Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je. Treba suditi svima nepristrasno. Djokoviću siso ćutiš dok ti bagra jebe narod.

    Ali uvek gledamo samo na njega, gde su ostali?????

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      Bojana, nisam znao da si i Paka izvela na protest

      Hahaahah, ali original ova moja mrcina, moj je mozda malcice krupniji/deblji
      ali bi usao u fontanu i legao
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ne zasluzujete vi Djokovica, ocigledno...

        Comment


        • Normalno da bi trebalo da se upetlja ako podrzava naravno. I Lbj i ostali su se upetljali. Pa i on je gradjanin, i njegovi roditelji zive ovde i on odrastao. Sta sad neko sto je poznat me treba da se mesa u to. I Drew Brees se umesao samo sa druge strane sto je isto legitimno. Naravno potpuno druga stvar je, sto ne podrzava, sto je isto legitimno. Ovo sve sto Bojana pise je pod pretpostavkom da Nole podrzava. Covek je, ima pravo i da ne bude ni na cijoj strani.

          Ti predstavljas kao da bi podrska buntu dela naroda bilo neko prljanje za Djokovica, sta ima da se bakce u tom fazonu, a ne esencijalno pitanje drzave. Ne vidim sta je sramota zauzeti stranu, koja god to bila.
          Last edited by colchonero; 09-07-20, 11:35.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Normalno da bi trebalo da se upetlja ako podrzava naravno. I Lbj i ostali su se upetljali. Pa i on je gradjanin, i njegovi roditelji zive ovde i on odrastao. Sta sad neko sto je poznat me treba da se mesa u to. I Drew Brees se umesao samo sa druge strane sto je isto legitimno. Naravno potpuno druga stvar je, sto ne podrzava, sto je isto legitimno. Ovo sve sto Bojana pise je pod pretpostavkom da Nole podrzava. Covek je, ima pravo i da ne bude ni na cijoj strani.

            Ti predstavljas kao da je podrska buntu dela naroda neko prljanje za Djokovica, sta ima da se bakce u tom fazonu, ne esencijalno pitanje drzave.
            Poenta je u tome sto smo svi mi pristrasni na odredjen nacin. Gledam samo ovu nasu srpsku opoziciju odje kod nas, kukaju i vriste kad nasa policija bije, ali podrzavaju kad to isto radi Vucic u Srbiji. Tako je i sa vama. Ideoloski protivnici da hoce da vam nasilno uruse sistem, podrzavali bi da im se bubrezi malo promijesaju, ali kad nama puca po glavi, onda hajmo da se malo bavimo postenjem.

            BLM je egzaktna stvar. Rijec je o rasizmu. Da li si za njega ili protiv.
            Politicka situacija u Srbiji, kao i kod nas ovamo, je sve osim toga. Kaljuga jedna iz koje niko cist izaci ne moze. Tu kad jednom upadnes, samo ce oci da ti se vide od blata.
            I kazete da treba da se upetlja? Da se rva sa svinjama u blatu??
            Jos sad, kad je covjek pretrpio ubjedljivo najjaci medijski i svaki drugi udar na sebe u citavoj svojoj karijeri??
            Ajde, sjasite....

            Comment


            • A pretpreo je taj udar bas zbog njih, oni su ga uvukli u to jer im je odgovaralo i navukli ga.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ma ne pricamo o tome. Nego ti predstavljas kao da je to nesto sto je za sitomahe i boraniju a ispod Novaka, sitnica i glupost kojom iako ima mozda stav i misljenje ne treba da se bavi, kao da on nije covek od krvi i mesa i gradjanin zemljenkoju je 100x pokazao da voli. A to nije tacno, buducnost drzave njegove je u pitanju. Kazem ja ne iskljucujem da podrzava AV sto su mnogi poznati uradili, to je legitimno, ne iskljucujem ni da je apolitican niti ga zanima ijedna strana, isto ok. Sve ovo Bojanino je pod pretpostavkom da je 3.opcija u pitanju i da. I iz tog razloga trebalo da da podrsku.

                A za ono pristrasno, to samo za sebe mogu da kazem, isto bih rekao i da je neko drugi na vladti a da se tako ponasa. U USA bih uvek glasao za republikabce, pa opet razumem vecinu ljudi koja je izasla pre mesec dana.
                Last edited by colchonero; 09-07-20, 11:48.

                Comment


                • Đoković je protivnik ove vlasti, to je sigurno. Moguće je i da će uplivati u političke vode nakon završetka karijere i da sada izbegava da zauzme stranu kako ne bi sebi nabacivao bespotreban teret. Ali se slažem, kad možeš da objavljuješ da crnački životi znače, možeš i za srpske, pogotovo što bi njegova objava obišla svet
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Ne smes nikad napasti Novaka za nesto, bilo koja stvar da je u pitanju.

                    Novak sisica.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Moze se sa sigurnoscu bez zadrske reci Dojkovicu mala pizdice.

                      Zbog ovih koji su na vlasti on nije imao gde da trenira, zbog njih je pretrpeo sve nedace u svojoj karijeri i u njenom pocetku, a sad cuti kao pizda najgora.


                      Edit: ocigledno sam napravio gresku sa prezimenom, ali sad kad bolje pogledam post ovako ima vise smisla.


                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      Last edited by Brian McShtull; 09-07-20, 11:54.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Novak je za sve kriv!

                          "Posteno mu sudite, pa da ga streljamo!"

                          Comment


                          • Ma ljudi i on je uplasen, bez iskustva, nesiguran. I ja msm kao nerealni da ce tek posle karijere raditi nesto. Ali stav kao sta mu te gluposti trebaju u zivotu, on je iznad toga to je za goli narod, je po meni pogresan stav.

                            Comment


                            • Ljudi koji imaju status u drustvu, moraju biti glasni i prvi u svemu. Oni moraju biti korektor ovog drustva, oni imaju vecu moc od politicara. Jel sad jasno zasto Djokovic mora nesto da kaze povodom ovih desavanja.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                A pretpreo je taj udar bas zbog njih, oni su ga uvukli u to jer im je odgovaralo i navukli ga.
                                Mislis na Adria tour? Ocekivao sam da se glasne i Novak ali nema posla, steka se[emoji6]
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X