Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lošmi kao prvo ja u boga ne verujem ali vidim da ga ti sve više spominješ od kad vas je Amfilohije školovao..

    Već dva dana kmečiš da me banuju.
    Shvati već jednom da ti nisi uopšte omiljen ovde i nikog tvoja kmečanja ne tangiraju.


    Dje su ti te junačke grudi, šta će ti pomoć drugih?

    Kako misliš ti da deda Miloja iz Orašca ubediš u tu gradjansku Srbiju ako stalno cmizdriš kao neka devojčica?


    Da bi zavladao Srbijom moraš da zavladaš deda Milojem a ne nekom rejverkom iz bloka.
    To se daje za ekser..


    Shvati već jednom da te gasiram sa razlogom.

    Nikakvu pretnju vi gradjani sa sela ne predstavljate ni meni ni Srbiji.

    Prvo ima vas 137 ukupno u zemlji, a drugo vaša srbofobija ne može da se sakrije i iritira deda Miloja.

    E zato vas i gasiram da vaša srbofobija ispliva na površinu.

    Kad bi se to srpski narod u Crnoj Gori digao protiv Mila da mu srbofobija nije pomutila razum i da zbog toga nije izgubio kompas?

    Nikad.
    Hvala vam što ste učestvovali..
    Last edited by Chiwwi; 08-09-20, 15:47.

    Comment


    • Odmori malo, upalio si se previse
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Srpski pisac o izborima u Crnoj Gori: Od slavlja u Srbiji diže mi se kosa na glavi

        Euforija oko crnogorskih izbora u Srbiji i Republici Srpskoj od koje mi se diže kosa na glavi bila je nešto najgore što sam vidio. Ta euforija bila je neprimjerena, nebratska, nekomšijska, šovinistička, poručio je pisac, novinar, urednik emisije “Dobar, loš, zao” Marko Vidojković u emisiji “Probude se” na TV Nova S.

        Komentarišući rezultate crnogorskih izbora, Vidojković kaže da je u Crnoj Gori jedna vrlo interesantna situacija u kojoj je “vlast od jednog mandata prednosti dobila raznorodna koalicija – od Dritana Abazovića do “velikosrpskog ili vučićevskog Demokratskog fronta, koji dolazi redovno na poklonjenje Fireru”.

        “To je vrlo široka lepeza stranaka koja treba da tvori tu većinu, a na koncu imamo i Mila Đukanovića, koji je i dalje predsjednik Crne Gore. Ne znam što slavi Srbija kada je Crna Gora nezavisna država još od 1878. godine i sad će neki srbofil da mi objašnjava kako su Crnogorci Srbi u stvari, kao što su za njih i Bošnjaci Srbi samo muslimanske vjeroispovijesti, Hrvati su Srbi katoličke vjeroispovijesti, Makedonci su Srbi sa teškom govornom manom. Za te manijake ne postoji pravo na samoopredjeljenje, da budeš što hoćeš… za njih postoji samo da ‘Milo padne’, ako ‘padne’, onda ćemo da brišemo granicu i onda će i Republika Srpska odmah da postane Srbija. Nemojte, ljudi, da budemo toliko glupi. Ovom narodu treba iscjeljenje, pa tihovanje, a prije svega regionalno pomirenje. Ništa od toga se nije desilo, i ta euforija u Srbiji i RS od koje mi se diže kosa na glavi je nešto najgore što sam vidio nakon crnogorskih izbora”, kazao je Vidojković.

        Podsjetio je na postupak omladine Dveri koji su dan nakon izbora otišla pred vrata crnogorske ambasade u Beogradu sa kartom u jednom pravcu ka Tirani ambasadoru Tarzanu Miloševiću.

        “Milošević je ovdje svojim poslom, kao ambasador suverene Crne Gore, ali Dveri su mislile da kada Milo izgubi, i to sa jednim mandatom, Crna Gora automatski postaje Srbija”, prokomentarisao je Vidojković.

        BITNO JE ŠTO KAŽE MANDIĆ, A NE KRIVOKAPIĆ

        Na pitanje voditelja da prokomentariše poruke koje dolaze iz Demokratskog fronta o povlačenju Crne Gore iz NATO, kao i izjavu nosioca liste “Za budućnost Crne Gore” prof. dr Zdravka Krivokapića da se to neće tražiti, srpski pisac kaže da je Krivokapić anonimus izvučen u posljednjem trenutku i da je bitno što kaže Andrija Mandić i ekipa oko njega koja je “tvrdo srpsko jezgro”.

        “Ne može se sjutra biti u NATO, a prekosjutra davati Rusima Kotor za podmornice. Što se mene tiče, dešavanja u Crnoj Gori su stvar građana te Crne Gore. Meni je mnogo veći problem ta naša naloženost na to da je crnogorsko more u stvari srpsko i da se sada nešto značajno, za ovaj nesrećni narod i umiruću naciju desilo na izborima u Crnoj Gori”, saopštio je Vidojković.

