Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Beogradu je potreban gradonacelnik, ne politicar.
    Амин.

    Comment


    • Znam samo jednog čoveka koji je glasao za Velikog Vođu, a pričao sam sa bar 30 ljudi različitih godina i obrazovanja. Kolega mi pričao da njegova gazdarica u selu Kupinovu, tamo gde radim, glasala od kuće, zvali je telefonom, ona samo izdiktirala neke podatke i koliko takvih ima. Glasala za AVa, kaže boji se, selo je to, živi sama. Neverovatne su mi te stvari u ovom vremenu, ali izgleda da su ipak moguće.

      Ovo je prvi put u istoriji da je jedan diktator istovremeno i izdajnik zemje. I tiranin i buljaš u isto vreme. Sve što je mogao da uradi da uništi zemlju je uradio, Kosovo, zatrovana hrana, smanjivanje ionako bednih plata i penzija, ruganje direktno u lice koje nam oduzima dostojanstvo.

      Srećan sam što i dalje pružamo otpor i što smo spremni da se još jedenom obračunamo sa bagrom, ali ovaj put to mora biti konačni obračun, ne želim, ali ako treba primeniti i neke ekstremne mere jer ovde je izbor jednostavan, opstanak naše dece i nas ili njihov.

      Nedopustivo je da se ovi protesti mogu gledati samo preko interneta, a na TV ništa, cenzura, mrak, pa da je samo to Veliki Vođa i njegove slinave sluge treba da idu pod mač.

      Od sutra idem na proteste u NS, a sledeće nedelje ako potraju ću kombinovati kad sam na poslu u BG, a u NS kad sam kući. Ustanimo svi protiv bagre koja nas iskorištava, pretvara našu decu i nas u robove i zbog kojih već dugo vremena živimo ispod svakog dostojanstva. Ne moramo sedeti u sobi da bi ovde pisali, možemo i sa ulice.
      Last edited by goku; 05-04-17, 20:02.

      Comment


      • Obratili smo paznju danas na policiju u civilu. Prvo smo otisli ulicu gore da bi dosli na pocetak kolone protesta kod RTS i da bi video koliko ljudi ima u trenutku kada smo se prikljucili. Usli u Majke Jevrosime i shvatili(culi) da su iza nas trojica pandra u civilu. Onda smo obracali paznju sa strane kolone dok smo bili na trotoaru u Takovskoj i Kneza Milosa. Neverovatno je koliko ti ljudi nisu bili "maskirani". Mislim bili su u civilu, ali toliko se videlo po profilu ljudi da tu ne pripadaju. Sve neki nabedjeni, puni sebe, sirovine. Bukvalno im je na celu pisalo, ja ne znam da li su oni toga uopste svesni. Kao da crnac ide u KKK koloni. Kao u onoj bajci kada se vuk prerusi u ovcu. Vidis na kilometar da tih nekoliko nisu tu da bi protestvovali. Naravno posle se "sumnja" potvrdila jer smo videli kako se izdvajaju u coskove ulica i pricaju preko prijemnika.
        Last edited by colchonero; 05-04-17, 22:06.

        Comment


        • Tri ste primetili, ali nisi svestan koliko ih još niste primetili. Nije to ništa čudno.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Editovao sam komentar. Brate ti ne mozes verujes koliko je za neke ocito bilo. Snimili smo na prvi pogled bar njih 20. Verovatno da ima nekih koji su se mnogo bolje "uklopili".
            Last edited by colchonero; 05-04-17, 22:09.

            Comment


            • Зна ли неко зашто су хеликоптери данас летели по БГу?
              Ја сам лично видео један, али људи кажу да их је више било.

              Comment


              • U koliko sati je to bilo?

                Comment


                • Ја сам видео око 20:00

                  Comment


                  • Gde si bio(u kom delu grada)?

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Зна ли неко зашто су хеликоптери данас летели по БГу?
                      Ја сам лично видео један, али људи кажу да их је више било.
                      Cula sam ja vest, neku vezbu su imali.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Gde si bio(u kom delu grada)?
                        На Вождовцу.

                        Comment


                        • Originally posted by Pobeda.. View Post
                          На Вождовцу.
                          Komsija
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Komsija


                            Сутра ће бити лепше време у то време, па очекујем више људи.

                            Comment


                            • Originally posted by GOKU View Post
                              Znam samo jednog čoveka koji je glasao za Velikog Vođu, a pričao sam sa bar 30 ljudi različitih godina i obrazovanja. Kolega mi pričao da njegova gazdarica u selu Kupinovu, tamo gde radim, glasala od kuće, zvali je telefonom, ona samo izdiktirala neke podatke i koliko takvih ima. Glasala za AVa, kaže boji se, selo je to, živi sama. Neverovatne su mi te stvari u ovom vremenu, ali izgleda da su ipak moguće.

                              Ovo je prvi put u istoriji da je jedan diktator istovremeno i izdajnik zemje. I tiranin i buljaš u isto vreme. Sve što je mogao da uradi da uništi zemlju je uradio, Kosovo, zatrovana hrana, smanjivanje ionako bednih plata i penzija, ruganje direktno u lice koje nam oduzima dostojanstvo.

                              Srećan sam što i dalje pružamo otpor i što smo spremni da se još jedenom obračunamo sa bagrom, ali ovaj put to mora biti konačni obračun, ne želim, ali ako treba primeniti i neke ekstremne mere jer ovde je izbor jednostavan, opstanak naše dece i nas ili njihov.

                              Nedopustivo je da se ovi protesti mogu gledati samo preko interneta, a na TV ništa, cenzura, mrak, pa da je samo to Veliki Vođa i njegove slinave sluge treba da idu pod mač.

                              Od sutra idem na proteste u NS, a sledeće nedelje ako potraju ću kombinovati kad sam na poslu u BG, a u NS kad sam kući. Ustanimo svi protiv bagre koja nas iskorištava, pretvara našu decu i nas u robove i zbog kojih već dugo vremena živimo ispod svakog dostojanstva. Ne moramo sedeti u sobi da bi ovde pisali, možemo i sa ulice.
                              Nema vise šege, Goranovic preuzima predvodnicku palicu protesta.

                              AVE GORANE!

                              Comment


                              • Ma jok, najbolje da cekamo regularne izbore u diktaturi. Samo pogledajte sta pink i informer misle o nasoj deci i studentima.
                                Narkomani, alkoholicari, huligani...
                                Neko bi morao da odgovara za ovo.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X