Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lošmi nije valjda da si mu poverovao..

    Kad bi se to poreklo imovine stvarno donosilo i sprovodilo u delo, kapitalizam bi kapitulirao isto veče a izjutra bi osvanuo komunizam..
    A sinoć se baš desilo suprotno. Pao je komunizam..

    Od toga nema ništa.

    Milo se više ne vraća jer više neće imati mašineriju, sad će mašinerija da radi protiv njega.

    Može eventualno da se vrati u onaj svoj džemper pre početka vlasti.
    Last edited by Chiwwi; 31-08-20, 23:23.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Lošmi nije valjda da si mu poverovao..

      Kad bi se to poreklo imovine stvarno donosilo i sprovodilo u delo, kapitalizam bi kapitulirao isto veće a izjutra bi osvanuo komunizam..

      Od toga nema nište.
      Milo se više ne vraća jer više neće imati mašineriju, sae će mašinerija da radi protiv njega.
      A ne znam....jasno je meni to, samo verujm da taj covek to misli ozbiljno...i da ce sv to pasti kao kula od karata veoma brzo....ako uopste uspostave tu vlast. Covek je to jasno rekao a ako padne ta vlada brzo, to im je kraj za jos 20g Mila...

      Oni imaju 41-40....nece Albanci, Muslimani sa Srbima..vrsice pritisak ako ovi uopste budu mogli da sastave tu vladu. Ponudice Milo sve i svja ovom malom iz Ulcinja...a vrsice i Rama pritisak.

      Muke opozicije tek pocinju...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Mislim da će lakše kupiti Srbe nego malog iz Ulcinja. Mali je častan čovek i doktor nauka kao i njegovi iz porodice, brat mu živi u Beogradu (videh kod kumare).

        Od te priče nema ništa jer on sebe vidi kao Crnogorca pre svega, puca njemu kurac za Ramu.

        A Rami ja jebem celo porodično stablo što se meša u unutrašnja pitanja drugih država.

        Mnogo se kurče Albanci ti, ne znaju da ih medjunarodna zajednica deli od plivanja ledjnog do Sardijije i Sicilije.
        Last edited by Cassius Clay; 31-08-20, 09:08.

        Comment


        • Dritan je rekao da je Skenderbeg Srbin..

          Probudi se Lošmi..
          Uhvati priključak..
          Last edited by Chiwwi; 31-08-20, 23:16.

          Comment


          • Čim nema gradjanske opcije u srpskom smislu i "moralnih" "veličina" odmah se obara vlast.

            Zamisli da je opoziciju vodio ne davimo Podgoricu, žene u crnom, i gradjanska opcija koja bi sedela ispred Crnogorskog parlamenta.

            Mi Srbi smo najveći klošari u univerzumu

            Comment


            • Originally posted by Prince View Post
              Novi u smislu nisu bili na vlasti.
              To je najmanje bitno u celoj prici da li je neko bio ili nije. Onog trenutka kada se okrene Evropa kao protiv Lukasenka, bice irelevantno kod nas da li je taj bio na vlasti ili nije.

              Neki su tu dovoljno dugo u politickoj sceni da isto izazivaju zuc kod glasaca. Izabrali su pre svega pravog lika tj Krivokapica da bude isturen, dok su neke stetocine marginalizovalii.

              Crna Gora je premala drzava da bi imala takvu vrstu pokreta.

              Comment


              • Jesmo Uki, ali pružićemo ruku prijateljstva svakome.

                Evo ja kao poglavar srpskih nacionalnih interesa u okolnim zemljama pružam ruku Lošmiju da se prikloni srpskom korpusu..

                Znam Uki da si ti protiv toga ali imam neke Hrvatice za tebe pa ćemo dobiti i tvoj glas na veću srbendarskog okruglog stola.
                Last edited by Chiwwi; 31-08-20, 09:23.

                Comment


                • RS ima Draška, Crna Gora Becica, Dritana, Milacica, samo Srbija ima Tadica i Djilasa i Boska, Srbijo prostitutko. Nema ko te nije jebao, a da ti nije ostavio kes.

                  Za dzabe se kurvas.