        CRNA GORA SVJETLOSNIM GODINAMA ISPRED SRBIJE

        Osvrćući se na intervju crnogorskog predsjednika dva dana nakon izbora Novoj S televiziji, Vidojković je kazao da “Đukanović djeluje kao čovjek koji i dalje drži sve konce u svojim rukama” te da je na ovim izborima Crna Gora pokazala da je “svjetlosnim godinama ispred Srbij”.

        “Po Freedom Housu Crna Gora zajedno sa nama dijeli definiciju hibridnog režima, dakle nije demokratija. Na ovim izborima Crna Gora je pokazala da je svjetlosnim godinama ispred Srbije u pogledu demokratičnosti, jer su izbori bili masovni, demokratski i slobodni. Kod nas nema od toga ništa”, ocijenio je Vidojković.

        Vučić zabio nož u leđa Đukanoviću?

        Prema njegovim riječima, predsjednik Crne Gore je dosta zaslužan i za dovođenje Aleksandra Vučića na vlast.

        “Najzanimljivije mi je da li je Vučić njemu zabio nož u leđa, kao što se sada čini… Kod Vučića se nikad ne zna… Ja mislim da njemu treba psihička pomoć i nadzor u instituciji zatvorenog tipa…” poručio je Vidojković.

        Komentarišući “istorijski sporazum” Beograda i Vašingtona o Kosovu, srpski pisac kaže da ne zna što je tu istorijsko, osim hvalisanja olovkom.

        “Vučić je, ako se ne varam, dva dana pred odlazak u Vašington nazvao Trampa lopovom. Ne znamo što je htio da kaže time, ali tako vrijeđati instituciju američkog predsjednika je krajnje neumjesno”, kazao je između ostalog Vidojković.
        https://m.cdm.me/politika/srpski-pis...kosa-na-glavi/


        Svaka mu je na mjestu!

        Comment


        • Ne baš svaka... Ja sam ubeđen da u CG ima dovoljno pameti da se obuzdaju mandići, kneževići. Nije NATO seoska mz da izlaziš kako hoćeš

          Naravno da CG treba da ostane nezavisna. Ne kažem da nema i drugačijeg mišljenja... od Mantije do boškića ali ta priča je završna. Za dobro i CG I Srbije

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • 20200909_103956.jpg

            Kaze lik slabo mu ide, svi su sad USA...rekoh mu..pa nek se zove Tramp?

            Bio u Ravanici...zapusteno, ali se kao renovira. Sveca 30din, neka se zena zalila pa nam sestra na 6 kupljenih dala 9

            Srboljub usao i slika se u crkvi...malo je falilo cigaru da zapali...

            Dobro jutro dobrim ljudima, posebno Dritanu Abazovicu..koji ce suvim bicem da spoji Srboljuba i Mila i drzati ih za uzde.

            Pisao sam ovde da ce doci dan da ce se oriti ime coveka koji je svim srcem za nezavisno Kosovo i davce to radite patriJote...

            Veliki napredak ka EU i gradjanskoj Srbiji...
            Last edited by LosmiSK; 09-09-20, 10:40.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Kolko kenjate ajde Powera i razumem on je Crnogorac, ali ovom novinaru i ostalima, verujte mi da sam na vlasti, samicu bi gulili do apokalipse.

              Sad je Mandić jedini problem a ne crnogorski fašista Milo Djukanović?

              Je l on krenuo u otimanje imovine i u prokazivanje Srba? Ili su Srbi krenuli da se bune? Je l bila frka oko nezavisnosti? Ne. Oko priznanja Kosova. Ne i tolika.

              Jesu trebali gaće da svuku da ih jebu dole? Samicu bi gulili svega mi na svetu, pa bi se radovali ako vidite tračak sunca u 10 godina.

              Ko glupim Srbima drma kavez i ko im daje za pravo da pričaju u ime Srba iz Crne Gore bilo o prisajedinjenju kao retard Boško ili vi koji živite u Srbiji a vi ćete njima da držite lekciju.

              Ponabijam vas sve ... Isti ste ko Boško Obradović samo druga strana medalje. Pustite ih ako neće u NATO neće, ako hoće hoće, oni žive dole. Nema Srbija monopol na živote svih Srba.

              Niti treba zagovarati prisajedinjenje niti davati infantilne izjave šta treba da rade. Sami su se izborili za sebe bez Srbije sami sebi i neka kroje sudbinu, a od vas Srba koji se mešate sve vas .... Života mi.

              Čuj ti njih njima se gadi e. Samicu da gulite zid do sudnjeg dana.

