Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Momak, koji je brutalno pretucen juce, je okej.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by black in man View Post
      Ne znam zasto je potrebno da podlegne povredama (sto mislim da nije istina) da bi se osudilo to sto naoruzane zivotinje do glra u oklopu sutiraju i pendrece decka koji se ne pomera na zemlji lezeci od vec dobijenih batina.

      Nisam hteo da komentarisem da ne bih klevetao, jer ne znam sta bih drugo rekao osim da im zelim sve najgore. To nisu ljudi. Ne moze da se opravda ono, ne moze.
      Zato što sila ako nije prekomerna u slučajevima koji se dešavaju nisu ništa novo i to je deo razbijanja demonstracija ali kada se izgubi život, izgubi se i smisao (odgovaram a samo da znaš da je I. Jurić na tw objavio naknadno da je dečko ipak dobro)
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Zato što sila ako nije prekomerna u slučajevima koji se dešavaju nisu ništa novo i to je deo razbijanja demonstracija ali kada se izgubi život, izgubi se i smisao (odgovaram a samo da znaš da je I. Jurić na tw objavio naknadno da je dečko ipak dobro)
        Uopste me ne zanima pravna kvalifikacija onog dela. Svaka cast ako posle gledanja onog snimka mozes da razmisljas da li je sila prekomerna ili ne. Ne znam sta bih ti rekao. Znam ja da je decko dobro, ali to ne menja moje misljenje bukvalno nimalo.

        Ono nije ljudski, overavaju ga. To su ljudi? 15 naoruzanih na jednog golorukog povredjenog na zemlji? Bacaju ga kao smece pored puta i idemo dalje? Nije bitno je li ziv? Fuj.
        Last edited by mark !t zer0; 09-07-20, 15:59.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ganac, naveo si da si penzioner. Ne znate vi kako se oni mojoj generaciji obraćaju bez ikakvog povoda, koliko su bahati i bezobrazni pri rutinskoj kontroli. Da ne spominjem da za 4 godine u inostranstvu nisam nijedanput zaustavljen od strane policije, da ovde nešto poput interventne jedinice i ne postoji, a da su me u Beogradu zaustavljali na nedeljnom nivou. Veruj mi da oni jedva čekaju ovakve situacije da se ižive, ne svi naravno, ali dobar deo. I oni su ti neka određena sekta poput SNS i unjihovom krugu su drugačije norme i granice, te je prebijanje čoveka sasvim normalna stvar. A ti ih brani slobodno
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Momak, koji je brutalno pretucen juce, je okej.

            Comment


            • Originally posted by black in man View Post
              Ono nije ljudski, overavaju ga. To su ljudi? 15 naoruzanih na jednog golorukog povredjenog na zemlji? Bacaju ga kao smece pored puta i idemo dalje? Nije bitno je li ziv? Fuj.
              To se uči, sa tim se ne radja. Kad se sredstva prinude upotrijebe na nekom licu, neophodno je da se ono onesposobi na nacin da ne moze potom iskoristiti momenat da iza ledja kordona napravi nemjerljivu stetu ili cak ugrozi zivote policajaca.

              Oni taj dio doslovce kapiraju i sprovode, a bogome im je i ventil za svakakve licne frustracije.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                To se uči, sa tim se ne radja. Kad se sredstva prinude upotrijebe na nekom licu, neophodno je da se ono onesposobi na nacin da ne moze potom iskoristiti momenat da iza ledja kordona napravi nemjerljivu stetu ili cak ugrozi zivote policajaca.

                Oni taj dio doslovce kapiraju i sprovode, a bogome im je i ventil za svakakve licne frustracije.
                Verujem da je tako, ali najiakrenije ne znam kako bih to mogao da naučim da šutiram nekoga ko apsolutno ne predstavlja nikakvu opasnost u glavu dok lezi polumrtav na zemlji. Iako se uči, ima nešto i u čoveku. Dajem svoj makaimum da ne generalizujem jer zelim da verujem da ne bi svi ono uradili.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • A ti nemas pojma kakav je to dril. Oni se uce da na svakog ko im se suprotstavi gledaju kao da je najveci terorista na svijetu. Najmanja greska i propust moze rezultirati pogibijom svih njih. I to se ponavlja stotinama puta, dok ti totalno mozak ne isperu.

                  Comment


                  • Stvarno ne znam sta da ti kazem. Ne postoji nacin da nadjem opravdanje za ono. Mozda sam ja ogranicen.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • A ne opravdavam ni ja, meni se cini da ni ja ne bih mogao, pa da mi hiljadu puta to na silu guraju u glavu. Ali jesam bio u vojsci, posle i radio u vojsci (izvidjac-diverzant), a i znam dosta pandura, dosta je to slican dril. Svjestan sam odlicno koliko covjekova psiha zna da bude krhka, tacnije kao plastelin kad je gnjecis previse. Posle odredjenog vremena mozes od nje da radis sta hoces.

                      Comment


                      • Originally posted by black in man View Post
                        Stvarno ne znam sta da ti kazem. Ne postoji nacin da nadjem opravdanje za ono. Mozda sam ja ogranicen.
                        Sto si stavio da ne mogu da ti se salju poruke?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment




                        • O boze, kolika je ova slika.. prastajte..

                          Comment


                          • Tu sam. Mnogo mladih..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              A ti nemas pojma kakav je to dril. Oni se uce da na svakog ko im se suprotstavi gledaju kao da je najveci terorista na svijetu. Najmanja greska i propust moze rezultirati pogibijom svih njih. I to se ponavlja stotinama puta, dok ti totalno mozak ne isperu.
                              Ma oni su gola govna glupa i glineni golubovi. Nemaju dve daske u glavi

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Sto si stavio da ne mogu da ti se salju poruke?
                                pucaj sada Sandu druže, smarao me mali madrid mnogo, trebalo mi malo privatnosti
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X