Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dajemo vam 90%, a vi nam vracate 15% mislim..dok dodje do naroda to je 3-4 mozda max 5%...To bre nema nigde na svetu. Kod nas je poljoprivreda cela da ne pisem o IT industriji. Beograd bukvalno nema nista...
    Last edited by LosmiSK; 07-09-20, 18:20.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Važno obaveštenje za forumaše : od danas sam nekrunisani admin.

      Budite mirni i dobri.

      Bez poltičkih tema.

      Za više informacija (račun za mito, povlastice) udarite reputaciju i napišite kodnu šifru zbog koje se javljate

      1 - mito
      2 - povlastice
      3 - urota protiv nekog forumaša
      4 - banovanje forumskog neprijatelja

      Svako i najmanje nepoštovanje pravila i nepristojne ponude tipa manje od 100 evra biće kažnjenje permanent banom.

      Comment


      • Uki imam ja neke Hrvatice za tebe, jel' to ok?

        Sve što tražim je da mi se dozvoli da sprdam Lošmija Vojvodjanina iz Crne Gore..

        Comment


        • Dje me gadjaš u tanko. Nekako su mi srpkinje najmanje privlačne. Iz regije Hrvatice da, Srbija ako bih morao, BiH 1 promil šanse nema, ne bih izdržao naglasak, isto kao i jug.

          U regiji su mi Hrvatice numero uno. Nisu najlepše ali imaju najbolju narav. A zašto?

          Comment


          • Na 1:24 leže svi uzroci medjunacionalnih sukoba Srba i Hrvata

            Comment


            • Imam ja jednu teoriju zašto su Crnogorke stalno namrčene, nadrndane i tmurne..

              Opšte je poznato da Srpkinje vole da se slade Crnogorcima a da Hrvatice trzaju na nas kao lude.

              E sad kad naše snahe odu dole u Budvu da se zaslade kršnim momčićima mi se onda sasvim prirodno utešimo sa Hrvaticama.

              To dalje implicira da Crnogorkama ostaju samo Hrvati..

              E sad zamisli ti te mrče namrštene kad im dodju dećki da ih muvaju..

              Pa pre bi se bacile na glavu na kamen u Moraču, nego da se bace nežnim Hrvatima u gej zagrljaj..

              Comment


              • Brate moram ti priznati da su Sarajlije veliki šmekeri i mnogo veće face od Crnogoraca. Ne treba to izbaciti iz računice.

                Na Crnogorce se pale samo ove naše.

                Jer šta je problem Crnogorcima, oni su kontra od ovog nekog istočnohercegovačkog etnosa.

                Urlaju, deru se, grubi su onako, iz njih izbija neka nesigurnost i nedostatak samopouzdanja koji kompenzuju šepurenjem kao pauni, pasivno-agresivnim ponašanjem i slično.

                A u 4 zida sa ženom su papuče najveće i manji od makova zrna. Bar ovi koje znam.

                Pre par godina na splavu neki momci iz Bara, brate oni izgubljeni. Niti znaju kako prići devojci, onako neka sirovost najprostija.

                Bosanci iz nekih delova pošto se ne razumem baš u Bosnu, očima svojim sam gledao kako imaju dobru žvaku i muvaju laganeze.

                Naše se istina više pale na Crnogorce nominalno, a na kraju dana sve dok se tuširaju sanjaju da ih Boki Lexington voli.

                Moja skromna zapažanja

                Comment


                • Nista Urke brale. Resavam Chiwwia tri metra bez veze, za dzaba.

                  Samo nastavi pozitivno da pises o USA i za mene si 5. Ako bas imas moci, izvadi mi brata iz suterena. Ostalo mi je obezbedio gospodin predsednik Tramp
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Hahaha..
                    Uki, svidja mi se kako razmišljaš..

                    Dobro da, sve one sanjaju ljubav sa nekim stabilnim vukom, ali na kraju završe sa svinjom koju bez problema podele sa još nekom guskom..

                    Ne govorim ja o njihovim željama, niti sporim da one stvarno žele to što žele, ali na kraju, kad dobiju ono što žele, onda im to što su dobile dosadi iste sekunde, pa požele odmah nešto drugo..

