Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Hoce uspeti Milo posteno da namesti?
    Ne znam baš, bio u CG ovo ljeto (HN) i pričamo sa ljudima, Srbi, po čijoj priči vidim da bi ne bi glasali Mila ali ni opoziciju. Generalno govore da Srbi u CG nisu za Mila ali da hoće nezavisnu Crnu Goru, nikakvo vraćanje na zajednicu za Srbijom (što potencira prosrpska opozicija dole). I nisu neki bezveze ljudi nego normalna, poštena porodica. Ne mogu reći da znam situaciju dole ali ta opozicija čini mi se igra na srpstvo i tako ne vjerujem da će ikad dobiti više od onog što su srpski glasači. Igraju Đukanoviću u prilog. Takođe kazu da podjele u društvu postoje i nisu male ali nije to ni toliko koliko se kod nas napumpava. Kad čitaš srpske medije imaš utisak da izbija građanski rat u CG.

    Njihova prognoza dole (tih prijatelja) da Milo dobija rutinski uz glasove manjina.

    Comment


    • A je l pitao ko Srbe i Srbiju da li bi mi hteli Crnu Goru ili se mi ništa ne pitamo?

      9/10 ljudi je protiv toga, uključujući i mene.

      Ne treba nam neko ko će da se krije iza Beograda i da koristi ucenjivački potencijal a u razmeri ih ima kao ljudi na NBG i u Zemunu ako ne i manje.

      To bi bilo pogubno jer bi sve greške bile na Beogradu a Crnogorci bi imali vlast nesrazmernu broju stanovnika.

      Tako da ne znam da li je 10% Srba za to max max max
      Last edited by Cassius Clay; 27-08-20, 13:10.

      Comment


      • Generalno, po meni, ruzna je stvar da Srbi iz regiona uvlače Beograd u svoje probleme i koriste Srbiju kao neku zaštitu i 'bjeze' od vlasti u svojim drzavama. Ali i Beograd se sam 90ih postavio kao zaštitnik svih Srba u u okolini i sad je ostalo u praksi da se ide u BG predsjedniku Srbije da se zali.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Ne znam baš, bio u CG ovo ljeto (HN) i pričamo sa ljudima, Srbi, po čijoj priči vidim da bi ne bi glasali Mila ali ni opoziciju. Generalno govore da Srbi u CG nisu za Mila ali da hoće nezavisnu Crnu Goru, nikakvo vraćanje na zajednicu za Srbijom (što potencira prosrpska opozicija dole). I nisu neki bezveze ljudi nego normalna, poštena porodica. Ne mogu reći da znam situaciju dole ali ta opozicija čini mi se igra na srpstvo i tako ne vjerujem da će ikad dobiti više od onog što su srpski glasači. Igraju Đukanoviću u prilog. Takođe kazu da podjele u društvu postoje i nisu male ali nije to ni toliko koliko se kod nas napumpava. Kad čitaš srpske medije imaš utisak da izbija građanski rat u CG.

          Njihova prognoza dole (tih prijatelja) da Milo dobija rutinski uz glasove manjina.
          Pametno napisano. Ista fora kao i u Bosni samo drugi igraci. Tipa eno hoce da nam uzmu srpsku itd....i onda se oni tamo useru i glasaju za Mileta retarda i misle da niko bolji od njih nije. To radi psihopata sa Milom isto.

          Znam ljude dole i isto misle, qrac cemo dati Beogradu opet da kontrolise i glasace za Mila ili uopste nece glasati. Bukvalno su svi pobegli od Srbije a mi i dalje mislimo da je problem u njima a ne u nama.

          Kako god,lose je da Milo toliko na vlasti i to jeste problem za njih, ali i po meni bolje on nego da dodju ovi glodaci qrca psihopate. Meni ko god je sa psihopatom je odvratan na skali od 1 do 10 sa 100!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pametno napisano. Ista fora kao i u Bosni samo drugi igraci. Tipa eno hoce da nam uzmu srpsku itd....i onda se oni tamo useru i glasaju za Mileta retarda i misle da niko bolji od njih nije. To radi psihopata sa Milom isto.

