Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protesti su rezirani od drzave..mozda im se vrati kao bumerang ali sumnjam..dok ne vidim srpskog seljaka i gomilu traktora da dolazi od ovog nema nista....treba nam sirova snaga koje trenutno nema,tj ima ali su na drugoj strani..
    Last edited by LosmiSK; 09-07-20, 10:56.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Vazno da trce da postave #BLM i odu tamo na proteste, a kad je sranje u nasoj drzavi, onda muk. Picketine.
      Bas to, Djokovic stavlja black lives matters, a kad je haos na ulicama njegovog grada, ni rec da kaze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Je l' ima neki sportista da je rekao nesto protiv ovih govnara ili svi kao picketine cute?
        Novak bi sigurno imao sta da kaze, ali nece da se zamera tastinim dilovima.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ti si sebi spustio potencijal, ne ja tebi. Nisam ti ja tu nista kriv.

          Valjda ce ti dete biti dovoljno pametno pa ce faks uspeti da izbalansira sa drugim stvarima. Treba deca da uce na greskama roditelja.
          Bože zdravlja kada dođe do deteta da imam dovoljno vremena da ga sam vaspitam i obrazujem. Potpuno su nam različiti uglovi gledanja na celu ovu temu, tako da je ne bih više produbljivao. Sve najbolje ti želim Rićma


          Bojana, nisam znao da si i Paka izvela na protest

          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Bas to, Djokovic stavlja black lives matters, a kad je haos na ulicama njegovog grada, ni rec da kaze
            Odmah Djokovic. To sto imamo hiljadu drugih vrhunskih sportista koji ćute...
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Pa dobro Novak je najveci, logicno da ce ga prvog spomenuti

              Comment


              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                Odmah Djokovic. To sto imamo hiljadu drugih vrhunskih sportista koji ćute...
                Svi redom, ali on je najveci nas sportista ikad, njegova rec bi bas odjeknula.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Kad se levijatan skloni sa protesta i prestane sa pokusajima da preuzme iste mozda se i pojavim. Do tada... jok.

                  Uostalom ja sa se mojih doza suzavca nagutao od 1994-2000.
                  Služba se bez borbe povući neće. Taj Levijatan je njihov najotvoreniji vid prikazivanja.
                  Ljudi u svemu ovome povlače paralelu sa Slobom, a činjenica je da sada vlast ima mnogo jače oružje u svojim rukama - medije! Ali bukvalno sve medije.
                  Strateški genijalan potez Vučića (i Gebels je bio genije) je rotacija RTS - Pink!
                  Naravno da RTS i dalje radi po njegovim uputstvima, ali udarna igla je Pink, a pošto je to "privatna" kuća on se tu "ne može" uticati na uređivačku politiku. I to je priča koja prolazi u birokratskoj Evropi, sve dok on ne obavi svoj dio posla.
                  Svaki napad na Pink bi bio napad na privatno vlasništvo, a to na zapadnu no, no...

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Služba se bez borbe povući neće. Taj Levijatan je njihov najotvoreniji vid prikazivanja.
                    Ljudi u svemu ovome povlače paralelu sa Slobom, a činjenica je da sada vlast ima mnogo jače oružje u svojim rukama - medije! Ali bukvalno sve medije.
                    Strateški genijalan potez Vučića (i Gebels je bio genije) je rotacija RTS - Pink!
                    Naravno da RTS i dalje radi po njegovim uputstvima, ali udarna igla je Pink, a pošto je to "privatna" kuća on se tu "ne može" uticati na uređivačku politiku. I to je priča koja prolazi u birokratskoj Evropi, sve dok on ne obavi svoj dio posla.
                    Svaki napad na Pink bi bio napad na privatno vlasništvo, a to na zapadnu no, no...
                    A za vreme Slobe mediji su bili slobodni?
                    pa hahahahahaahahaahahahaah
                    Vucic bio ministar informisanja, bio jedan radio i mozda jedne novine, a internet nije postojao, on je jos tada izucio zanat
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Svi redom, ali on je najveci nas sportista ikad, njegova rec bi bas odjeknula.
                      E sad bi mu pravi momenat bio i u to da se upetlja, zar ne?

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        E sad bi mu pravi momenat bio i u to da se upetlja, zar ne?
                        Ovo je malo vece od klasicnog prepucavanja Federer-Djokovic.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Protesti su rezirani od drzave..mozda im se vrati kao bumerang ali sumnjam..dok ne vidim srpskog seljaka i gomilu traktora da dolazi od ovog nema nista....treba nam sirova snaga koje trenutno nema,tj ima ali su na drugoj strani..

                          Brate dodji ti pa će i seljak

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ovo je malo vece od klasicnog prepucavanja Federer-Djokovic.
                            Po hiljaditi put polemises sama sa sobom. Federera niko pomenuo nije. Govorim o tome da je covjek bio na udaru svetske javnosti kao malo koji sportista ikad, izredjali su se svojski na njega, izvrijedjali da ne moze vise...

                            I ti bi sad voljela da se on upetlja u politiku, sto nije nikad do sada radio? Bravo, Bojana.. bravo...

                            Comment


                            • Slažem se sa Bojanom. Bojana otkako je odgledala Dark počela racionalnije da razmišlja

                              Comment


                              • Nema ovo nikakve veze sa Djokovic vs Federer.

                                Jednostavno #BLM ne ugrozava dilove koja tasta ima sa SNS-om, svako obracanje na aktuelnu temu u Srbiji ima.

                                Comment

                                Working...
                                X