Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Meni je Cakana top riba...Imamo slican ukus
      Ma ok je dobro se drzi ali je ipak znam iz kasnijeg perioda.
      Ti je znas kad je dostgla peak nedje neka sredina 90 ih.

      Comment


      • Trenutno mislim da ima par dobrih kandidata..licno gotivim Mariniku Tepic...Vladmir Gajic radi isto odlican posao. Bosko je odlican i iskren, retko ko je to danas. Djilass se pokazao kao odlican gradonacelnik koliko znam i ako ga ne preferiram. Svidja mi se cak i ovaj DS sa Lutovcem....
        Ne mogu obični partijski aparatčici da vode državu...kakva Marinika , kakav Gajić . Za Boška se verovatno šališ ? Đilas je jedini koji tu liči na političara , uz sve svoje mane , pri tome ne mislim na ovo što mu režimska propaganda pripisuje .

        Tu je i Jeremić Vuk , neprihvatljiv za mene ali mogao bi da prođe kao Koštunica vol 2

        Moja velika želja je da ovi genijalci , opšteprihvaćeni branioci srBstva ...Ković , Ćirjaković umesto mudrovanja oautošovinistima i kosovskom zavetu , formulišu nekakvu politiku i sa tim izađu kao politička artikulisana skupina


        evo ti pol biografije tvojih favorita

        https://www.istinomer.rs/akter/vladimir-gajic/

        https://www.istinomer.rs/akter/marinika-tepic/

        Comment


        • https://nova.rs/undefined/undefined
          Još jedna obaveza više za sultana of Serbia

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ne mogu obični partijski aparatčici da vode državu...kakva Marinika , kakav Gajić . Za Boška se verovatno šališ ? Đilas je jedini koji tu liči na političara , uz sve svoje mane , pri tome ne mislim na ovo što mu režimska propaganda pripisuje .

            Tu je i Jeremić Vuk , neprihvatljiv za mene ali mogao bi da prođe kao Koštunica vol 2

            Moja velika želja je da ovi genijalci , opšteprihvaćeni branioci srBstva ...Ković , Ćirjaković umesto mudrovanja oautošovinistima i kosovskom zavetu , formulišu nekakvu politiku i sa tim izađu kao politička artikulisana skupina


            evo ti pol biografije tvojih favorita

            https://www.istinomer.rs/akter/vladimir-gajic/

            https://www.istinomer.rs/akter/marinika-tepic/
            Gospoda Ković i Ćirjaković bi možda i artikulisali nekakvu političku platformu da im nije NVO disanja za vratom i proganjanja u RL i na netu. Što se tiče Kovića on je u političkom savetu DSSa tako da su njegovi stavovi poznati. Kada smo kod toga, predsednik DSSa je osoba od integriteta, edukovan i odmeren...bez putera na glavi.
            Da se ne lažemo, da bi "vladao" Srbijom moraš da dobiješ mig iz "ambasada" a da to nije ruska ambasada.
            Inače, ni M. Ković ni Z. Ćirjaković ne kažu srBstvo već srPstvo.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kad je Vučić nedavno suludo izjavio kako ćemo među vodećim zemljama imati vakcinu za COVID-19 jel je i tad aludirao na pomoć od NR Kine i bratka Si Đinpinga? Eto nama pomoć sa Ali Expresa.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Ne mogu obični partijski aparatčici da vode državu...kakva Marinika , kakav Gajić . Za Boška se verovatno šališ ? Đilas je jedini koji tu liči na političara , uz sve svoje mane , pri tome ne mislim na ovo što mu režimska propaganda pripisuje .

                Tu je i Jeremić Vuk , neprihvatljiv za mene ali mogao bi da prođe kao Koštunica vol 2

                Moja velika želja je da ovi genijalci , opšteprihvaćeni branioci srBstva ...Ković , Ćirjaković umesto mudrovanja oautošovinistima i kosovskom zavetu , formulišu nekakvu politiku i sa tim izađu kao politička artikulisana skupina


                evo ti pol biografije tvojih favorita

                https://www.istinomer.rs/akter/vladimir-gajic/

                https://www.istinomer.rs/akter/marinika-tepic/
                Dobro eto nek budu Kovic i Cirjakovic...Marinika je genijalna, ne kazem da vode drzavu, ali nista nemam protiv takvih ljudi. LSV nije bio los, bilo je i ima tu ljudi ali se od Canka ne moze dalje.....

