Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    A zapravo jeste sam krenuo jer je od strane službi u FNRJ po naređenju druga Tita i predsednika sabora RH druga Steve obustavljena priprema akcije hapšenja a pripremale su i UDBA SRH i UDBA SR Srbije...

    Mnoge "istine" , komunističke i antikomunističke su problematične ...od "sina svih naših naroda i narodnosti" do ustaše , kratak put .Svaka "istina" je imala svoju funkciju za opravdavanje sadašnjosti .Tako i ova o "usamljenom osvetniku " , četniku i Srbinu iz CG . Ko ne prepozna o čemu se radi , tu su Marić i "politički analitičar"


    Comment


    • Ko je Anđelković? Hepi ne gledam kao ni ostale tv kuće sa nacionalnom frekvencijom ali i ostale koje se bave "ozbiljnim temama".
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ima još LJudi
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • dakle,procitao sam odgovore i mogu reci da su uglavnom OK


          postujem misljenja,ne slazem se naravno sa nekima,a neki su...pa za humoristicki almanah

          ali ne mogu reci da je OK izbegavanje odgovora cime se to propagira homoseksualnost...uhvatili ste se (namerno se obracam nacelno) te parade koja traje cela 2 sata i nicega vise

          kazete da trazimo povlastice-nisam razumeo kakve

          da se poturamo deci pod nos-nisam video gde

          da se AUTOMATSKI pravi paralela sa pedofilijom-oprosticete,ali i brojcano i procentualno,vise pedofila su strejt ljudi ,recimo

          i (opet) -ako meni neko moze da objasni to oko gej lobija,jerbo ni ja ni momak ne znamo nista,a vidim da su ljudi ovde upuceni


          ako neko odgovori,neka bude vaspitan,jerbo ako je nevaspitan...no rekao je skeletor vec
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Evo sta tvoj omiljeni izvor (wikipedia) ima da kaze na tu temu.

            Homosexuality in ancient Greece


            Koliko god to tebi zvucalo neverovatno.

            Ni u Rimu nije bilo mnogo drugacije, a Srbi vole da se hvale da su dali 15-ak rimskih vladara

            U principu nemam nista protiv homoseksualaca, samo mi je vise muka da u svakom filmu ili seriji postoji neki homo par, ok ljubav ce pobediti sve, samo cuvajte to za svoja cetiri zida.
            Mislio sam na brak. To je bio redak slučaj baš. Bilo je mnogo više homoseksualnih parova ali ne i brakova, drugačije je to shvatano nego danas, mnogo drugačije.

            Comment


            • Originally posted by Kulambara View Post
              dakle,procitao sam odgovore i mogu reci da su uglavnom OK


              postujem misljenja,ne slazem se naravno sa nekima,a neki su...pa za humoristicki almanah

              ali ne mogu reci da je OK izbegavanje odgovora cime se to propagira homoseksualnost...uhvatili ste se (namerno se obracam nacelno) te parade koja traje cela 2 sata i nicega vise

              kazete da trazimo povlastice-nisam razumeo kakve

              da se poturamo deci pod nos-nisam video gde

              da se AUTOMATSKI pravi paralela sa pedofilijom-oprosticete,ali i brojcano i procentualno,vise pedofila su strejt ljudi ,recimo

              i (opet) -ako meni neko moze da objasni to oko gej lobija,jerbo ni ja ni momak ne znamo nista,a vidim da su ljudi ovde upuceni


              ako neko odgovori,neka bude vaspitan,jerbo ako je nevaspitan...no rekao je skeletor vec
              Možete li ti i momak tvoj bebu da dobijete prirodnim putem? Ne. Normalnost pojave se posmatra kada bi svi bili kao vi. Kada bi svi bili kao vi, ne bi više bilo dece jer istopolni parovi ne mogu da prave decu. Čim vaš odnos ne može da ispuni tu ideal tipsku čistoću, ne može da dodje u ravan sa heteroseksualnom zajednicom.

              Volite se, uživajte, samo nemojte tražiti usvajanje dece i nemojte tražiti povlastice.

              Niti ste crne ovce društva, niti kome smetate, mada se dobrano trudi gej lobi da ogadi gej ljude narodu. I sami se trudite nekim feminiziranim glupostima.

              Druže ako si gej ostani muško, partner neka ti isto bude muško, ohrabrujte muške karakteristike.

