Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geografski, po ovim rudama i po svemu tome (ne znam kako se nauka zove) jasno se dokaže starost planete od par hiljada godina.

    A šta ove sisadžije druge kažu interesuje me isto koliko i šta kažu eksperti WHO.

    Klasična globalna tehnokratija će da bude puna nekih činovnika i naučnika gde će obični smrtnici biti u fazonu " kO sI Ti Da sE sUproTstAvIs NaUcnoj ReCI???"

    Stara i prepametna venecijanska doktrina, ne daj stoki da razmišlja.

    Uzmeš sve monetarne tokove, kontrolišeš svu nauku i postavljaš izvršitelje agende koji će za keš da glume da smo nastali i od kengurovog kurca.

    Kako ne vidite očigledan blueprint? Ima li šta jasnije

    Comment


    • Cus Bog, haha..

      Ja vjerujem da je Bog crnac!

      Comment


      • Nije, Bog je Srbin ..

        Comment


        • Bog je sisata plavusa.

          ...srpskog porijekla, naravno.

          Comment








          • U normalnim civilizacijama zvuk sa neba neobjašnjiv bi bio tema broj jedan nacionalne bezbednosti. Kad zaspaju i rokaju iz satelita kojekakvim talasima (čuda muda šta su smislii), normalno i da stigne talas "kurone"

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Cus Bog, haha..

                Ja vjerujem da je Bog crnac!
                Čuš ne čuš pred njega ćeš doći i to nije stvar diskusije. E kad dodješ onda ne znam šta d ti kažem, možda dobro prodješ možda si dobar čovek, ali malo ćeš se stideti sebe tada.

                Comment


                • Originally posted by Prince View Post
                  Nije bre. Pa u martu je najavio otvaranje ambasade u Jerusalimu i dogovoren je vojni sporazum. Treba od njih naoružanje da nabavimo. Pusti ti Psihopatu, glumi za domaću političku scenu i njene upotrebe.

                  Da bude "jadan nije ni znao šta potpisuje naterali ga". Pametan je on jako i u svakom momentu razmišlja.
                  Last edited by Cassius Clay; 06-09-20, 11:03.

                  Comment


                  • Pa sto bi glumio za domacu scenu ako je nesto najavio?

                    Comment


                    • Pa nije u domaćim medijima to, ovde je cenzura, našao sam na engleskom. A za penzionere i domaću publiku da bude "naterali ga jadnog, vidiš nije znao" "stavili ga tamo kao djaka" a ono na distanci zbog "covid19".

                      On non stop razmišlja o glasačima, ko je ikad čuo nekoga iz njegovog okruženja, zna da je taj opsednut.

                      On ode 1. januara za NG da poradja dete u porodilište da od ranog jutra bude na tv da radi.

                      Ne treba ga potcenjivati, pametniji je od svih ostalih političara zajedno kad se skupe. Mora ozbiljno protiv njega, ko ga potceni nema promil šanse.

                      Comment


                      • Daj to gde je najavio

                        Comment


                        • https://www.middleeastmonitor.com/20...s-from-israel/

                          Aha, moja greška, official state office. Mada... Isti kurac. On je potencirao na tome i nije to sad nešto novo za njega.

                          Mart 2, 2020

                          “We’re trying to find the best possible way to do something officially in Jerusalem,” he explained. “We have always had a good relationship with Jews, throughout history. We love the Jewish people, we have always had a great relationship and we’ll do our best to improve our relationship.”

                          "Vucic added that a diplomatic office would follow, bearing Serbia’s national flag."

                          Nije to s neba palo pa sad se kao čudi.
                          Last edited by Cassius Clay; 06-09-20, 11:17.

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Čuš ne čuš pred njega ćeš doći i to nije stvar diskusije. E kad dodješ onda ne znam šta d ti kažem, možda dobro prodješ možda si dobar čovek, ali malo ćeš se stideti sebe tada.
                            Ko te je slagao to da cemo pred njega ikad? E moj ti..

                            Comment


                            • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Ko te je slagao to da cemo pred njega ikad? E moj ti..
                                I ja isto kažem "e moj ti" kad ti pored dokaza treba još nešto. Ali kažem ti, ne pitaš se ništa. To što ti ne veruješ ne menja krajnji ishod.


                                Onoliko koliko ja tebi zvučim zavedeno i glupo, a i ti meni isto toliko puta dva. Ovo je iz kategorije ništa lično

                                Comment

                                Working...
                                X