međunarodne obaveze koje je država preuzela, ojačati i unaprediti saradnju s NATO-om i brzo, u potpunosti i predano sprovesti sve reforme potrebne za punopravno članstvo Crne Gore u EU.

      „Da će nova demokratska vlada u potpunosti depolitizovati ključne vladine institucije s ciljem obezbeđenja beskompromisne borbe protiv kriminala i korupcije. Da će nova demokratska vlada poštovati Ustav i s tim u vezi neće pokretati nikakve inicijative ili postupke s ciljem izmene državne zastave, grba i himne“, piše u Sporazumu."

      Безразложно се уплашила "друга Србија", све ће бити као и пре (границе, устројства, самосталност...) само ћемо бити болје комшије и браћа...нећемо више бити то зло са севера које дестабилише ЦГ.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ma niko se toga ne plasi vec samo DPS...tako su plasili svoje ljude sa gorstacima iz DF...sto jeste problem i oni su dobili tu kolicinu glasova samo zato sto je bilo Milo ili neko drugi. Na sledecim izborima ocekujem bum Becica i Dirtana i da CG polako, ali sigurno ide u gradjanski koncept.

        Milo je imao dobru viziju CG koju ce i drugi voditi, problem kod Mila je jegov lopovluk, sto je plasio ljude da b sebe odrzavao na vlasti. DF nece biti nesto bolji i kljucna stvar za CG je da Becic i Dritan da se uzdignu a da ove stranke oko DF ne dobiju moc kakvu je imao DPS, isto mislimi za DPS naravno.

        Jako btna stvar da Dritan pokaze da multikulturalna sredina je nesto najbolje za drzave na Balkanu i da nema cega da se plase. Da je Milo bas krao izbore i da CG nije demokratska drzava, sigurno da bi ostao na vlasti i danas.


        CG c uci veoma brzo u EU ako deo vlasti ostanu Becic i Dritan Abazovic....ulaskom u NATO suvereitost drzave ne moze da im uzme niko.....to je bajka DPS da plase decu...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Evo, mozda malo umiri neke....

          Ma to se sve radi da se umire Cetinjani.
          Vidiš da su poludjeli pa slušaju Tompsona i tripuju da je Crna Gora Crvena Hrvatska..


          Treba ići korak po korak..

          -Prvo treba ustašluk poslati na Blajburg
          -Dati otkaze Milovim Crnogorcima u javnim funkcijama i zaposliti Vučićeve Srbe..
          -Oduzeti pravo glasa ovima što glasaju iz Amerike..

          -Završiti popis da Srbi budu većina (što i jesu u realnosti) ali je Milov inžinjering od Srba pravio Crnogorce.



          Zatim jedna od najbitnijih stvari velikosrpskog inžinjeringa tj. sama logistika te ideje je platiti Kinezima dug za autoput koji prave Crnoj Gori.

          BTW. (Crna Gora je sa Kinom sklopila takav ugovor da ukoliko ne ispunjava svoje obaveze Kina ima pravo da uzme koje god hoće zemljište Crnoj Gori)

          Naša bratska Crna Gora je pukla ove godine sa turizmon i javne finansije idu u ku*ac a dug ide preko 100% BDP-a što je za Crnu Goru kataklizma.

          Tu mi nastupamo i naši penzioneri uz amin Trampa..

          Kupijemo Luku Bar i preuzimamo obaveze za autoput Bar-Boljare tj. koncesiju i završavamo naš deo od Požege do Boljara.

          A ta granica što kaže Vulfi je i nebitna.
          Obrisaćemo i nju u Mini-Šengenu..


          Ju ju ju..
          Veseli se srpski rode, srpski rode zbog slobode
          I zbod slavnih Nemanjića, Obilića, Petrovića..
          Last edited by Chiwwi; 09-09-20, 12:17.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            "Lideri tri koalicije koje su osvojile većinu glasova na nedavno održanim parlamentarnim izborima u Crnoj Gori potpisali su sporazum o principima nove Vlade Crne Gore.

            Lideri „Za budućnost Crne Gore“ prof. dr Zdravko Krivokapić, lider koalicije „Mir je naša nacija“ mr Aleksa Bečić i lider koalicije „Crno na bijelo“ dr Dritan Abazović obraćaju se uživo na konferenciji za medije.

