Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Eo me kumara odje, i apstinente i apstinentkinje pogotovo
    Dzabe poslali bi ti Losmija, pa bi u afektu spustao sebi 0.5% po konferenciji. Moras energicno k'o Dritan

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Kod nas se stetocine ne marginalizuju, plus nema koga da isturis, a da ga ostali podrze, niti postoji infrastruktura koja moze da izgura kampanju i kontrolu izbornog procesa.

      Vucic ako je nesto uspesno uradio, to je da sravna sa zemlje celu opoziciju. Urnisao je kao niko. I ne verujem i da Djilas izadje na izbore da bi skupio vise od 10 posto. Radule je po meni imao najveci potencijal da nije sjebao sa onim predsednickim izborima.

      Treba isturiti nekog ko moze da probudi apstinente, a takvog ni na vidiku.
      Vise je tu problem sto svi cekaju da se prizna Kosovo. Svi cekaju taj trenutak, pa sledi repozicioniranje na politickoj mapi. Niko nema jacu podrsku sa Zapada zato sto niko ne ''prati'' Vucica po pitanju Kosova, pa vidimo rezultat toga. Nece tu biti vecih promena u narednom periodu sem ako se Beograd ne oslobodi. Radulovic nije imao potencijal da se profilise kao lider opozicije zbog svojih politickih stavova koje je doduse promenio.

      Nikolic je bio vlast pre 5og oktobra, pa postao predsednik 12 godina kasnije.

      Opozicionari u Crnoj Gori ne mogu da prikupe politicke poene kao sto mogu srpski zbog Kosova, njihov prostor za manervisanje je suzen pa su isli na drugu kartu.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Vise je tu problem sto svi cekaju da se prizna Kosovo. Svi cekaju taj trenutak, pa sledi repozicioniranje na politickoj mapi. Niko nema jacu podrsku sa Zapada zato sto niko ne ''prati'' Vucica po pitanju Kosova, pa vidimo rezultat toga. Nece tu biti vecih promena u narednom periodu sem ako se Beograd ne oslobodi. Radulovic nije imao potencijal da se profilise kao lider opozicije zbog svojih politickih stavova koje je doduse promenio.

        Nikolic je bio vlast pre 5og oktobra, pa postao predsednik 12 godina kasnije.

        Opozicionari u Crnoj Gori ne mogu da prikupe politicke poene kao sto mogu srpski zbog Kosova, njihov prostor za manervisanje je suzen pa su isli na drugu kartu.
        Problem je ovde dosta drugaciji. Ti sto su vecinski glasali protiv Mila, ovde glasaju za psihopatu ili desnicu neku koja u principu ne postoji. Mnogo vec izlasnost bi bila da postoji neki desnicarski kvalitetan politicar.

        Ovako desnica ima Seselja, Boska, Zavetnicu, Misu Pisica itd....Bosko je tu najbolja varijanta, ali ipak najveci broj tih tkz desnicara na kraju ipak glasa za vucica..

        Retko ko to kaze sem iz same partije ali to je sustina, mozda bi promenili misljenje kad bi imali kvalitetnijeg predstavnika.

        Ovi sa severa su gorstaci i udario im je u jedinu stvar koju imaju bar vizulno a to je Bozic, slava, krstenje, sahrana a to je u prevodu crkva!!!

        Posteno je Milo probao da napravi modernu evropsku CG ali je omanuo, a tu je i glavni problem za novu vlast....posto gorstaci nece neke stvari tako lako prihvatiti...dajem im maksimalno godinu dana ako uopste naprave vlast.

        Inace, ovaj njihov vodja mi se bas svidja,ali tesko ce on proci.....ovo mu je kraj, razocarace se i povuci...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • To su jednostavno lazi. Izadji kandiduj se i svidi se ljudima, slazem se da ce ti otezati i pokrasti tr, ali ako ljudi odluce da niko ne glasa za Vucica niko nece glasati za Vucica. I ne upravlja zapad vec plemici.

          A po tweetu US zvanicnika uopste nije akcenat na priznanju vec na ekonomskoj integraciji pa kasnije PODELI sto se jako razlikuje od priznanja.

          Ova pozicija ce ostati jos dugo vremena jer mogu da ucenjuju obe strane. Nikome ne treba nezavisno Kosovo.

          Treba im prica o nezavisnom Kosovu.

          A one naucnofantasticne spinove o uzimanju Kosova zbog rudnih bogatstava itd - sta to imaju da uzmu sto im Srbi ne bi dali u bescenje? To su glupe price.

          Ovo je samo jedan geostrateski klin u Srbiju sa uplivom religijskih elemenata.

