Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jebes Imaza i Adria Tour, to je u odnosu na ovo pickin dim.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Da u pravu si, ne trebaju sportisti biti korektori.
      Ali moraju bar nesto reci, zato sto se tice njihovog naroda a oni kao takvi imaju ogroman uticaj. Pritom ne zavise od ovog sistema, i jaci su mnogo od njega. A ako se kao takvi ne oglase onda se zna sta su.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      Pa ajde stavi se na njegovo mesto, pa ces ga razumeti. On je sebe i svoju rodbinu i praunuke obezbedio, sto bi se on u bilo sta mesao. Niti ga Vuciceve mere pogadjaju, niti ima uticaj na njega zivot u Srbiji. Ovako mir u svetu i sve mu je kul.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Placenici u akciji... dovoljno je da pozcnu tucu (zato su i placeni i stoje u prvim redovima) i onda se dese scene gde protestant koji stvarno samo zeli da iskaze nezadovoljstvo bude krvnicki sutiran.

        I kažu policija prekoračila ovlašćenja...jeste i žao mi je što kaže i sova da nevini stradaju a ova govna koja provociraju se izvuku.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Nego ti predstavljas kao da je to nesto sto je za sitomahe i boraniju a ispod Novaka, sitnica i glupost...

          Ali stav kao sta mu te gluposti trebaju u zivotu, on je iznad toga to je za goli narod, je po meni pogresan stav...

          Na sta si ti reagovao kao samo mu to fali, kao da je to neka sramota i ispod nivoa.
          Odje je izgleda bas praksa da se ljudima trpaju rijeci u usta, pa posle da se polemise sam sa sobom. Oprosti Bojana, nisam znao da je rijec o kolektivnoj (ne)svijesti...

          Madrid, ajde budi ljubazan, tako ti Boga, pa citiraj taj moj post u kom kazem da je kritika vlasti "sramota i ispod nivoa, samo za siromahe i boraniju, za goli narod.." O cemu pricas ti, druze?

          Jos ovaj put cu reci, a ti slobodno i cetvrti put to ignorisi, nego se hvataj necega sto niko nije rekao.. Novak je vise nego dovoljno bio meta! Rijec je o velikom ratniku na terenu, ali i velikom emotivcu van njega. Koji je plakao kao malo dijete na zavrsetku beogradskog Adria Opena. Pratim dobro sta taj covjek radi i veoma sam svjestan vaznosti tih zlatnih slova kojim namjerava da se utisne u istoriju svetskog tenisa. Ali ovakve hajke, poput ove skorasnje, imaju potencijal da totalno preusmjere stvari i da ga obore na koljena. Da ostane tu dje jeste, iako moze jos puno. Ali ipak nema se puno vremena, a ni pandemija mu ne ide u prilog. Ja NE ZELIM da taj covjek klekne na profesionalnom planu! NE ZELIM da ga ovakve stvari potpuno istrose i obogalje, a svi ti pritisci to i te kako mogu! U pro-sportu, dje su margine mikrometarske, razlika izmedju sampiona i luzera moze da bude i neka za nas potpuno benigna psiholoska prepreka, a kamoli ovakvi lovovi na vjestice i redaljke nad njim, kao sa Adriom sto je bilo.

          Sto se tice involviranja javnih licnosti u drustvena desavanja, naravno da se slazem da njihova rijec ima posebnu tezinu. Ali mora se voditi racuna i o tome da li koljes vola zarad kila mesa. Kakve vajde od njegove rijeci, ako se onda opet cijeli svijet obrusi na njega (a Vucko jeste u milosti zapada, sta god vi mislili) i na kraju covjek potpuno podbaci na profesionalnom planu. Jer mu je glava PREPUNA svakakvih pametnjakovica, politickih i teniskih analiticara, kolega, voditelja, jutjubera, tviterasa i svakakvih drugih hejtera.. Ali najbitnije od svega, ZNAM da bi ga uzasno boljelo to sto bi time zauvijek zaratio sa dobrim dijelom SVOG naroda! To je ono sto vi uopste ne uzimate u obzir, kao da su u Srbiji svi protiv Vucica, a to je daleko od istine, da ne moze dalje biti. Maltene pola srpskog naroda bi posle toga PLJUNULO na Djokovica. Sta mislis, to bi onda bila dobra trgovina za njega? Dajte, ljudi, nemojte da ste slijepi...