            U sporazumu koji su potpisali, između ostalog, su se obavezali da nova vlada neće pokretati nikakve inicijative ili postupke s ciljem izmene državne zastave, grba i himne.

            U sporazumu se navodi da će nova demokratska vlada u Crnoj Gori odgovorno sprovoditi sve međunarodne obaveze koje je država preuzela, ojačati i unaprediti saradnju s NATO-om i brzo, u potpunosti i predano sprovesti sve reforme potrebne za punopravno članstvo Crne Gore u EU.

            „Da će nova demokratska vlada u potpunosti depolitizovati ključne vladine institucije s ciljem obezbeđenja beskompromisne borbe protiv kriminala i korupcije. Da će nova demokratska vlada poštovati Ustav i s tim u vezi neće pokretati nikakve inicijative ili postupke s ciljem izmene državne zastave, grba i himne“, piše u Sporazumu."

            Безразложно се уплашила "друга Србија", све ће бити као и пре (границе, устројства, самосталност...) само ћемо бити болје комшије и браћа...нећемо више бити то зло са севера које дестабилише ЦГ.
            Ovaj sporazum je prevashodno dobar za Crnu Goru i za njene građane kao početak procesa prevazilaženja ozbiljnih razlika oko državnosti , puta Crne Gore ka evroatlantskim integracijama . Iako ovde važim za "građanistu" , blago je reći da sam bio šokiran "muzičkim ukusom" ljudi na Cetinju . Razumeo bi da pevaju partizanske ako su već protiv "četnika" ali tompsona

            Dritan jeste političko osveženje u celom regionu ali mene je prijatno iznenadio i mladi Bečić i "matori" Krivokapić . Može se i biti nacionalista ali sa osećajem šta je najbolje za SVE građane .

            Ako se bude postupalo po ovim potpisanim principipima , ovo može vrlo pozitivno da deluje i na Srbiju . Možda ljudi konačno shvate da je Crna Gora definitivno samostalna država sa jasnim evroatlantskim putem .

            To bi mogao da bude početak ozbiljnog promišljanje da i Srbija krene tim putem .Ostala je poslednja i jedina , od pada Berlinskog zida , koja ima nemogući bućkuriš od spoljne politike .

            Mogli smo da budemo prvi da je bilo pameti ali memorandum , pesnici , mantija ,knjiga o Milutinu , svi Srbi u jednoj državi , balvani SAO sa magacionerima , zubarima , psihijatrima i odošmo u 3lpm

            Comment


            • Amerika bato


              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ovaj sporazum je prevashodno dobar za Crnu Goru i za njene građane kao početak procesa prevazilaženja ozbiljnih razlika oko državnosti , puta Crne Gore ka evroatlantskim integracijama . Iako ovde važim za "građanistu" , blago je reći da sam bio šokiran "muzičkim ukusom" ljudi na Cetinju . Razumeo bi da pevaju partizanske ako su već protiv "četnika" ali tompsona

                Dritan jeste političko osveženje u celom regionu ali mene je prijatno iznenadio i mladi Bečić i "matori" Krivokapić . Može se i biti nacionalista ali sa osećajem šta je najbolje za SVE građane .

                Ako se bude postupalo po ovim potpisanim principipima , ovo može vrlo pozitivno da deluje i na Srbiju . Možda ljudi konačno shvate da je Crna Gora definitivno samostalna država sa jasnim evroatlantskim putem .

                To bi mogao da bude početak ozbiljnog promišljanje da i Srbija krene tim putem .Ostala je poslednja i jedina , od pada Berlinskog zida , koja ima nemogući bućkuriš od spoljne politike .