          Sutra Beograd da zovne papu da odrzi liturgiju, sutra bi se Srbi kupali kod Skadra.

          Ko god dodje na vlast u Srbiji pa i ja, i da krenem da zatezem oko Kosova, odmah bi krenule kreditne transe MMF i ne bih bio u situaciji da isplatim penzije i odrzim soc mir.

          Vucic je tu jer im je isti kurac kad je nama isti kurac.

          Da im treba nezavisno Kosovo naterali bi nas do sada 500 000 puta, boli ih kurcina za pobune u Srbiji.
          Last edited by Cassius Clay; 31-08-20, 11:39.

          Comment


          • Hipotetički primer dodje Boško i krene da sere - odmah MMF radi reprogram, diže kamatu, pa ti maco isplati gradjanima sve što treba. Još malo ti zaprete ekonomskim sankcijama i ti si ga zdimio.

            Oni upravljaju svom monetarnom masom na svetu i jednostavno im se jebe da li će neko da se buni i da li će biti Vučić ili ne. Pošto im je svejedno onda mu i žmure. Kao i Milu.

            Videćemo kako će Milovi naslednici dobiti iste instrukcije kao i on i kako će ubrzo shvatiti da nema mrdanja.

            A to kao neko gura Mila i Vučića, ne guraju nego im je svejedno potpuno. Nije im predmet interesovanja kad je ishod isti.

            Comment


            • Narod omadjijan "podrškom zapada" sebe autocenzuriše protiv autokrata. Evo kad su se pocimali pobedili su ga uprkos kradji.

              I sad dolaze na vlast, medjunarodne obaveze su iste. Dobice spisak posledica ako krenu da se mangupiraju od ekonomskih do geopolitickih. Od etnickih sukoba sa Albancima, do zabrane putovanja stranaca u CG zbog visokog rizika, plus vracanje po hitnom postupku medjunarodnih dugova i kredita.

              Pa biraju izmedju sranja ili crkavanja od gladi, progutace sranje.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Gotovo je, ljudiii!!! Jos je ostala ta poslednja bitka u skupstini, da se izbjegnu eventualni preletaci, ali to bi zaista skandal bio, koji bi opet rezultirao njegovim padom, samo mnogo brutalnijim. Ja bar tako mislim. To bi bila najgora politicka korupcija ikad, jer je narod pobijedio i pored nenormalnih mehanizama kradje od strane rezima. Sto znaci da je u realnosti opozicija namakla i 10+% u odnosu na vlast, ali silne duple licne, nepostojeci gradjani u birackom spisku i svasta nesto.. I opet smo ga oborili. Idemooo!!!

                  Comment


                  • Aj pa da jurim to državljanstvo. Valja biti gradjanin EU.

                    Comment


                    • Ivane, je l' slavis?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Ivane, je l' slavis?
                        Ne stavljaj me u neugodnu poziciju.
                        Prvo da se ova vlada sastavi pa cu onda da se izjasnim.
                        Nisam ja naivan,iskusan sam ja.

                        Comment


                        • Dobar dan, braco Srbi!

                          Da se podsjetimo zlatnih dana CG skupstine





                          Comment


                          • Originally posted by The Changeling View Post
                            Dobar dan, braco Srbi!

                            Da se podsjetimo zlatnih dana CG skupstine





                            Haos

                            P.S.
                            Leakovana atmosfera juce u NY

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              A evo ga i Ganac, jedan od omiljenijih navijača Zvezde na forumu.

                              Ganac, sad kad FK Grbalj i FK Budućnost udju u prvu ligu dobićete i vi najzad neku konkurenciju..

                              Dosta je brate i vas bilo..




                              Ja Uki nažalost nemam.
                              Srbijanac sam od stoljeća sedmog, što bi se reklo.

                              Ali uzeću diplomatski pasoš Crne Gore jer planiram da otvorim firmu sa sedištem u Baru koja će se baviti iznajmljivanjem ležaljki u sezoni..

                              Za svaku ležaljku koja se tamo iznajmi, uzimam po evro i planiram da prilažem crkvi po cent, dobrotvorno.

                              Nisam neki vernik ali volim da vidim lepu crkvu.
                              Naravno, imaće i Zeta raštta gonit loptu...
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by The Changeling View Post
                                Dobar dan, braco Srbi!

                                Da se podsjetimo zlatnih dana CG skupstine





                                Kakav kriminalac čoveče. Dje li su on i Brano Oće li kod Kalabreza na raport ili će u Švicu

                                Comment

                                Working...
                                X