Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e da ne pricam o ostalim kontradiktornostima kod tebe

    Originally posted by Cassius Clay View Post
    Samo treba razlučiti u glavi USA kao političku naciju i kao sistem, najbolja država na svetu, i kao njen establišment i face koje je vode, i koje rade za ko zna koga.

    Draža mi je USA nego bilo koja evropska država, i taj narod tamo mi je simpatičan i žao mi ih jer su pod konstantnim eksperimentima vlasti, to samo zameram ljudima što ne mogu to u glavi da razluče.

    Tako da kada kažem da je ovo iznad moguće ja ne mislim na grsdjane USA koji su takodje ugroženi, već na njiohove strukture koje odavno ne služe istim tim gradjanima a koje vodi ona dvorska luda Tramp.

    Ratovi i bilo kakvi nemiri i panike su jako isplativo doba za jedne te iste ljude. Igrom slučaja im je centar operacija USA, ali sreća u nesreći je što je USA globalna sila.

    Ne smem da zamislim svet u kome je arapska sila globalna sila, u kome je kineska sila globalna sila, malo bi nam bila dva oka za plakanje. Na ražnju bi završili u prvom scenariju, a u drugom bi završili u ropstvu pod surovom kineskom partijom u najnehumanijim mogućim uslovima
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Zamislite sad scenu..


      Idlib, Sirija.
      Front izmedju zelenih bradonja-umerenih terorista(Saudi i Izraeli proxy) na jednoj strani i SAA(Asad) i Hezbolaha na drugoj strani.


      U rovu pritrčava mladi vojnik Hezbolaha kod svog starijeg saborca i pokazuje mu Tvit gde Srbija i Kosovo od danas tretiraju Hezbolah kao teroriste.

      A stariju saborac mu kaže..
      E mali, ajde prestani više da me smaraš sa glupostima i idi napuni mi redenik za Cecu(naš M84 iz Kragujevca), a kad to završiš dodji da mi instaliraš mortal kombat na telefonu da odradim neki mortaliti dok ove prodane duše ne krenu na nas.
      Last edited by Chiwwi; 04-09-20, 20:51.

      Comment


      • Meni je subjektivno drago! Zato sam rekao i dobra i loša vest. Ali objektivno SAD nema šansu protiv Kine u AI trci i to kažu sami biznismeni iz Amerike.

        Comment


        • Nemoj da razotkrivas Urosa ne zna covek sta pise kad je skontao da Jokara ne zna da brani pik...

          Bitno da ce Tik-Tok da promeni odnos snaga u svetu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Is China destined to win the AI race? With a population four times the size of the US, there is no question that it will have the largest domestic market for AI applications, as well as many times more data and computer scientists. And because China’s government has made AI mastery a first-order priority, it is understandable why some in the US would be pessimistic.

            Nonetheless, we believe that the US can still compete and win in this critical domain – but only if Americans wake up to the challenge.


            Samo verujte

            Brate ja navijam za SAD ali znam da nije realno i znam jer to pričaju tech guys koji se razumeju u to. Kažu da je to gotova stvar.

            Sa jedne strane imaš SAD sa pravnom regulativom i sa druge Kinu sa mnogo više stanovnika gde nema ljudskih prava koja bi sprečila široku primenu svih i svakakvih podataka da se hrani AI.

            U 5g su naravno takodje ispred. Nema US šanse.
            Last edited by Cassius Clay; 04-09-20, 20:54.

            Comment


            • Kinezi su prva ekonomija sveta za 7-8 godina i to je neminovnost o kojoj ceo svet govori.
              Nema to veze sa navijačkim strastima.

              Pa čak možda i brže jer je pad USA BDP-a ove godine 30%zbog korone, što je Huuuuuuugeee..rekao bi Tramp..

              Comment


              • Neka hvala....Jasno je da ce biti vodca ekonomija ,ali klscni izrabljivaci. Ne gledam kineske filmove, retko jedem kinesku hranu, ne pricam kineski...i u potpunosti me ne interesuje uopste odnos snaga u svetu. Mi smo usrana Srbija sa 7m ljudi i to je to...

                Uzivajte ljudi...ljubite se sa komsijama..manite se velikih sila...oni mozda u 5% stanovnistva znaju da postojimo uopste...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Naravno da su prvi i tu neće biti dileme, svi sele kapital tamo i mnogi i srednji biznisi traže utočište ili u Kini ili blizu Kine u Aziji.

                  Ja samo ne volim Kinu zbog komunističkog totalitarizma, ne bih voleo da idem ulicom i da me šibaju one napredne kamere za prepoznavanja što su već i postavljene. Boga pitaj šta Kinezi sve imaju.

                  Comment


                  • A džabe su prvi kad Lošmi ne gleda Kineske filmove..

                    To je taj pileći mozak drugosrbijanaca..
                    Holivud je srce Srbije..

                    Comment


                    • Srbija faktički zaobišla EU i priznala Jerusalim, i postala saveznik Amerike sa Kosovom numero uno hahahahahah.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Srbija faktički zaobišla EU i priznala Jerusalim, i postala saveznik Amerike sa Kosovom numero uno hahahahahah.
                        I stavili smo ove male šošonce iz okoline pod svoju kapu.
                        Večeras je izbrisana granica izmedju Kosova i Srbije..

                        Comment


                        • Izbrisana je granica i za islamski svet. Ima da se raznose po Srbiji po južnoj srpskoj pokrajini ko Chiwwi 2013. u Stefan Braunu alkoholom.


                          Ja sutra da udjem u bus i da vidim migranta, govno bi se zaledilo i meni.

                          Comment


                          • Neka dodju, neće se vratiti..

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              A džabe su prvi kad Lošmi ne gleda Kineske filmove..

                              To je taj pileći mozak drugosrbijanaca..
                              Holivud je srce Srbije..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ameri nisu mogli bosonoge Vijetnamce da pokore pa će sa Kinezima da mere patku..

                                Ali filmovi su im zato vrhunski..
                                Kad Rambo odapne strelu pa obori helihopter Lošmi gleda i ne veruje..

                                Pardon, poveruje..

                                Comment

                                Working...
                                X