Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Jedna za sve rodoljube!

    Comment


    • E tako su i Hrvati nastali, bar ovi konvertiti hercegovački. Ne mislim na original Hrvate. Ovo sa Cetinja im je dokaz da su Srbi i to ono textbook example.

      Ovo se uvek dešavalo kroz istoriju srpskog naroda da Srbima zavlada samomržnja i gadjenje prema svom biću. Ima takvih i u Srbiji masu samo nemaju geografski identitet da se vežu uz njega.

      U samoj Srbiji živi jedno milion srbomrzaca etničkih Srba. Mrze sve što ima veze sa Srbijom i svi su im drugi bolji.

      Valjda je to način da se ovaj narod filtrira. Jer je on dao i najveće junake i najveće izdajnike u istoriji čovečanstva.
      Last edited by Cassius Clay; 05-09-20, 14:03.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Idiot!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Strašno. Nije njemu lako ali ima ludačku sreću. Onaj sporazum od sinoć je ipak ok sporazum, kad se sve podvuče i oduzme. Nije da ga je on izboksovao ali srećom je pod okriljem US-a.

            Svaki dogovor pod okriljem EU neće biti ispoštovan sa albanske strane jer je EU nebitan politički faktor.

            Već US može na pokaznom primeru Apple-a da im pokaže kako nestaju sa mape. A i ako se promeni predsednik sporazum će ostati na snazi jer je to pitanje ugleda spoljnopolitičkog takve države.

            Tako da sve u svemu dobar sporazum, nije idealno ali svakako bolje nego saditi tikve sa EU. Bolje čak i od sadjenja istih sa lažnom braćom Rusima i totalitarističkom komunističkom Kinom.

            Loše strane su što smo targeti ali konačno smo odabrali stranu.

            Inače Balfurovu deklaraciju iz čini mi se 1917. koja je donesena na predlog lorda Rotšilda o formiranju države Izrael prvu su podržali Srbi.

            Postoje neka pravila i razlozi i paralele izmedju Jerusalima i Izraela i Srbije i Kosova. To je već za ozbiljan ešalon posmatranja istorije čovečanstva, nije za dnevnopolitička kenjkanja priučenih politikologa i analitičara.



            Ovo svaki dan treba kačiti.

            Comment


            • https://www.middleeastmonitor.com/20...s-from-israel/

              Od skoro.

              Madjarska takodje ima jaku jevrejsku zajednicu. Orban je izvan EU po pitanju Jerusalima, tako da očekujem da uz vojnu saradnju sa Izraelom, Srbija, Madjarska i južna pokrajina zgaze region ekonomski.

              Mislim da bi Madjarska trebala da istupi iz EU i da udje u mini uniju sa južnom pokrajinom i Srbijom tim pre što Srbiju i Madjarsku vezuje i madjarska nacionalna manjina u Srbiji.

              Sjajan tandem Vučić, Orban i Netanjahu, Tramp.

              Comment


              • Tebi nije dobro.... kakve gluposti pises, ali dobro da si se potpuno okrenuo nasim USA prijateljima.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Paralela Jerusalima i Kosova je veoma dobra, zapravo, nadilazi svaku politikantsku diskusiju. Ono što je za Jevreje Jerusalim, za Srbe je Kosovo. Postoji dosta sličnosti u istoriji oba naroda.

                  Igrom slučaja (ne i Vučićevom željom, u to sam uveren) to je možda i najbolja odredba po nas u tom dokumentu. Ostalo je srednja žalost ali avaj, dok se ne oslobodimo 79-godišnje okupacije ništa se ne može očekivati.
                  Last edited by Crni Đorđe; 05-09-20, 16:52.
                  sigpic

                  Comment


                  • Neće ovo svakoga interesovati

                    Spoiler
                    Da a Jevreji čekaju lažnog mesiju a dočekaće antihrista, a Srbi čekaju drugi Isusov dolazak. Ima neka dualnost Srba i Jevreja.

                    Mi smo im pomagali uvek i davno, stotinama godina pre nove ere, u Lici maloazijskoj, Ljudeji, Likiji, Lidiji.

                    Da se ne upuštamo u temu srpskih toponima po Grčkoj. Ja svaki put kad udjem u Grčku na severu, milenijumski mi vibrira vremenski eho da sam stigao kući. Nikad se u životu nisam osetio da sam u tudjoj zemlji.

