Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate, kad mi bi me poljubila u obraz navijao bih za Zvezdu, ako treba..

    Comment


    • Nek si večna nezavisna i bratska Crna Goro <3 Želim vam svima mir i bolji život! Aj uzdravlje

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Madrid javi se sa nekom statistikom batooooooo
        Moze ovo?



        Comment


        • brat moj iz crno na bijelo albanski četnik

          Comment


          • Abazovic potvrdio, to je to. Bravoooo za opoziciju.

            Krivokapic bas odlican govor
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Abazović brat moj, čestit junak ko iz primjera čojstva i junaštva. Brat moj moja ljudina

              Comment


              • Rrreeesi.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Kakav govor Becica i lekcija opozicione politike i ono o cemu sam pricao. Vidim tu je i moj profesor Vlada Pavicevic, ne bi me cudilo da je to njegova ideja. Ici u nekoliko kolona i ne rasipati glasove.

                  A ne ovde svi odu u jednu grupu i ja necu da glasam zbog gradjanskih pederasa a neko zbog Boska. Lekcije opozicione politike klosarima Djilasu Tadicu Bosku i ostalim klovnovima.

                  Tako je kad to rade pametni ljudi.

                  Comment


                  • Ljudi da li ste vi svesni da će Srbi biti na vlasti u Srbiji, Bosni, Crnoj Gori i Hrvatskoj..

                    Pa ja ne znam stvarno zašto se otimaju kad smo najjači na nebu iznad Blakana...

                    Comment


                    • Popio je Chiwwi sprda se

                      Comment


                      • Brate pijem neku rakijicu iz Šumadije, šmrčem neko belo belo iz Bara i jedem Sarajevske ćevape pa sam zato Jugonostalgičan...

                        Ajde lepo spavajte, ljubi vas brat vaš..

                        Sloboda nema cenu, evo neke klinke mi kažu da su slobodne....
                        Last edited by Chiwwi; 30-08-20, 22:57.

                        Comment




                        • SLOBOODAAA, BRACOOO!!!

                          Comment


                          • Znači u Milovoj diktaturi opozicija dobije Mila a u Vučićevoj neki bojkoti i zajebancije ovo baš gotiva u CG, u nekoliko kolona i lagano, nekako u Srbiji kad vidiš Đilasa i Obradovića zajedno nakalemljene i plus tu još nekih par tipusa sve izgleda vještački, nemam pojma.

                            Comment


                            • Pa, mozda kad rijesi da proda Kosovo, mozda se tad desi i njemu sto i sad Milu. To su ta pitanja koja zacnu narod i tad zna da prelomi da nece da da "vjeru za veceru".

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Kakav govor Becica i lekcija opozicione politike i ono o cemu sam pricao. Vidim tu je i moj profesor Vlada Pavicevic, ne bi me cudilo da je to njegova ideja. Ici u nekoliko kolona i ne rasipati glasove.

                                A ne ovde svi odu u jednu grupu i ja necu da glasam zbog gradjanskih pederasa a neko zbog Boska. Lekcije opozicione politike klosarima Djilasu Tadicu Bosku i ostalim klovnovima.

                                Tako je kad to rade pametni ljudi.
                                Opozicija je isla i u vise kolona kod nas. Onda su krenuli sa pricom da treba svi zajedno da ae skupe pa da se uradi nesto. Nista od toga naravno nije proslo. Mislim da je kod nas najveci problem sto se jedni te isti motaju u politici, a i cim se neko novi pojavi, nacrne ga mediji pre nego li vecina i cuje za njega . Drugi problem je nepismenost nacije. Nisu ni Crnogorci nista iznad, i oni su ovog smrada trpeli sto godina.

                                Comment

                                Working...
                                X