                  Vazi Chiwwi, samo ti upravljaj, ja sam trenutno korenski ponosan na delom svoju maticu Crnu Goru i cekam da se dozvoli dvojno drzavljanstvo da odmah uzmem.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    To je najmanje bitno u celoj prici da li je neko bio ili nije. Onog trenutka kada se okrene Evropa kao protiv Lukasenka, bice irelevantno kod nas da li je taj bio na vlasti ili nije.

                    Neki su tu dovoljno dugo u politickoj sceni da isto izazivaju zuc kod glasaca. Izabrali su pre svega pravog lika tj Krivokapica da bude isturen, dok su neke stetocine marginalizovalii.

                    Crna Gora je premala drzava da bi imala takvu vrstu pokreta.
                    Kod nas se stetocine ne marginalizuju, plus nema koga da isturis, a da ga ostali podrze, niti postoji infrastruktura koja moze da izgura kampanju i kontrolu izbornog procesa.

                    Vucic ako je nesto uspesno uradio, to je da sravna sa zemlje celu opoziciju. Urnisao je kao niko. I ne verujem i da Djilas izadje na izbore da bi skupio vise od 10 posto. Radule je po meni imao najveci potencijal da nije sjebao sa onim predsednickim izborima.

                    Treba isturiti nekog ko moze da probudi apstinente, a takvog ni na vidiku.
                    Last edited by Lion; 31-08-20, 09:49.

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      I sad će nešto biti bolje u CG?

                      Sjaši Kurta da uzjaši Murta.
                      Moraju Kurte da shvate da nisu nezamenjivi, naravno i u Srbiji. To bi trebao biti benefit (jedan od) drugi bi bili da to znači da kontrola javnosti postoji i da ne smeju BAŠ toliko da kradu.
                      P.S. Dritan je osoba kome mlađi veruju i nije opterećen nacionalno.
                      Last edited by nebitan; 31-08-20, 15:05.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Kod nas se stetocine ne marginalizuju, plus nema koga da isturis, a da ga ostali podrze, niti postoji infrastruktura koja moze da izgura kampanju i kontrolu izbornog procesa.

                        Vucic ako je nesto uspesno uradio, to je da sravna sa zemlje celu opoziciju. Urnisao je kao niko. I ne verujem i da Djilas izadje na izbore da bi skupio vise od 10 posto. Radule je po meni imao najveci potencijal da nije sjebao sa onim predsednickim izborima.

                        Treba isturiti nekog ko moze da probudi apstinente, a takvog ni na vidiku.
                        Eo me kumara odje, i apstinente i apstinentkinje pogotovo

                        Comment


                        • A evo ga i Ganac, jedan od omiljenijih navijača Zvezde na forumu.

                          Ganac, sad kad FK Grbalj i FK Budućnost udju u prvu ligu dobićete i vi najzad neku konkurenciju..

                          Dosta je brate i vas bilo..

                          Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Vazi Chiwwi, samo ti upravljaj, ja sam trenutno korenski ponosan na delom svoju maticu Crnu Goru i cekam da se dozvoli dvojno drzavljanstvo da odmah uzmem.

                          Ja Uki nažalost nemam.
                          Srbijanac sam od stoljeća sedmog, što bi se reklo.

                          Ali uzeću diplomatski pasoš Crne Gore jer planiram da otvorim firmu sa sedištem u Baru koja će se baviti iznajmljivanjem ležaljki u sezoni..

                          Za svaku ležaljku koja se tamo iznajmi, uzimam po evro i planiram da prilažem crkvi po cent, dobrotvorno.

                          Nisam neki vernik ali volim da vidim lepu crkvu.
                          Last edited by Chiwwi; 31-08-20, 10:02.

                          Comment


                          • Hahahahahah...

                            Mislim moj "crnogorski" koreni su hercegovacki takodje, s jedne strane iz Gornje Morace u Brcko, s druge iz Boke pa su posle tucanja od Mletaka pobegli u Gacko.

                            Ima tu mikseva sigurno ali sa svih strana je iz neke Hercegovine i Cg.

                            Comment


                            • Seselj ce ladno da udje u vlast odje,a u Srbiju ga ispusio
                              Tek sad vidim da su i oni u ovoj koaliciji sa DF

                              Comment


                              • Šešelj ulazi u vlast u CG? Jebote, i Hrvati imaju svog kandidata iz senke. Tj ne Hrvati, ima normalnih Hrvata, Šešelj je ustaša

                                Comment

                                Working...
                                X