Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Đipidi je čudo deco...., čudo
    Mada ja ne bi baš generalizovao, ja sam '68, moja majka '45, ženini roditelji još stariji, i niko od nas nije glasao za njega.
    Iskreno, ja ne znam nekoga, da zna nekoga, koji zna nekoga da je glasao za Vučića....., još mi nije dobro od nedelje u 21
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Kod mene je cela kuća glasala za Belog.Ženu sam morao da nateram doduše mada nju to ne zanima,da se ona pita ne bi ni glasala.Ćale mi žešći lik 50 i kusur godina ima, ulazimo zajedno ujutru da glasamo pošto smo išli na vikendicu da pecamo pa smo morali ranije da obavimo to i viče na glas "Ave Beli samo jako" ja da crknem od smeha Uzima onaj papir i pred komisijom zaokruži peticu Pričao sam već ova omladina što bleji kod mene u kafiću je uglavnom za Belog glasala,par tu starijih likova je za Jeremića i po neki izrod za Vučića.Ali gledam sad tu sela po Šumadiji i tamo dole Niš,Zaječar to bre 80,90 posto glasalo za malog Aleka što je stvarno da se prekristiš i rukom i nogom.Pročitao sam par twitova nešto u fazonu nije nama ni Alek kriv ni krađa krivi smo mi sami zato što smo neobrazovani i zatucani,mada ovo nije do obrazovanja ovo je više do naivnosti ljudi koja ne vidi iste patente ispred nosa jovo nanovo.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Jeremić bio drugi na svetu, a četvrti u Srbiji.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Gledam na ovom N1 na fb-u live masa ljudi u BG-u izasla na ulice
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Koliko ljudi ima?

            Comment


            • Ne bih da nagađam al gledajući snimak ne vidim kraj koloni ljudi, vjerujem da je velika cifra u pitanju
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Vise nego juce?

                Comment


                • https://www.facebook.com/N1Srbija/vi...0060677031888/

                  Mislim da ima između 5-10 hiljada ljudi. Moguće i više jer ne vidim sve.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • https://www.facebook.com/RSE.Balkan/...4652645033883/
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • 7 700 na Oljinom linku i jos 6 700 na N1. Znaci 15 000 ljudi gleda uzivo na internetu.

                      Comment


                      • Cenzura na vrhuncu, nisam vidio ni na jednoj tv stanici ni riječi o ovome.

                        Jedino što na fejsu se može naći live prenos.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Тужно је што једина нормална телевизија је Н1, а није наша притом.

                          Comment


                          • Moja greska, potcenio sam zelju mladih ljudi.
                            Pun TRG, sve lepo civilizovano a ne ko krezuba SNS stoka.
                            Kada bi samo moglo bilo sta da se uradi, ali veoma tesko s obzirom na silom stvorenu moc...
                            Svidja mi se sto nisu opredeljeni ni za jednog politicara.

                            Samo kada bi ovo moglo negde da odvede..
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • I u KG-u bilo ljudi, kolone bile po gradu, ni kisa koja ceo dan pada nije zaustavila ljude
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Trebaju ici pred zgradu RTS-a, pa ako treba na silu da ti protesti postanu vijest.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X