Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Dragi posetioci foruma, ja sam ovde glavni. Admini su moji pijuni. Ako se registrujete, meni se ulizujte. Prvih 5 koji stave cigansku sliku ili "stop 5g" dobijaju doživotan fin tretman od mene.

    Losmi, SAD je toliko heterogena da ne može sine da se svrsta ni kao pozitivna ni kao negativna jer tu imaš dijapazon od najpozitivnije moguće stvari a to je liberalna(konzervativna)tradicionalna protestantska hrišćanska porodica, do najvećih satanista panekualaca koji na pedofilskim ritualima jebu decu.

    Nemoj sine. Rekli smo prvo nešto pročitaš pa onda kuckaš.
    Jedan problem, ja ih sve pustam i odlucujem ko moze, a ko ne
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ovo priča samo za javnost, tako smo se dogovorili. Ne nasedajte ljudi. Ovo je samo dobra obuka. Tako da navilte narode

      Comment


      • Izgleda da smo mirni bar do 2027. sto se tice ulaska u EU

        Pa tamo 2027. da bude neka 2037.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Gde je Sinčina moj da kaže koju reč o spoljnoj politici? Da li se on slaže?

          A ovim ljudima što kukaju što su rodjeni u Srbiji, prijatelji moji... U Brazilu izadješ do prodavnice, klinac od 12 godina izvadi utoku i ubije te da ti uzme kesu da pojede nešto.

          Ne znate vi koliko ste sreećni. Da smo mi kao mi mogli bolje, ofc, ali ... Mi smo u top 30% država sveta i to vam govori o kakvom svetu se radi.

          U Africi bi te 50% stanovništva ubilo za 100 e. A ne jer su zli. Gladni sinovi, gladni. Nemaju leba da jedu. Život ne vredi po p ladne vode.

          A za Meksiko neću ni da spominjem. Juče sam gledao kartele na kaotic. com i kako seku liku ruke i noge, samo sam pomislio, "pa ja smem da šetam slobodno da me psihopate neke ne otmu"
          Last edited by Cassius Clay; 23-07-20, 12:04.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Izgleda da smo mirni bar do 2027. sto se tice ulaska u EU

            Pa tamo 2027. da bude neka 2037.
            To mogu da pricaju samo oni koji su imali jedino dodira sa EU tako sto su uplatili 10dana Pefkohorija.

            @Urose

            USA nam je donela toliko radosti i novh otkrica i osavremenila ceo svet gde sad i zena iz Banje Koviljace moze da bude food blogerka. Sad i njen tj zivot svih nas dobja siru dimenziju. Tamo gde je multikulturalnost izrazena, ne moze biti losa za zivot. ..Kao Kanada, Australija, Vojvodina itd...Tamo gde je nema je problem i tamo zavladaju plemenski zakoni i veoma velika netrpeljivost i nema sloge pa je i pitanje medje izmedju Ljubanje i Kacera zivotno pitanje i smisao zivota..

            Meni svakako nisu omiljeni, napisao sam da je Spanija..ali realno ni Tesla ne bi bio Tesla da nije bilo Amerike...treba postovanja a nekada su nam bili vliki prijatelji i sami smo krivi sto smo se okrenuli nekim drugima koji vole da zazmure na korupciju i kriminal

            Mi trenutno nismo zasluzili EU i USA vc smo zasluzili naseg ''dragog VUCKA'' I DOK GOD JE TAKO...bice nam super,posto vecina i ne zna za bolje..generalno niko ne resava tudje probleme...ni u privatnom zivotu pojedinaca sem dok ne dodje do tacke kljucanja....

            Sutra da me pitaju gde bih se odselio...bila bi Malaga, Gijon, Djirona, Valensija itd...

