Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne razumijes, druze.. cifre vise nisu vazne. Nema drzave na svijetu koja se navikla na kradju izbora kao mi. Vec je interesovanje problem, energija, ulica...

    Comment


    • Kako god da bude, bolje biti neće. Verujte mi na reč.

      Comment


      • Pa, ako padne (da osvjezi ), isto nece biti, to sigurno. Narod se okupio oko ideje da u Vladi ne budu politicari. To se ljudima svidja i tehnokratska revolucija je inace nesto sto bi valjalo i na globalnom planu. Politicari su zlo...

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Pa, ako padne (da osvjezi ), isto nece biti, to sigurno. Narod se okupio oko ideje da u Vladi ne budu politicari. To se ljudima svidja i tehnokratska revolucija je inace nesto sto bi valjalo i na globalnom planu. Politicari su zlo...
          Cim je u vladi,znaci da je politicar.
          Last edited by LosmiSK; 30-08-20, 15:53.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Vi's sta indoktrinacija ucini od covjeka...

            Comment


            • Ma narod se ne pita ništa. Neću da ispadne da širim defetizam, mislio sam neće se promeniti ništa što se tiče standarda i slično.

              Comment


              • Kako je krenulo u CG će izaći najmanje 150% birača

                Comment


                • Infekcija - fasting, keto, što manje šećera, fruktoze esp

                  Virus - hidrate obavezno jesti, fruktozu itd


                  Ovo je sa Jejla, čisto da znate. Upalu neku ako imate ili infekciju, grla ovoga onoga, široko izbegavajte hidrate. Virus ako imate, sezonski, nesezonski, obavezno uzimanje hidrata da ne crknete.

                  Šećer rani infekciju ali i šećer pomaže u borbi protiv virusa

                  Comment


                  • Ko je pobedio? Veprino si izasao, koja je cifra?
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Infekcija - fasting, keto, što manje šećera, fruktoze esp

                      Virus - hidrate obavezno jesti, fruktozu itd


                      Ovo je sa Jejla, čisto da znate. Upalu neku ako imate ili infekciju, grla ovoga onoga, široko izbegavajte hidrate. Virus ako imate, sezonski, nesezonski, obavezno uzimanje hidrata da ne crknete.

                      Šećer rani infekciju ali i šećer pomaže u borbi protiv virusa

                      U borbi protiv virusa pomaze samo gladovanje, tj ne trosenje energije na varenje hrane, a pogotovo konzumacija secera. Virusi se javljaju kao cistaci organizma, ostavis ih da zavrse posao, i na konja si.


                      Zasto gubimo apetit kad smo bolesni? Organizam je usmjeren na ciscenje od raznih toksina, unosom hrane samo usporavamo proces.

                      Comment


                      • Izlaznost 75.9%, ocekivao sam nekoliko procenata vise. Ovo je samo 2,5% u odnosu na 2016. Da vidimo koliko je stabilno Milovo glasacko telo.

                        Comment


                        • Originally posted by Pusjo View Post
                          U borbi protiv virusa pomaze samo gladovanje, tj ne trosenje energije na varenje hrane, a pogotovo konzumacija secera. Virusi se javljaju kao cistaci organizma, ostavis ih da zavrse posao, i na konja si.


                          Zasto gubimo apetit kad smo bolesni? Organizam je usmjeren na ciscenje od raznih toksina, unosom hrane samo usporavamo proces.
                          Ovo sam naučnu studiju pročitao. Nisam probao. Za infekciju sinusa koji imam i lečim antibiticim i nije pomoglo, evo gladovao sam 27h i mnogo mi je bolje.

                          Sad ću gurati do 48h.

                          Ne vežem se ja za studije toliko ali nisam empirijski probao za virus. Znam da sam gladovao jednom i da mi je pomoglo kad sam uzeo zamrznute bobice neke.

                          Comment


                          • Te naucne studije su najgore, ta rijec nauka lako izmanipulise covjeka.

                            Gladovanje i nije bas dobar izraz, zvuci kao da se mucimo kad "gladujemo" a ustvari nema boljeg lijeka.

                            Comment


                            • Slažem se brate slažem se u potpunosti. Nisam ni bio nešto gladan i mentalno sam bio čist. I pre sam praktikovao fasting ali nisam dugo fastovao.

                              Comment


                              • Tesko je postit ako konzumiras secer svakodnevno, pa odlucis da ces da postis 2 dana. Skidanje sa secera je gore nego sa heroina.

                                Comment

                                Working...
                                X