          Mi smo pocetkom 2019-e imali gradjanske proteste za koje je povod bio kompromitujuci video snimak korupcije na najvisem nivou. Tajkuni placaju kampanju DPS-u. Narod vidio i, pored bezbroj drugih lopovluka, to je prelilo casu i izasao masovno na ulice. Skoro 2 mjeseca je to trajalo, vjerovatno ste culi. Preko 20 hiljada ljudi redovno protestovati 2 mjeseca, to je previse za malenu Podgoricu.. E vidji nesto sad.. Za ta 2 mjeseca, NIKO zivi od iole poznatih Crnogoraca nije podrzao te proteste! Rambo Amdeus, Sergej Cetkovic, Who See, Mima Karadzic, Petar Bozovic, Dejo, Mijat... Ma, NIKO! Ni slova! Da zucnu! E to jeste za osudu. Narocito kad se uzme u obzir da neki i ne zive u CG, nisu uslovljeni, ucijenjeni, ne zavise nicim od nje.. Pa sto onda ne progovoris, sve ti jebem?? Ali medju njima nije postojao jedan Djokovic.. Mi nismo imali nekog ko pretenduje da totalno pomjeri granice u nekom sportu, umjetnosti, nauci.. Takve ljude treba pustiti da rade svoj posao! Dok ga ne zavrse! Pa posle.. kad se sav taj teret skloni sa njihovih pleca, tad ga stiskaj! Tad ga prozivaj!

          Ponavljam, vi niste svjesni na pragu kakvog dostignuca se nalazi taj covjek.

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Djokovic da nije pobegao iz ove vukojebine u svet ko zna sta bi sa njim bilo. Nije on nama nista duzan, stavise mi smo njemu. Moz reci nesto, ali ne mora. Mi nikako ne treba da njega kinjimo....Jes cudan lik, ali on je jedna od malo svetlih tacki koje imamo i on ima jos posla da uradi u tenisu da bi se ubacio u ovaj glib od drzave.

              Ne mogu ici na proteste, prosto ne zelim da u ovom trenutku budem marioneta odredjenih imbecila kojine znaju ni ko su i sta su. Spreman sam za mnogo vise od protesta, ali mislim da niko ne treba izaci napolje...sad kad smo cekali 8-9g, treba da sacekamo jos malo...On se sam rushi,ovo su mu ocajnicki potezi, sve su mu gori potezi i sve je ludji....

              Treba sacekati razresenje okoKosova i onda svim silama ici na njega, u najgorem slucaju po nas traziti izbore i onda na te izbore izaci sa motikama i resiti budalu jednom zauvek...

              Ti panduri ima ih normalnih,ali manji deo...cimoni dopustaju kriminalce da rade sa njima to je jasno...trenutno mozemo da izginemo za nisto...sad je kljuc biti strpljiv....redja greske a uskoro ide najveca...onda ni one od preko nece on zanimati i onda svim silama ici na promenu vlasti...ako ne mozemo milom onda silom i nek ide sve u 3pm...
              Last edited by LosmiSK; 09-07-20, 12:52.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ok Losmi sedi ćiku, deal. I feel you broTHA

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Ganac , neke scene koje gledamo , više liče na ubijanje nego na prebijanje ili "prekomernu" upotrebu sile "