            Znam ljude dole i isto misle, qrac cemo dati Beogradu opet da kontrolise i glasace za Mila ili uopste nece glasati. Bukvalno su svi pobegli od Srbije a mi i dalje mislimo da je problem u njima a ne u nama.

            Kako god,lose je da Milo toliko na vlasti i to jeste problem za njih, ali i po meni bolje on nego da dodju ovi glodaci qrca psihopate. Meni ko god je sa psihopatom je odvratan na skali od 1 do 10 sa 100!!
            Dodik je već nekih 10 godina destruktivac, slavili biste svoj javni servis da vidite RTRS i njihov dnevnik u pola 8. Već odavno je ruski igrač i samo njegovo ponašanje ti govori koja je politika i način djelovanja Rusije na ovim prostorima. Ništa dobro iz toga po meni ne moze proizaći ali eto, to je vrhunac pameti ovdje, ljudi glasaju za to 15 godina.

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Dodik je već nekih 10 godina destruktivac, slavili biste svoj javni servis da vidite RTRS i njihov dnevnik u pola 8. Već odavno je ruski igrač i samo njegovo ponašanje ti govori koja je politika i način djelovanja Rusije na ovim prostorima. Ništa dobro iz toga po meni ne moze proizaći ali eto, to je vrhunac pameti ovdje, ljudi glasaju za to 15 godina.
              Koliko sam vidjeo opozicija izigrava tamo jos veceg Dodika od Dodika.
              Neka zena ne mogu joj se sjetit imena,to ne da je desnicarka nego otrov.
              Ima nekakvi Stanivukovic nesto,ali on mi je neozbiljan nekako,kao neko dijete malo.
              Last edited by E1_PG; 27-08-20, 13:47.

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Dodik je već nekih 10 godina destruktivac, slavili biste svoj javni servis da vidite RTRS i njihov dnevnik u pola 8. Već odavno je ruski igrač i samo njegovo ponašanje ti govori koja je politika i način djelovanja Rusije na ovim prostorima. Ništa dobro iz toga po meni ne moze proizaći ali eto, to je vrhunac pameti ovdje, ljudi glasaju za to 15 godina.
                Definiši destruktivac.

                Comment


                • Originally posted by ... View Post
                  Koliko sam vidjeo opozicija izigrava tamo jos veceg Dodika od Dodika.
                  Neka zena ne mogu joj se sjetit imena,to ne da je desnicarka nego otrov.
                  Ima nekakvi Stanivukovic nesto,ali on mi je neozbiljan nekako,kao neko dijete malo.
                  To su neka pravila igre, inače te on čereči u dnevniku da radiš za SDA politiku u Sarajevu. Pa na mitingu opozicije ćerka Radovana Karadzića, a na kontramitingu Dodika sin Ratka Mladića.

                  Sasvim je izvjesno da ćemo u BiH izumrijeti kroz 50-100 godina i neka ćemo, sve po zasluzi.

                  Torpedo pa stalno potencira na tome da je BiH nemoguća drzava, da će se Republika Srpska izdvojiti, na dnevniku na javnom servisu redovno vijesti tipa 'Bakir Izetbegović udara na Srpsku, udar na Srbe, unitarizacija' itd. Onda priča kako mi nismo bosanski Srbi već Srbi iz Republike Srpske (zašto jedno isključuje drugo), bukvalno truje javnost jednom istom pričom gdje ne vidiš prostor za bilo šta normalno. Svjesno to radi da bi se nekom tamo u međunarodnoj zajednici zgadila priča o BiH i da Republika Srpska dobije nezavisnost. U međuvremenu ja ne mislim da će iko normalan ovdje ostati, mozda pretjerujem ali ne vidim neku perspektivu.
                  Last edited by BorisUnited99; 27-08-20, 13:58.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    To su neka pravila igre, inače te on čereči u dnevniku da radiš za SDA politiku u Sarajevu. Pa na mitingu opozicije ćerka Radovana Karadzića, a na kontramitingu Dodika sin Ratka Mladića.