                    E sad, za Sarajlije znam da su gotivci, možda njih da spojimo sa Crnogorkama da i one dobiju nešto što može da ih zagolica?
                    Dobro si me to podsetio..

                    Ali šta ćemo sa Hrvatima?
                    Njima onda jedino ostaju neki Evropljani..

                    Comment


                    • Hercegovački Hrvati mogu na Balkan, a ovi oridjidji moraju u Evropu. Kao i oridjidji Vojvodjani. Ne mogu oni do reči doći od nas brdjana.

                      Čehinje još pamte kako brdjani jašu, zato češka policija čeka da neko igra sa ovih prostora i da bije naše.

                      Ali objektivno Španci, Portugalci su najlepši narod uz Srbe. Kad kažem Španci mislim na Španci i njihovi derivati, Portugalci i njihovi derivati i Srbi i njihovi derivati + Italijani kao najveći šmekeri.

                      Žena ima lepih svuda i po istočnoj evropi i svuda.

                      Ali muškarci iz Istočne Evrope, što je ono?

                      Comment


                      • Dako dodje iz dupeta u glavu onom Dritanu smrdljivom da je najvaznije zaustaviti stvaranje velike srbije... mora se stati na kraj ravnogorskoj fukari!

                        Edit: kad sam vec kod fukara, cuh nesto da je Djokovic udario sudiju... Ccc, sta drugo ocekivati od te barabe.
                        Last edited by powerslave; 07-09-20, 20:46.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Hercegovački Hrvati mogu na Balkan, a ovi oridjidji moraju u Evropu. Kao i oridjidji Vojvodjani. Ne mogu oni do reči doći od nas brdjana.

                          Čehinje još pamte kako brdjani jašu, zato češka policija čeka da neko igra sa ovih prostora i da bije naše.

                          Ali objektivno Španci, Portugalci su najlepši narod uz Srbe. Kad kažem Španci mislim na Španci i njihovi derivati, Portugalci i njihovi derivati i Srbi i njihovi derivati + Italijani kao najveći šmekeri.

                          Žena ima lepih svuda i po istočnoj evropi i svuda.

                          Ali muškarci iz Istočne Evrope, što je ono?




                          Španci i Portugalci su preniski a muško bez pristojne visine žene uopšte i ne registruju tako da ne dolaze u obzir.

                          A ni Italijani nisu baš nešto visoki ali se previše lickaju pa ću da ih ubrojim.




                          Tako da bih ja rekao ovako:

                          1.Crnci
                          (Samo zato što su ogromni)
                          2.Crnogorci
                          (Zato što su kršni i nemoguće je ignorisati ih)
                          3.Srbi
                          (Zato što je bog Srbin a žene vole ni manje ni više nego bogove)
                          4.Amerikanci
                          (Samo zato što su svinje i imaju pare)
                          5.Italijani
                          (Samo zato što imaju loknice i što su na glasu)
                          6.Francuzi
                          (Samo zato što je neko lupio da su dobri ljubavnici)


                          Što se tiče ovih regionalnih podela u Velikoj Srbiji (BIH,CG,SRB,NMK,ALB) tu smo mi Zemunci bez premca, jer se jako dobro zna ko je bio i ostao najjači 1na1 u bivšoj Jugoslaviji.


                          A ko dobro mlati ima i dobre ribe..
                          A i mi smo odrasli uz Dunav i volimo miris ribe..
                          Tako da to je to..
                          Last edited by Chiwwi; 07-09-20, 21:34.

                          Comment


                          • Dobro onda najbolje da se Srbi po principu Kosova koje ćemo sutra priznati otcepe od Crne Gore. Oni su u nekim delovima većina kao Šiptari na Kosovu, ispašće nam Kosovo još i adut. Ladimo guzicu u Herceg Novom svake godine, a Trebinje i HN će konsčno biti u istoj državi.

                            Imamo li dogovor dobri moj brate

                            Comment




                            • Biraj liniju Power moj, dje ćeš da se razgraničimo

                              Comment


                              • Moze! Srbima dati one vukojebine po sjeveru i Herceg Novi, samo da pocinemo vise od njih

                                Comment

                                Working...
                                X