            Nadam s da cemo uci u EU do 2027g...ako ne zbog sebe,onda bar zbog nasih pokoljenja...Evropa mora biti jaka i jedinstvena a to joj nedozvoljavaju USA, Rusija i Kina...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              To mogu da pricaju samo oni koji su imali jedino dodira sa EU tako sto su uplatili 10dana Pefkohorija.
              Cenis da cemo ranije? Valjda necemo.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Španci su isti kao mi. Sad imam goste Špance (drugi gosti ovo leto, jebi korono he he), isti kao mi. Kažu da je i enterijer i sve isto kao kod njih. Baš smo slični.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Cenis da cemo ranije? Valjda necemo.
                  Normalno da necemo. Ako mi ne vidimo kakvi smo,ima brate ko to vidi. Da sam EU dao bih ovde referendum, ali ne za EU vec za Evroaziju ili Rusiju i rekao bih...evo idite gde zelite...i srecan put. EU je poprilicno naivna ali ne previse da ne vidi koliki se kriminal ovde desava, znaju oni koliko su para dali i to su bas ogromne pare....
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Španci su isti kao mi. Sad imam goste Špance (drugi gosti ovo leto, jebi korono he he), isti kao mi. Kažu da je i enterijer i sve isto kao kod njih. Baš smo slični.
                    Jbte imas nesto izdajes, evo ja i neka ekipica..ima i ovih gdi su nasi novci bi isla malo na letovanje... Da nas prihvatis Urose...donecemo luka i slanine zene ce praviti gomboce i picemo karlovackog vina..i pricati gde ce nam biti granica
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Brate prošli put kad sam imao kontakt sa Novosadjanima jedan me na moru muvao. Ja sam mu objasnio kratko da kod nas za pederisanje sledi sekirče. Nekako su mi gore muškarci gejkasti, čast izuzecima.

                      Preporučiću vam gde ćete da ne ispucate keš i fino.

                      Inače biti homoseksualac je isplativije nego dobra riba sponza

                      Ima još jedan što se sika sa ribama a dečko mu Metropola hazjain ( ne ovaj na slici)

                      Last edited by Cassius Clay; 23-07-20, 12:26.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Normalno da necemo. Ako mi ne vidimo kakvi smo,ima brate ko to vidi. Da sam EU dao bih ovde referendum, ali ne za EU vec za Evroaziju ili Rusiju i rekao bih...evo idite gde zelite...i srecan put. EU je poprilicno naivna ali ne previse da ne vidi koliki se kriminal ovde desava, znaju oni koliko su para dali i to su bas ogromne pare....
                        Jaoj, mice male.

                        Hahhahah a zasto uopste potenciras na tom nekom izboru da mora da se pravi?
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Tako da ko ima sklonosti ka istom polu a muško je - više zaradi od top ribe. Manja ponuda na tržištu, retka roba je skupja. Kupio mu dečko balenciagicu, ljubi tata svoga sina buljaša

                          Comment


                          • Dule objasnio mada nije da nismo znali. Janicari i Ultrakop.
                            http://nova.rs/ostalo/vucic-kupio-vo...svoje-falange/

                            Comment


                            • Nema Dule pojma sa životom. Samo lupeta. Tako mu je pre 10 i više godina Jovica Stanišić rekao nešto za Vesića i istrtljao je na provoj konferenciji.

                              Penal najobičniji jugoslovenski.

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Brate prošli put kad sam imao kontakt sa Novosadjanima jedan me na moru muvao. Ja sam mu objasnio kratko da kod nas za pederisanje sledi sekirče. Nekako su mi gore muškarci gejkasti, čast izuzecima.

                                Preporučiću vam gde ćete da ne ispucate keš i fino.

                                Inače biti homoseksualac je isplativije nego dobra riba sponza

                                Ima još jedan što se sika sa ribama a dečko mu Metropola hazjain

                                Ima kod nas dosta gejeva i jes vala novosadjani su uglavnom po prirodi ajde da kazem opusteni...nenasilni Al da vidis kakav je Ricma ispao mladic a dosao iz Nis preko Bg u Novi Sad...sta bi bilo sa njim da je otisao u Uzice...

                                Nego Urose sta ima bas u Uzicu da se vidi...niste na losem mestu,blizu Zlatibor, Grcka i CG...prakticki ne treba ni da dolazite gore..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X