                    Sasvim je izvjesno da ćemo u BiH izumrijeti kroz 50-100 godina i neka ćemo, sve po zasluzi.

                    Torpedo pa stalno potencira na tome da je BiH nemoguća drzava, da će se Republika Srpska izdvojiti, na dnevniku na javnom servisu redovno vijesti tipa 'Bakir Izetbegović udara na Srpsku, udar na Srbe, unitarizacija' itd. Onda priča kako mi nismo bosanski Srbi već Srbi iz Republike Srpske (zašto jedno isključuje drugo), bukvalno truje javnost jednom istom pričom gdje ne vidiš prostor za bilo šta normalno. Svjesno to radi da bi se nekom tamo u međunarodnoj zajednici zgadila priča o BiH i da Republika Srpska dobije nezavisnost. U međuvremenu ja ne mislim da će iko normalan ovdje ostati, mozda pretjerujem ali ne vidim neku perspektivu.
                    Zajebana je ta BIH,to razmrsio ne bi Ajnstajn sto napravise.
                    Kad gledam dnevnike sve tri strane imas osjecaj kao da je neki zamrznuti konflikt,i da sjutra sve moze opet pocet.
                    Mislim vjerovatno je to tako namjerno i postavljeno sve da stoji kao zariste.
                    Mada nisam neki poznavaoc tamosnjih prilika.

                    Comment


                    • Ne volim se javno petljati u politiku, svako od nas ima svoje mišljenje i obično su nepomirljivi stavovi pa to preraste iz normalne konverzacije u baljezganje i vređanje.


                      Torpedo pa stalno potencira na tome da je BiH nemoguća drzava, da će se Republika Srpska izdvojiti, na dnevniku na javnom servisu redovno vijesti tipa 'Bakir Izetbegović udara na Srpsku, udar na Srbe, unitarizacija' itd. Onda priča kako mi nismo bosanski Srbi već Srbi iz Republike Srpske (zašto jedno isključuje drugo), bukvalno truje javnost jednom istom pričom gdje ne vidiš prostor za bilo šta normalno. Svjesno to radi da bi se nekom tamo u međunarodnoj zajednici zgadila priča o BiH i da Republika Srpska dobije nezavisnost. U međuvremenu ja ne mislim da će iko normalan ovdje ostati, mozda pretjerujem ali ne vidim neku perspektivu.

                      Slažem se da zastupa te stavove i sve je to istina.

                      Comment


                      • Originally posted by ... View Post
                        Zajebana je ta BIH,to razmrsio ne bi Ajnstajn sto napravise.
                        Kad gledam dnevnike sve tri strane imas osjecaj kao da je neki zamrznuti konflikt,i da sjutra sve moze opet pocet.
                        Mislim vjerovatno je to tako namjerno i postavljeno sve da stoji kao zariste.
                        Mada nisam neki poznavaoc tamosnjih prilika.
                        Ne znam šta bih ti rekao, ovo je moj neki stav kao mlađeg. Imam drugare i Bošnjake i Hrvate, sve je to ok ali politika često izgleda kao to što kazeš, zamrznuti konflikt, neko primirje a ne mir. Nizak zivotni standard je razlog što ideš ali meni je dio porodice u Njemačkoj, ako su od ičega odmorili gore to je od naše dnevne politike, ovdje teško mozeš pobjeći od svega toga.
                        Last edited by BorisUnited99; 27-08-20, 14:18.

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Ne znam baš, bio u CG ovo ljeto (HN) i pričamo sa ljudima, Srbi, po čijoj priči vidim da bi ne bi glasali Mila ali ni opoziciju. Generalno govore da Srbi u CG nisu za Mila ali da hoće nezavisnu Crnu Goru, nikakvo vraćanje na zajednicu za Srbijom (što potencira prosrpska opozicija dole). I nisu neki bezveze ljudi nego normalna, poštena porodica. Ne mogu reći da znam situaciju dole ali ta opozicija čini mi se igra na srpstvo i tako ne vjerujem da će ikad dobiti više od onog što su srpski glasači. Igraju Đukanoviću u prilog. Takođe kazu da podjele u društvu postoje i nisu male ali nije to ni toliko koliko se kod nas napumpava. Kad čitaš srpske medije imaš utisak da izbija građanski rat u CG.