                Mogli smo da budemo prvi da je bilo pameti ali memorandum , pesnici , mantija ,knjiga o Milutinu , svi Srbi u jednoj državi , balvani SAO sa magacionerima , zubarima , psihijatrima i odošmo u 3lpm
                Prva tri pasusa, naklon i knstatacija da je meni vrlo blisko takvo mišljenje.
                Preostala dva pasusa pokazuju da ipak ne mislimo isto ALi nije bitno i ne moramo da mislimo isto, bitno e da se ne vređamo i to će predstavlati napredak (da je tako i u RL ja bih bio sretan Srbin..građanin Srbije ako ti je draže). Znači, OTAN nikako.
                P.S. bolje i knjiga o Milutinu, Krst na Križu nego Filozofija palanke.
                Last edited by nebitan; 09-09-20, 20:25.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Joj čuj ovog laika "mogli smo da budemo prvi". Jeste, pitamo se nešto. Nema dogadjaja koji nije unapred odredjen.

                  Ovi izbori u CG su jedini spontan dogadjaj od 1945. na ovamo. Nisu spontani ni protesti 9. marta. Ništa nije spontano.

                  Svaka i najmanja sitnica je uvek bila unapred isplanirana.

                  Ovo je jedina stvar koja se desila neplanirano i spontano.

                  "Mogli smo" ... Ma mogli smo da pušimo kurac sami sebi. A to ćeš naučiti nekad ili nikad. Ne rastu memorandumi, pesnici i ostale pičke materine sa grane.

                  Comment


                  • Dodje Mladić komunista, crveni Sloba, udbini igrači, Naser profi ubica, pre toga Izetbegović sa platformama priprema teren godinama, sve se zna, sve se spremalo, od kongresa KPJ u Dresdenu 1928. i onda dodje baja ... E mogli smo prvi. Ma mogli smo da... pa da ne pričam više vulgarnosti. Nismo mogli!

                    Nismo mogli!

                    Utuvi to u glavu da je svaki pesnik, svaka knjiga, svaka knjiga tipa "Nož", svaka pesma poput "Janičar" od Cuneta, svaka njihova akcija poput MASPOKa priprema za neminovne dogadjaje.

                    Naser Orić ubija za Slobu pa ubija Srbe posle, sin komunizma Arkan ubija pošto se dobro uvežbao kod Dolanca.

                    Tudjman komunjara novoustaša.

                    Sve uigrana ekipa i dan danas su pri vlasti.

                    "Mogli smo". Ma nismo mogli. Ajde malo realnosti nekada nije na odmet.

                    Comment


                    • Samo da skinem kapu Najvećem kako je pokidao spoljnu politiku prethodne dve nedelje.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Sad kad informer krene da štanca naslovnice koje su u fazonu "Zaharova ne nosi gaćice kad duva vetar" ili " Putinova baka se zabavljala sa ustašom za vreme opsade Staljingrada" ..

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Sad kad informer krene da štanca naslovnice koje su u fazonu "Zaharova ne nosi gaćice kad duva vetar" ili " Putinova baka se zabavljala sa ustašom za vreme opsade Staljingrada" ..
                          Ti kao da si blizanac onog zube urednika informera Vučićevića pa znaš sledeći korak ili si u gl odboru sns?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Najgora vlast sigurna sam u istoriji Srbije i Beograda ikada, od prvog pominjanja u kamenom dobu.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Uvek mislimo da od goreg ne može gore i uvek se zajebemo.
                              Kad dotraje vladajuća garnitura doće neki novi hoštapleri, lopovi i secikese koji će nam džigericu jesti i pokrenuti kamen u oba bubrega.
                              Jednostavno nema u Srbiji boljitka dok udišemo ovaj vazduh.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Uvek mislimo da od goreg ne može gore i uvek se zajebemo.
                                Kad dotraje vladajuća garnitura doće neki novi hoštapleri, lopovi i secikese koji će nam džigericu jesti i pokrenuti kamen u oba bubrega.
                                Jednostavno nema u Srbiji boljitka dok udišemo ovaj vazduh.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Kakvo je ovo razmisljanje? Pa naravno da ima bolje i da je 90% ponude od ovih mnogo bolje. Njihova parola i jeste nema bolje od ovog...svi smo isti tj lopovi i obican narod pada na to godinama, tj decenijama.

                                Da igra Nolo, Djoker i Zvezda ..da nisu gladni i to je to...tako funkcionise 90% stanovnistva..ovi stancuju zadruge i parove non stop....

                                Jbga takvi smo....najlakse je optuziti vlast, ali narod jadan je dobar....ali eto vlast pada sa neba i narod nije takav.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X