Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Slušaj, kad je dobrobit velike Srbije u pitanju spreman sam i sa djavolom da sadim tikve, pa makar bile i pokondirene..



    Idemo brale u Ameriku da vidimo ko nam je doneo prosperitet!!


    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Znači mi se okrećemo SAD sad kad SAD tone i kad ga sigurno puši od Kine jer nema promil šanse za 10 godina da bude ispred u ključnim sektorima. Genijalno. Ko je pisao scenario ovaj

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Nisam spominjao iluminate ja nikada pomešao si me
        bezobrazan si. pa eno ti u temi koju sam ja otvorio kolki si tekst na engleskom iskopiro
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Pa to je navod iz drugog teksta nisam ja kao ja to spominjao. Nisam bezobrazan. Ja sam samo citirao pismo Alberta Pajka Maciniju iz 1871/2.

          Ne znam u čemu bi da me uhvatiš, ako ti nije jasno, ne moraš se petljati. Podsmevaj se sa strane ako misliš da lupam, pusti budalu i pesma.

          Comment


          • Meni je Tramp pobednik večeri..

            Kako je uspeo u sporazum izmedju Kosova i Srbije da ubaci Izrael, Jerusalim, Hezbolah i 5G mrežu to samo on zna..

            Da mi je videti face Šipaca i ovih naših liliputanaca kad su prvi put pogledali sve to pa da umrem i odem kod 40 devica..

            Ovo mi je rangu rata oko rakije izmedju Turaka i Austrougara..
            Last edited by Chiwwi; 04-09-20, 20:35.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Meni je Tramp pobednik večeri..

              Kako je uspeo u sporazum izmedju Kosova i Srbije da ubaci Izrael, Jerusalim, Hezbolah i 5G mrežu to samo on zna..

              Da mi je videti face Šipaca i ovih naših liliputanaca kad su prvi put pogledali sve to pa da umrem i odem kod 40 devica..

              Ovo mi je rangu rata oko rakije izmedju Turaka i Austrougara..
              Hahaha CAR....stvarno sta im je uvalio...hahahhaha..jos im dao po olovku da se hvale!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Pa to je navod iz drugog teksta nisam ja kao ja to spominjao. Nisam bezobrazan. Ja sam samo citirao pismo Alberta Pajka Maciniju iz 1871/2.

                Ne znam u čemu bi da me uhvatiš, ako ti nije jasno, ne moraš se petljati. Podsmevaj se sa strane ako misliš da lupam, pusti budalu i pesma.
                ma samo kazem da lazes. nisi samo tu verovo u iluminate nego i u temi koronavirus si pisao o njima.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Hahaha CAR....stvarno sta im je uvalio...hahahhaha..jos im dao po olovku da se hvale!!!
                  Kapiram da su se medjusobno pogledali i bili u fazonu što se ne poubijasmo 99-te do zadnjega nego sad jedemo govna..

                  Comment


                  • Ne znam što mi Srbi slavimo Trampa i svoje poraze.

                    Znači tako smo ga zgutali večeras da je bolje da smo samo priznali Kosovo jer se ovde uopšte dakle i ne radi o Kosovu.

                    Od večeras smo meta islamista i protivnik budućeg globalnog lidera Kine u koju se sele sve najveće korporacije i tek će jer kineski AI svršava po američkom.

                    Jer TikTok (sprdnjica za javnost) jebe majku kakav algoritam ima i ne zaustavlja se niti će. A to im je samo front,front end tehnologija za široke narodne mase.

                    Gubi SAD od Kine 300% i Srbi jubilarni milioniti put će biti na poraženoj strani.

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      ma samo kazem da lazes. nisi samo tu verovo u iluminate nego i u temi koronavirus si pisao o njima.
                      Ja sam citirao nešto iz teksta i tekst je takav kakav sam citirao. Ja nigde kao ja nisam spomenuo iluminate. Ne jer ne verujem u tajna društva nego znam da su iluminati sprdnja.

                      Ja sam pričao o venecijanskom plemstvu, porodicama i jezuitima, Vatikanu. Tako da, ne, ne lažem. Nemam potrebu da lažem niti je mene sramota da pričam to samo jer će se par običnjaka nasmejati i reći "ah šta ovaj sere".

                      Comment


                      • Zapravo u tim globalnim ratovima smo uvek bili na pobednickim stranama
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Uroše ovo je Trampovo predizborno slikanje a za nas i Albance jedno veliko ništa..

                          Briselski sporazum vol.2

                          Ali Hezbolah..

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Ja sam citirao nešto iz teksta i tekst je takav kakav sam citirao. Ja nigde kao ja nisam spomenuo iluminate. Ne jer ne verujem u tajna društva nego znam da su iluminati sprdnja.

                            Ja sam pričao o venecijanskom plemstvu, porodicama i jezuitima, Vatikanu. Tako da, ne, ne lažem. Nemam potrebu da lažem niti je mene sramota da pričam to samo jer će se par običnjaka nasmejati i reći "ah šta ovaj sere".
                            pa ti kad bi se drzao jedne price ja bi te cenio. al brate ti kako vetar duva. malo postoji virus, malo ne postoji
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Da da, ako je pobednička strana da ti pobiju pola stanovništva i da primiš ove što su te klali u istu državu onda smo svaki put pobedili.

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                pa ti kad bi se drzao jedne price ja bi te cenio. al brate ti kako vetar duva. malo postoji virus, malo ne postoji
                                Ma dobro, za virus sam većinu vremena govorio da ne postoji. A ako sam i rekao da postoji, nisam nikada pričao da je opasan.

                                Jer je bila inflacija informacija, ali sada je jasno da ne postoji virus i da ga puštaju na dugme kad im se digne kurac.

                                Comment

                                Working...
                                X