                Poenta moje price je da ima ko...cak mi se i Borko svidjao dok nije otisao u qrac sa onom Levicom.

                Svakako bi bilo dobro da neko iz Vojvodine dobije malo vise na znacaju..

                Ma kamen je bolji od ovog sto trenutno imamo. Svakako mislim da se mora napraviti siri front protiv ovog ludaka, verujem u jednu jaku kolonu i rizikovati jbga sa spsom i srusiti ovog.

                Ovaj razvodnjava opoziciju sto mu odgovara. Svakako mora istupiti neko novi kao sto je bio Sasa Jankovic koji je trebao preuzeti DS a ne raditi sa PSG, ipak nije imao kapacitet za neku duzu borbu, brzo je poklekao mada ga rszumem. Treba dobro birati i neko ko je spreman na veliku kofu govana
                Last edited by LosmiSK; 20-07-20, 19:20.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Meni samo nejasno kako su usrali 600k Jankovićevih glasova iz 2017, plus Jeremićevih 200k koji valjda nije htio da odustane od kandidature i podrzi Jankovića i išao sam. To je 800 hiljada glasova, nekih 22%, od toga za 3 godine došli do ničega, ni bojkot opozicija ne bi imala bog zna kakav broj glasova s obzirom da nisu mnogo snizili izlaznost bojkotom. Janković je djelovao ok

                  Comment


                  • Milorad Šušnjić, načelnik PU Novi Sad, koji je učestvovao u komandovanju prebijanja i hapšenja građana na protestu, nagrađen za svoj zverski i ne ljudski čin.

                    Nagradu je dobio u vidu unapređenja u čin pukovnika!!!

                    Retko odvratna i bahata njuška za koga u "Srpskoj Atini" niko nema lepe reči.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Meni samo nejasno kako su usrali 600k Jankovićevih glasova iz 2017, plus Jeremićevih 200k koji valjda nije htio da odustane od kandidature i podrzi Jankovića i išao sam. To je 800 hiljada glasova, nekih 22%, od toga za 3 godine došli do ničega, ni bojkot opozicija ne bi imala bog zna kakav broj glasova s obzirom da nisu mnogo snizili izlaznost bojkotom. Janković je djelovao ok
                      Snizena je izlaznost i to jako, posebno po gradovima. Ove izbore su pokrali najgore ikad.

                      Bili su neki drugari po tim birackim mestima i jezivo sta su radili...

                      Mnogo si naivan Borise..ma uvek ima opozi ija oko milionceta...da bude jedna kolona i valjan kandidat moglo bi i preko 1.5m..

                      Pasce on lagano u Beogradu sl godine.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Zamisljam Vuka i njegov Tviter nalog sa cancel Duo Lipa i da je na INstagramu vec prijavio i blokirao
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bas me interesuje sta su Albanci sjebali, pa ih Ameri zajebavaju preko Applea.

                          Dua Lipa je bot, mada kada su joj napravili karijeru duzna je da botuje.

                          Comment


                          • Slatka je Dua Lipa, prilikom predstavljanja jednog novog singla posebno je pozdravila Srbiju na Fejsbuku [emoji3590]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Albanci dan danas veruju i slave Amere ko kojekakve heroje i idole u koje se kunu. Ne znaju da su samo interesna sfera ove žgadije koja čim ne bude više bilo koristi jednim potezom će ih zbrisati sa lica zemlje.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Zamisljam Vuka i njegov Tviter nalog sa cancel Duo Lipa i da je na INstagramu vec prijavio i blokirao
                                Sve si pogodio. Cak sam napravio jos 10 naloga, pa i sa njih prijavio.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X