                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Slažem se, mislim da je preterano "ubijanje" pre bi stajalo prekomerna sila koja može da ostavi trajne posledice i da dodam nema nevinih.
                  Snimci su takvi da pokazuju samo segment kada neko dobija "po bubrezima" ali ne i šta je uzrokovalo takvu reakciju drotova.
                  Pokušavam da kažem da je ogromna polarizacija viđenja na crno i belo (manje bitno koje je crno koje je belo) i svi ti koji snimaju namerno i nenamerno dolivaju ulje na vatru. Potrebno je distancirane od onih koji su došli da prave nerede i nanose štetu protestima kao i iskristalisati šta je to što protest (protestanti) želi/e da postignu.
                  Onaj dečko kome je onako "otvorena mišica na nadlaktici, kako je zaradio tu povredu? Kao da je pocepana koža.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ne znam da li je istina da je Vulin trazio od 63.padobranske da izadje na ulice Nisa, ali da su oni odbili, to se sad pojavljuje po medijima.
                    Ako je istina, to onda znaci da im je bas frka
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Cassius Clay View Post
                      Ok Losmi sedi ćiku, deal. I feel you broTHA
                      Nema druze sad fora ajde u 7h kad se zavrsi posa,idem u 9pm kuci sutra radim...Kad se ovo bude zavrsavalo uzima se 5-7dana i free i ne ide se kuci dok se ovo ne zavrsi. Gadjanje kamenica sa pandurima i ocekujuci da ce oni spustiti stitove i krenuti sa nama je suludo....U Bg mora biti 500k ljudi i zavrsiti sa tim jednom zauvek...ovo je cisto sviraje kurcu.

                      U kranjem slucaju ne treba napasti policju vec ove po parkovima za pocetak i sto su podmenutni...a to mora biti organizacija..dok god se plasimo tih nabildovanih i oni sede mirno po parkovima i vrebau obicne ljude nista od toga...a cenim da se to moze brzo resiti da ima iole dobre organizacije...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Brate koja meta ako da svoje misljenje. Nadal je dao x puta svoje vidjenje, i kada su hili mnogo mnogo masovniji protesti za nezavisnost, on je rekao da je Katalonija deo Spanije, kada je pala vlada Rajoya, rekao je da trebaju izbori, kada je bilo za koronu rekao je da vlast nije dobro radila neke stvari. Iskaze misljenje iako je gradjanin i profesionalac, sto je sramota, Pique kog ne mogu da smislim isto tako. Sve legitimno. Pep isto. A ja ti garantujem da Nole mozda i vise voli Srbiju nego Nadal Spaniju. Vi pricate kao da je ovo individualna stvar pa sto bi se petljao ako ga ne dotice, ali nije, ovde je bukvalno buducnost drzave cije smo svi gradjani u pitanju.

                        Mislio sam na ove stvari sto je prince rekao, kao on je obezbedio sebe da to ne utice na njega i njegove i sto bi se mesao. Tako sam razumeo tvoj komentar, pa otud to inapisao. Msm kakve veze ima da li je obezbedio sebe, hvala Bogu da jeste. Ja samo kazem u slucaju da nije apolitican nikakva sramota nije da kaze svoje misljenje a nekim ljudima bi znacila mnogo.

                        A inace slazem se, i ja sam rekao da nije kriv i da mislim da je i on sam uplasen, nesiguran bez iskustva, d abi se upleo, i da je to verovatno razlog. I rekao sam da mi je i to ok. Samo kazem da mi je i druga strana gledanja jasna.
                        Last edited by colchonero; 09-07-20, 13:02.

                        Comment


                        • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Evo je Ana autobus
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ne znam da li je istina da je Vulin trazio od 63.padobranske da izadje na ulice Nisa, ali da su oni odbili, to se sad pojavljuje po medijima.
                              Ako je istina, to onda znaci da im je bas frka
                              Verovatno nije istina jer postoje zakonke regulative u kojim slučajevima i ko može angažovati vojsku za smirivanje demonstracija. Mora biti ugrožen jedan od osnova države i tek onda može vrhovni komandant uz odobrenje skupštine da donese odluku.
                              Puno je dezinformacija.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Verovatno nije istina jer postoje zakonke regulative u kojim slučajevima i ko može angažovati vojsku za smirivanje demonstracija. Mora biti ugrožen jedan od osnova države i tek onda može vrhovni komandant uz odobrenje skupštine da donese odluku.
                                Puno je dezinformacija.
                                Zato sam se i ogradila, ali sa druge strane znamo da oni ne postuju zakone i da im je to mrtvo slovo na papiru.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X