                    Samo je naša greška što nam je Kosovo poslednja tačka odbrane kad je srce i duša našeg naroda sa prostora SMKD, Severne Grčke pa do Dunava.

                    Ali to već zalazi u drugi tematku o najdužem neprijateljstvu Srba a to je srpsko-grčko. Čak i za vreme Turaka fanari su gledali da srpske monahe unize i zlostavljaju što više, dok je grčki narod jer je ipak postao pravoveran neretko bio na našoj strani.

                    Neretko se pažnja poklanja bečko-berlinskoj školi a zaboravljaju se vizantolozi. Rim i Romeja, to je isto. Mrze nas Fanari kao što nas mrzeo svaki mletački dužd, plemić i papa
                    Last edited by Cassius Clay; 05-09-20, 16:59.

                    Comment


                    • Spoiler
                      Da se Turci nisu pojavili na Balkanu, Srbi i Grci bi, verovatno, vodili rat do konačnog istrebljenja jednog od ta dva naroda i ponovnog uspostavljanja nekakvog većeg carstva. Istorijska varijabila koja je prekinula gotovo milenijumske sukobe Grka i Srba je baš bila pojava Turaka kao trećeg igrača od značaja na Balkanu.

                      Što se tiče grčke pomoći na održavanju dobrih odnosa sa srpskom stranom, naročito su se "istakli" 1915. godine kada su pogazili obavezujući ugovor s Kraljevinom Srbijom i odbili da uđu u rat, u slučaju napada Bugarske na Srbiju. Zbog toga im se i dogodio građanski rat i cepanje zemlje na dva dela, tako da su mrčeni Francuzi morali da zauzmu Krf od Grka kako bi izvukli našu vojsku. Pošto su ugovori "u trendu" ovih dana, čisto primer kako su Grci tumačili ugovorne obaveze. Jedan od veoma značajnih razloga tolike pogibije u tom ratu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Najbitnije od svega je da su plemena u našoj okolini stavljena pod našu kapu Mini-Šengenom i padom šprahfeleričnog ustaše.

                        A Hezbolah ćemo Uki nekako da preživimo, ne brini..
                        Ne zaleću se muslimani na Srbe tek tako nakon Bosne..

                        A i Hezbolah ima preča posla u Siriji, moraju prvo da završe svoj Šitsko-Sunitski sukob i rat sa plaćenicima Saudijaca i Izraela..

                        Ali najjače od svega je što su Kosovo i Srbija potpisale obavezu da će pomagati promovisanje homoseksualizma u 69 zemalja gde je isti zabranjen..

                        Trampinjo je znači najjači kralj..
                        Last edited by Chiwwi; 05-09-20, 17:20.

                        Comment


                        • Grci su nasa najveca braca. Kad sam u Pefkohoriju bio, tamo gde je letovao i Nolo...brat Janis mi je prodavao suvlaki i giros za 25% manju cenu. Cak nas je jednom castio sladoledom i to duple porcije.

                          Japanci su dobili dve atmoske i vole Amere vise nego sebe a mi se sa bracom Grcima svadjamo za nesto pre hiljadu i vise godina.

                          Amerika je pravi put za nasu drzavu, kad budemo pod njihovom sapom ceka nas samo prosperitet. Mi smo oduvek bili saveznici i prijatelji.


                          Zvalavi je potpisao samo ono sto su mu dali da potpisu, da su mu dali da potpise da je magarac, on bi to i uradio.

                          Samo, zao mi Trampa, nije ni svestan da je sebe osudio na poraz...nema trika da dobije izbore
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Lošmi jesi li to u Američkim filmovima gledao da Japanci vole Amere više nego sebe?

                            Japanci ne mogu Amere da svare, blago rečeno ih ne podnose.

                            Comment


                            • To zapravo nje tacno. Japanci obozavaju Amerikance posto sam sa dva Japanca u kontaktu i uvek se lepo ispricamo o USA.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ahahahahahaha..

                                Šta ti kažu?
                                Vole Amere više nego leba da jedu..
                                Više i od pirinča..

                                Lošmi ja sam upoznao 30-tak Japanki i svaka od njih mi je rekla da mrze Amere ali Srbe zato obožavaju..
                                Last edited by Chiwwi; 05-09-20, 17:44.

                                Comment

                                Working...
                                X