Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au pa mi smo pokretne mete sada. Gde je EU da prizna Jerusalim svršim im svima po EU i ženama u crnom i u belom.

    Gradjani Srbije su večeras pokretne mete za svakog islamistu koga kada umre čekaju 72 device i 8000 robova. Pa vi vidite koliko ga boli kurac što će umreti.

    Ništa, da se ne ljubimo. Laku noć.

    Comment


    • Uki ti si car..

      Pa ISIS, Arapi(Oni bogati) i ostali islamisti ne mogu da smisle Hezbolah.

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Au pa mi smo pokretne mete sada. Gde je EU da prizna Jerusalim svršim im svima po EU i ženama u crnom i u belom.

        Gradjani Srbije su večeras pokretne mete za svakog islamistu koga kada umre čekaju 72 device i 8000 robova. Pa vi vidite koliko ga boli kurac što će umreti.

        Ništa, da se ne ljubimo. Laku noć.
        hocemo pre umreti od njih ili od virusa. ajd javi vazno mi
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Urke brate...tezak dan, cekao Denver do tri..zaspo doduse u 4h i onda ovo.... tesko ces ti brale zaspati..kreni da trcis oko kuce ili popij jedan ksalol...nema treceg...

          Evo brat Chiwawa slavi sto smo lideri u lideru u regonu i sto imamo kljuceve Bele Kuce...rekoh ti da je USA najbolja i da treba da im se priklonimo..a sad imamo i kljuceve

          Ima ovo da proslavimo Chiwwi...kako dolikuje!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Urose zabrinutosti bez, kad navale saraceni priskace Orban sa lakom konjicom kao Sibinjanin Janko svojevremeno

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              hocemo pre umreti od njih ili od virusa. ajd javi vazno mi
              Ja sam govorio da virus ne postoji. Smiksao si me sa nekim bato

              Comment


              • Originally posted by cssr View Post
                Urose zabrinutosti bez, kad navale saraceni priskace Orban sa lakom konjicom kao Sibinjanin Janko svojevremeno
                Da, Madjari da nas kolju odozgo. Mada Orban je jedini rame uz rame sa nama u odnosima sa Izraelom u čitavoj Evropi.

                Otvorio je neko poslanstvo trgovinsko u Jerusalimu i odbio EU preporuke. Ali niko još nije ambasadu u Jerusalimu kao što će Srbija.

                Od večeras smo mete islamskog sveta, samo da znate.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Urke brate...tezak dan, cekao Denver do tri..zaspo doduse u 4h i onda ovo.... tesko ces ti brale zaspati..kreni da trcis oko kuce ili popij jedan ksalol...nema treceg...

                  Evo brat Chiwawa slavi sto smo lideri u lideru u regonu i sto imamo kljuceve Bele Kuce...rekoh ti da je USA najbolja i da treba da im se priklonimo..a sad imamo i kljuceve

                  Ima ovo da proslavimo Chiwwi...kako dolikuje!!!
                  Slušaj, kad je dobrobit velike Srbije u pitanju spreman sam i sa djavolom da sadim tikve, pa makar bile i pokondirene..

                  Comment


                  • Nije priznao Kosovo - jer ne može - ali se moguće uvalio u fin čabar.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Ja sam govorio da virus ne postoji. Smiksao si me sa nekim bato


                      pa zar ti ne rece da postoje neki iluminati koji su ovo pustili i da ce nas ostati 300 miliona
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Nisam to rekao.

                        Au šta je čovek uradio večeras. Nije čudo što je Tramp presrećan.



                        Ništa nikad nije slučajno i mi stvarno uvek jesmo bili prijatelji i oni će se osvestiti u poslednje dane, i ja jesam za jevrejsko-srpsko prijateljstvo ali mi je žao što postajemo mete.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Nisam to rekao.
                          nego sta si rekao kad si spominjao iluminate i zaveru protiv covecnosti
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Dobre ili loše vesti su da se okreću ledja totalitarnoj Kini i njenoj tehnologiji. Dobra jer ne volim komunjarsku Kinu, loša vest je jer smo izabrali gubitnika.

                            SAD nema šanse u AI ratu sa Kinom. Kineski AI je milion puta napredniji jer ceo sistem bez zakonskih prepreka i privatnosti što kompanije, što pojedinca, se razvija unazad godinama.

                            Tako da smo stali na stranu poraženog i okrenuli ledja Kini ipak na moje zadovoljstvo.

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              nego sta si rekao kad si spominjao iluminate i zaveru protiv covecnosti
                              Nisam spominjao iluminate ja nikada pomešao si me

                              Comment


                              • Brišemo granice izmedju Srbije, Republike Srpske, Crne Gore, Kosova, Albanije i Severne Makedonije a pojačavamo ih ka EU..

                                Duh Cara Dušana je izašao iz boce večeras.
                                Hezbolah na aparatima..

                                Comment

                                Working...
                                X