              Uživajte u ljubavi, ja vam lično želim svu sreću i tebi i tvom dečku. Sigurno ako budete dobri ljudi onaj koji treba da razume gore razumeće i vas, ne treba vas kamenovati i obeležiti kao najgore u društvu.

              Ako budeš išao na prajd i vidiš one nakaze što drže ikone i rugaju se, pitaj ih što to rade?

              I kad ti i dečko tvoj budete išli na prajd, obucite se kao muškarci ne ko dvorske lude. Nemoj da prave debile od vas. Ti si muškarac i dalje, ohrabruj to u sebi svakodnevno.

              Nemoj da se osećaš manje muško što si gej. Da tražiš utočište u ženskom društvu. Kreni na neke borilačke veštine, čeličite se ti i dečko, šamarajte jedan drugoga, neka vašim žilama proteče testosteron opet.

              Sa sledeće parade da mi okačiš sliku ovde tebe i tvog dečka normalno obučenog i da kao prava muškarčina onim budalašima što prozivaju vernike iščupaš uši, pa častim vas ja za medeni mesec putovanje i tebe i dečka.

              Glavu gore junače, nemoj da si mi potonuo slučajno i da ohrabruješ neku žensku stranu u sebi samo jer si gej.

              Ti si muško i 10 puta dnevno ponavljaj ovu afirmaciju sebi.

              Comment


              • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ne muvam ga. Ja nemam sumnju u svoju seksualnost, nisam latentni, pa mogu sa ljudima da pričam normalno. Nisu oni nakaze sine. Ne ujedaju.

                  Kažem im da budu muškarci iako su gejevi, mene više nervira i strejt neki isfeminiziran lik nego muškarac gej a da je muško.

                  Nek sparinguju jedan sa drugim, lome noseve jedan drugom, muškarci su nisu devojčice.

                  Večeras po 10 šamara jedan drugom pa posle radite šta oćete

                  Napravio bih od srpskih gejeva desničare bili bi u prvim redovima za Kosovo. Samo znati kako vaspitati ljude i kako pričati sa njima

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Ne muvam ga. Ja nemam sumnju u svoju seksualnost, nisam latentni, pa mogu sa ljudima da pričam normalno. Nisu oni nakaze sine. Ne ujedaju.

                    Kažem im da budu muškarci iako su gejevi, mene više nervira i strejt neki isfeminiziran lik nego muškarac gej a da je muško.

                    Nek sparinguju jedan sa drugim, lome noseve jedan drugom, muškarci su nisu devojčice.

                    Večeras po 10 šamara jedan drugom pa posle radite šta oćete

                    Napravio bih od srpskih gejeva desničare bili bi u prvim redovima za Kosovo. Samo znati kako vaspitati ljude i kako pričati sa njima
                    Ne moras da ih pravis, vec su tamo...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Možete li ti i momak tvoj bebu da dobijete prirodnim putem? Ne. Normalnost pojave se posmatra kada bi svi bili kao vi. Kada bi svi bili kao vi, ne bi više bilo dece jer istopolni parovi ne mogu da prave decu. Čim vaš odnos ne može da ispuni tu ideal tipsku čistoću, ne može da dodje u ravan sa heteroseksualnom zajednicom.

                      Volite se, uživajte, samo nemojte tražiti usvajanje dece i nemojte tražiti povlastice.

                      Niti ste crne ovce društva, niti kome smetate, mada se dobrano trudi gej lobi da ogadi gej ljude narodu. I sami se trudite nekim feminiziranim glupostima.

                      Druže ako si gej ostani muško, partner neka ti isto bude muško, ohrabrujte muške karakteristike.

                      Uživajte u ljubavi, ja vam lično želim svu sreću i tebi i tvom dečku. Sigurno ako budete dobri ljudi onaj koji treba da razume gore razumeće i vas, ne treba vas kamenovati i obeležiti kao najgore u društvu.

                      Ako budeš išao na prajd i vidiš one nakaze što drže ikone i rugaju se, pitaj ih što to rade?

                      I kad ti i dečko tvoj budete išli na prajd, obucite se kao muškarci ne ko dvorske lude. Nemoj da prave debile od vas. Ti si muškarac i dalje, ohrabruj to u sebi svakodnevno.