                          Njihova prognoza dole (tih prijatelja) da Milo dobija rutinski uz glasove manjina.
                          Niko od njih nije za uukidanje suvereniteta CG, niti neki drugi vid zajednice sa Srbijom. Upravo to je jedan od pravaca propagand Milove skalamerije od partije.
                          Mislim da ni u Srbiji nikom normalnom ne pada napamet takva egzibicija koja je samim podatkom da je CG članica OTAN nemoguća.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Generalno, po meni, ruzna je stvar da Srbi iz regiona uvlače Beograd u svoje probleme i koriste Srbiju kao neku zaštitu i 'bjeze' od vlasti u svojim drzavama. Ali i Beograd se sam 90ih postavio kao zaštitnik svih Srba u u okolini i sad je ostalo u praksi da se ide u BG predsjedniku Srbije da se zali.
                            Nije to Beograd uradio nego Milošević komunista sa svojim drugovima Milom, Tudjmanom i Alijom. Šta sad treba da se pravimo da je crveni Sloba Srbenda?

                            To su sve partijske kolege. Niko se od naših familija sa svih strana nije ništa pitao. Verujem da je mog strica kurac boleo za neke vukojebine po Dalmaciji.

                            Domaće države treba da rade više na uključivanju Srba a ne da ih targetuju i da im jebu ćirilične table u Hrvatskoj i tako dalje.

                            Ima i toga.

                            Servilan status sebara je i doveo do toga. Disciplinovao bih ja komšije za par dana reciprocitetom, pa bi dobili nogu u dupe Crnogorci sa Vračara i bila bi podržavljena imovina zbog izmišljenog pokušaja državnog udara.

                            Naravno ja lično imam prijateljski odnos sa Crnogorcima ali kad je državnička politika u pitanju, Srbe svi guze jer su gmizavci.

                            Zabraniš nam 2 meseca na more? Mi zabranimo tvojim studetima dž studiranje, pohapsimo bagru po Bg i NS, i dajemo donacije za letovanje od 15k dinara u Grčkoj i Bugarskoj. Pa da vidim kako zatvaraš granice posle 3. leta pogotovo u koroni kad nema stranih turista.

                            Za sve postoji lek kad u životu nisi pička. E kad si pička svi te jebu.
                            Last edited by Cassius Clay; 27-08-20, 14:38.

                            Comment


                            • A ti Borise brate, razmisli da li je neko iz Srbije hteo da ide u neke predele ko zna koje da ratuje. Ispade da smo mi krvoločni i da smo išli na neke slavonske brodove kninove ne zna to 80% ljudi ni na karti da pokaže.

                              Mobilizuje te komunistički aparat, tako i komšije i ratuj bato. U medjuvremenu se zivkaju telefonima, predaju teritorije, sastanče i to.

                              Nije to izašlo iz četničkog pokreta nego iz bezbožničke komunističke partije i to sa svih strana. Neka ostane zapisano, da ne bude "velikosrpska politika".

                              Ne, to je komunistička politika ugovorena još 1928. u Dresdenu na IV kongresu mislim

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Niko od njih nije za uukidanje suvereniteta CG, niti neki drugi vid zajednice sa Srbijom. Upravo to je jedan od pravaca propagand Milove skalamerije od partije.
                                Mislim da ni u Srbiji nikom normalnom ne pada napamet takva egzibicija koja je samim podatkom da je CG članica OTAN nemoguća.
                                Ovo je ono što sam dole čuo. Imaju dole i televiziju Vijesti koje su protiv Mila kako skontah i svakako se Srbi informišu i iz medija iz Srbije.

                                Uroše, mislio sam zvanični Beograd. Ti govoriš o Srbima u Hrvatskoj i slazem se. Nije im super sigurno, mozda je naivno ali ok mi je to što Pupovac radi, lako je nama sa daljine da mu pametujemo.
                                Last edited by BorisUnited99; 27-08-20, 14:52.

                                Comment

                                Working...
                                X