Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez vređanja neistomišljenika.

    Nemoj da stalno ponavljam.

    Comment


    • Ima li sto ljepse nego kad covjek izgori na sunce,pa pocne da se ljusti.
      Mogao bi po citavi dan sebi da skidam onu kožu,to me smiruje nekako.

      Comment


      • Bejrutu nema pomoći od Srbije a za Notr Dam bila trka.

        Džukački.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Bez vređanja neistomišljenika.

          Nemoj da stalno ponavljam.
          zao mi je sto je ovaj post obrisan,sve napisano je bila istina-mogao se izbrisati deo gde se pominje forumas und das is das
          Wizard

          Comment


          • Steta sto je obrisan post, jedan od favorita za najgluplji post ove godine.
            Sad ce ostati bez te nagrade
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Steta sto je obrisan post, jedan od favorita za najgluplji post ove godine.
              Sad ce ostati bez te nagrade
              JAAAAO je dobra konkurencija
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Bejrutu nema pomoći od Srbije a za Notr Dam bila trka.

                Džukački.
                To su te neke njihove seme sa zapadnim prijateljima.

                Comment


                • Pa to su te licemerne igre licemernog sveta. Nemam sad toliko energije da pišem kilometarake postove i mračim, samo ću reći da mi iskaču na yt reklame o 50 centi za gladnu decu Afrike dok Bezos ne plaća porez.

                  I kao je on mangup.

                  Do jedne crte si kaoitalista, i ja sam za to, ali od jednog momenta treba da budeš čovek. Ne znam ni što sam Bezosa spomenuo, on je klovn, ali da ne idem u dubinu.


                  Isto tako treba da plačem nad Notr Damom, glupom gradjevinom i umesto da pomognemo ljudima u Bejrutu, ceo svet se sjatio na Notr Dam.

                  Razumem katoličke države to je njihovo, ali šta je tu Srbija tražila i zašto onda ne šaljemo pomoć u Bejrut? Sramota.

                  Mislim ovaj svet je jedno odvratno mesto iskreno.

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Bejrutu nema pomoći od Srbije a za Notr Dam bila trka.

                    Džukački.
                    Vazda je tako, seti se samo "Svi smo mi Šarli" akcije, potresenosti izgorelom katedralom a pri tom nikoga nije bilo briga za Bogorodicom Ljeviškom i tako.. to je pomodarstvo i fenseraj nekih opskurnih likova koji bi sebi na taj način želeli da pridaju značaj....palanački sindrom.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sećam se toga i ovde. Plakanja za Notr Damom i za onim djavolima na njemu gde mi se objašnjava da su to kao neki motivi, ne znam.

                      Ja ne znam da li jedan hrišćanin koji ima elementarno znanje može da pomisli da oni motivi imaju veze sa hrišćanstvom i Hristom

                      Comment


                      • Posle Australije i Amazone došla je na red Kalifornija za paljenje iz dronova radi agende globalnog zagrevanja.

                        Comment


                        • Dobro si, mada su sada ti ozonski ustupili malo mjesto ovim koronašima.
                          Za sve njih ravnozemljaši su još i vrlo ozbiljne individue [emoji23][emoji23]

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Ja ne znam da li jedan hrišćanin koji ima elementarno znanje može da pomisli da oni motivi imaju veze sa hrišćanstvom i Hristom

                            cela crkvena organizacija nema,...



                            notr dam je fantasticna crkva
                            Wizard

                            Comment


                            • Ne znam šta vi mislite ali meni se bukvalno kenja od ovih motivacionih govornika. Kao da je lična motivacija kolektivna stvar i ne zavisi od percepcije i poimanja stvari na individualnom nivou.
                              Bukvalno laprdanje u prazno
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ja sam bio jedno vreme oduševljen self-developmentom ali onda sam shvatio preko Dan Pene i Alexa Beckera da je to sve kurac.

                                Zapravo Alex mi je promenio život najviše jer sam skontao šta je bitno. Bitna je disciplina, konstantnost, slušanje CEO intervjua i sklanjanje većine stvari koje ti neprirodno boostuju dopamin. Od onanisanja, preko video igrica, preko ostalih stvari.

                                A Tony Robbins, Napoleon Hill koji je otac te grane i ekipa, to je sve jedna velika velika prevara. Jer iako neke stvari jesu tačne iz Think and Grow rich, znam ljude koji su opsednuti kao ja ranije u čitanju nekih knjiga i traganju za promenom umesto da razviju naviku i disciplinu i da zapravo rade to što treba da rade.

                                Evo gde je razlika. Uzmimo mene koji sam vremenom dostigao tu samosvest da znam šta je kenjanje i uzmimo mene od pre 2 godine.

                                Ja pre 2 godine bih tražio svaku moguću knjigu, motivaciju, nešto da bih se pokrenuo, i odlagao bih delanje što radi 99% ljudi jer im sve deluje apstraktno. Posvetili bi se čitanju pukom i planiranju kad i šta.

                                Ja danas udjem, nadjem trening na yt, pogledam ceo kanal u par dana vezan za fb ads i idem na sledećeg tipa. U medjuvremenu radim nešto oko copywritinga, i ako imam kakvu kampanju da vodim, vodim je i učim na tome. Cilj mi je da postanem baš data nerd.

                                Ja pre godinu dve, prvo bih gledao "joj da li je ovaj kanal dobar", "a šta ako ovo", "a šta ako ono" i onda takvi ljudi zapadnu u polje self-developmenta i umesto da uče stvari koje trebaju oni rade na self-developmentu koji ne može da se izmeri.

                                Comment

                                Working...
                                X