                      Nemoj da se osećaš manje muško što si gej. Da tražiš utočište u ženskom društvu. Kreni na neke borilačke veštine, čeličite se ti i dečko, šamarajte jedan drugoga, neka vašim žilama proteče testosteron opet.

                      Sa sledeće parade da mi okačiš sliku ovde tebe i tvog dečka normalno obučenog i da kao prava muškarčina onim budalašima što prozivaju vernike iščupaš uši, pa častim vas ja za medeni mesec putovanje i tebe i dečka.

                      Glavu gore junače, nemoj da si mi potonuo slučajno i da ohrabruješ neku žensku stranu u sebi samo jer si gej.

                      Ti si muško i 10 puta dnevno ponavljaj ovu afirmaciju sebi.
                      meni treba da me ti i tvoje okruzenje razume

                      o povlasticama sam pisao


                      ja jesam musko,ne definise mene garderoba (kako se neki strejt momci oblace,meni bude muka,al to je nevazno )

                      i cemu to insistiranje ma macizmu,ja vrlo dobro znam sta sam

                      i ako je neko feminiziran,sta onda,kako te ugrozava?


                      LM,hvala na zeljama,medeni mesec smo prosli
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Kulambara View Post
                        meni treba da me ti i tvoje okruzenje razume

                        o povlasticama sam pisao


                        ja jesam musko,ne definise mene garderoba (kako se neki strejt momci oblace,meni bude muka,al to je nevazno )

                        i cemu to insistiranje ma macizmu,ja vrlo dobro znam sta sam

                        i ako je neko feminiziran,sta onda,kako te ugrozava?


                        LM,hvala na zeljama,medeni mesec smo prosli
                        Mene samo zanima ko vozi traktor a ko otvara kapiju? ))) Da li su u Uzicu pozdanci ili vole da da napadaju sa ledja logicno )

                        Ti sto vole vise macho muskarce su jako sumnjvi...voli grubu igru Urke xD
                        Last edited by LosmiSK; 28-07-20, 22:36.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ne ugrozava me ružno mi videti muškarca kada priča kao žena dodje mi sam sebi šamar da opalim. Brate mili budi muško bilo koje seksualne orijentacije da si.

                          Isto ne volim ni muškaraste lezbejke.

                          Ti me ljudi jedino i nerviraju.

                          Ja mislim da su to muškarci sa nekim ženskim genima od rodjenja, tj viškom, i žene sa viškom muških, i onda u mladosti vide da nisu kao drugi i odluče se da budu gejevi. E takve ne volim.

                          A ono kad vidiš top ribe a lezbo ili dva lika normalna muškarca, pa šta da im kažeš?

                          Ovi što imaju identitetsku krizu oni su mi degutantni a takvih u antici nije bilo. To je ključna razlika.

                          Muško je bilo muško ma koje seksualne orijentacije. I žensko žensko.

                          A vidiš one militantne lezbejke to sve krš riba do krš ribe liče na muško. Skontale u pubertetu da se vršnjaci ne lože na njih, nego na sisatu drugaricu iz odeljenja, zamrzele muškarce i postale militantne lezbo.

                          Izvinjavam se na ovakvim izrazima ali da se lakše skonta poenta i dihotomija i razlika.

                          Izmedju normalnog muškarca i žene (vizuelno i po ponašanju) i nekih graničnih pojavnih oblika gde je osoba srednjeg jebenog roda. Vidiš da je muško/žensko a ponaša se suprotno.

                          Comment


                          • Ma meni vise ništa ne smeta, neka radi ko šta hoće.
                            Sem Zvezdana Terzića on neka jede govna.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ja ne volim debele ljude. Nisu mi vala nesto smetali dok nisam preselio u Ameriku najmiliju Odje se nagledah svakakvih akrepa. Kad kazem debeli ljudi, mislim na one sto imaju po 100 kila viska. To prljavo, to se znoji, smrdi... tacno ti se zivot smuci kad ih vidis.

                              Comment


                              • Originally posted by Skeletor View Post
                                Ja ne volim debele ljude. Nisu mi vala nesto smetali dok nisam preselio u Ameriku najmiliju Odje se nagledah svakakvih akrepa. Kad kazem debeli ljudi, mislim na one sto imaju po 100 kila viska. To prljavo, to se znoji, smrdi... tacno ti se zivot smuci kad ih vidis.
                                A ni žene ispod 50kg, to odmah znaš da je ludo i zajebano.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X