              Oni imaju svoje biračko telo, nemaju veze sa Srbijom, ako su za savez sa Singapurom neka budu. Izborili su se sami.

              Nemoj krezavi Srbi da se javljaju kojima Vučić ne vadi penis iz zadnjice. Pazi ovome novinaru se gade. E džukelo jedna masna
              Last edited by Cassius Clay; 09-09-20, 10:59.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ne baš svaka... Ja sam ubeđen da u CG ima dovoljno pameti da se obuzdaju mandići, kneževići. Nije NATO seoska mz da izlaziš kako hoćeš.
                Sitizeni mašite ceo fudbal.
                Pogrešne su vam percepcije.

                Neće Crna Gora izlaziti iz NATO nego će Srbija ući u NATO.
                To je bar "pis of kejk"
                20 godina nas mole da udjemo u NATO.

                A Mandići i Kneževići će postati Vučići..
                Ameri su vazda voleli četnike..

                A taj CDM portal je glasilo Mila i ustašluka..
                Last edited by Chiwwi; 09-09-20, 11:01.

                Comment


                • Ljudi se izborili za sebe i sad će da im drži slovo neko iz Beograda, Novog Sada itd koji put da zauzmu. Ma ideš bre u pičku materinu, imamo li malo obraza?

                  Ovde mislim na ceo dijapazon ljudi od Boška do ovih teletabisa drugih.

                  Chiwwi i ja se sprdamo i sve je to šala, ali kad vidim ovog novinara usmrdelog. Idi dole u Berane pa im reci da ti se gade da te na vile nataknu prase jedno

                  Comment


                  • Hhahahahah ovaj Vidojkovic smrdi cak i preko slike.

                    Ne znam sta je ljudima sa tim strahom da ce opet Srbija i Crna Gora biti jedna drzava.
                    Ostace nezavisna, koji vam je kurac
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Vulfi nemoj da im daješ lažne nade..

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Hhahahahah ovaj Vidojkovic smrdi cak i preko slike.

                        Ne znam sta je ljudima sa tim strahom da ce opet Srbija i Crna Gora biti jedna drzava.
                        Ostace nezavisna, koji vam je kurac
                        Ajde da razumem Crnogorce ovaj ih dole maže nego se javi bata iz Srbije sa tom polemikom. Samica, paljbica.

                        Ja ne verujem. Ne znam da li ima jedne osobe koja je to pomislila zbilja. I taj Boško Obradnović skuplja neke glasove sa kraja tim izjavama, tj debilčina misli da skuplja.

                        Comment


                        • Chiwwi, najbitnije je da u CG ozdrave ovi zatrovani mrznjom i oni sto se stide svog porekla.
                          A to sto cemo biti i dalje dve nezavisne drzave, to je okej. Ne troluj ih
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Ajde da razumem Crnogorce ovaj ih dole maže nego se javi bata iz Srbije sa tom polemikom. Samica, paljbica.
                            Trebaju mu pare za sampon, pa mora da sere.

                            A i retard je, pa i nije cudno.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Нисам изненађен Видојковићем, његовом анализом и ставовима, опус му је сав у диму (наравно опијата не кафанском)...Оно где сам изненађен јесте став Само Звезда о изласку ЦГ из ОТАН савеза (ни једна странка, струја) ни један део опозиције није изричит у томе да је обавеза ЦГ да изађе из савеза, чак ни да поништи принање КиМ. Напротив, свима је најбитнија демонтажа криминалног миљеа и то је тачка окуплјања опозиције. Нико ни из Србије (искључујем неке маргиналце) нема претензија према ЦГ осим ако у то не рачунају интерес грађана Србије за летовањем, за битисањем дела породица и слично.
                              Иначе, не слажем се ни са chiwwijem око тога да ћемо ми врло брзо бити део ОТАН савеза.
                              Волфи, слажем се са твојим ставовима.(наравно)
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Chiwwi, najbitnije je da u CG ozdrave ovi zatrovani mrznjom i oni sto se stide svog porekla.
                                A to sto cemo biti i dalje dve nezavisne drzave, to je okej. Ne troluj ih
                                Ti su najgori...a puno ih je na Balkanu .Mnogi svoje poreklo kriju kao zmija noge

                                Bitno je samo da smo izvojevali svuda pobede sem u Srbiji..

                                Srbija tj Yugoslavija se usitnjiva poslednjih 30g, mi se ne ukrupnjavamo, eventualno mozemo dobiti Republiku Srpsku i to je to...

                                Kad sam upoznao babu neku, kaze mrzim Crnogorce...i ona kao iz Sarejava, dosla u NS...i na kraju ispade da je iz CG neko pleme iz okoline ako se secam Cetinja od tad je zovem Crnogorka ))

                                Srbija treba da vise da brine o karti Madjarske koju su izbacili sa Vojvodinom kao njenim delom....
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X