Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fair enough Sovo.

    Ma neka rade sns sta hoce. Ovi sto kukaju na to su luzeri jer cekaju prefektnu situaciju (od omladine).

    BMk šta rade placenici, neka dodje nas 300k da ga sisanu svi

    Comment


    • Nemam pojma koja je igra, sigurno ima svega i svacega, ali je isto tako cinjenica da onoliko policije i svih zivih specijalaca nije bilo na ulicama 20 godina.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Comment


        • Placenici u akciji... dovoljno je da pozcnu tucu (zato su i placeni i stoje u prvim redovima) i onda se dese scene gde protestant koji stvarno samo zeli da iskaze nezadovoljstvo bude krvnicki sutiran.

          Comment


          • Odeljenje ima 49 gladnih djaka. Bune se. Direktor ubaci 50o koje zapali učionicu. Drugih 50 djaka iz drugog odeljenja su gladni ali nisu hteli da se pridruže ovim prvim jer je jedan plaćeni debil zapalio učionicu

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Fair enough Sovo.

              Ma neka rade sns sta hoce. Ovi sto kukaju na to su luzeri jer cekaju prefektnu situaciju (od omladine).

              BMk šta rade placenici, neka dodje nas 300k da ga sisanu svi
              Sve to ok. Ali ovako dobar broj onih koji su planirali ići odustanu zbog ovakvih podmetanja.

              A da ne pričam o tome što je ko zna koliko nas privedeno juče preventive radi. Bez ikakvog objašnjenja.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Da se ogradim kada kažem ljudi = mladi ljudi.

                Ljudi su pičke, samo traže razlog da odustanu. Mora da se ide do kraja, ja ću oper sutra. Danas ne. Najveći problem je po meni što nedostaje militantna akcija na više lokacija

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Juče sam razgovarao sa nekim pandurima (nisam učesniik ni demonstracija niti sam učesnik razbijanja demonstracija, penzos sam) i kažu mi da su pojurili neke klince u Tašmajdanskom parku sa rančevima koje su ovi bežeći bacili u neko žbunje i da su u tom rancu/rančevima našli molotovljeve koktele..zatim su još našli kocki, koktela...sve pripreme za demonstracije.
                  Inače, ima snimak Kurir tv "odozgo" i od Pelivana gde se odlično vidi defanzivan stav policije kod skupštine i baklje koje lete u policiju.
                  Sve snimke (naravno da su verodostojni i da je prekomerna sila u pitanju) treba razmatrati kao nepotpune i isečene jer se vidi samo prebijanje ali ne i zašto beže, odakle beže i šta se to tamo dešavalo.
                  Drago mi je što se distanciraju od političar ali mi nije drago o što rade nasilno (iako je boško folirant koji samo dobro glumata)
                  Ganac , neke scene koje gledamo , više liče na ubijanje nego na prebijanje ili "prekomernu" upotrebu sile "



                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • On je pricao sa nekim policajcima i vec zna stvari.. Ali to sto je Vucic milion puta uhvacen u lazi do danas, sto je na kraju i rezultiralo ovakvim gnijevom naroda, to mu, pretpostavljam, nije pretjerano bitno. Bitno je sta panduri kazu. To je sveta istina.

                    Comment


                    • Videcemo kako ce i u kom broju ce biti ljudi danas sa obzirom da ce utvrditi zvanicno da nema policijskog casa.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Koliko njih ima, sluga sns? 100k-200k?

                        To su sve smešni izgovori, iskreno. Sada ću da ti objasnim zašto. Zato što će službe uvek biti.

                        I takvih tipova.

                        Daj da nas izadje 300k pa mogu da nam redom... Znaš. Ne možemo čekati Godoa.

                        99% besnog naroda i 1% drukara cinkara i službe i sada ljudi govore kao nećemo zbog ovoga onoga.

                        Da li ste vi svesni da nas krene 300-400k da mogu da nam se sagnu svi ti teletabisi
                        Sve tacno, ali se mamini i tatini sinovi boje da popiju suzavac i onda jbg, lakse iz fotelje sa kokicama pratiti situaciju nego biti na ulici.

                        Ovi sa vlasti nikada sici nece mirnim i nenasilnim putem, a pogotovo ne na izborima. Jovo Bakic je odmah rekao oruzana revolucija ili ce nas jebati jos 100godina. I mete da budu Pink, RTS, Happy tu se brani sloboda, upasti tu i sve materijale svu opremu spaliti srusiti sve.
                        U trenutku kad im nestanu Pink i Happy oni su ga izduvali.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 09-07-20, 10:13.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          ljubi brat, idi spremaj kolokvijum za petak
                          Ti si sebi spustio potencijal, ne ja tebi. Nisam ti ja tu nista kriv.

                          Valjda ce ti dete biti dovoljno pametno pa ce faks uspeti da izbalansira sa drugim stvarima. Treba deca da uce na greskama roditelja.

                          Comment


                          • Je l' ima neki sportista da je rekao nesto protiv ovih govnara ili svi kao picketine cute?
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ikodinovic, juce su valjda Igor Butulija i Koroman bili na protestu, svi ostali cute
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Vazno da trce da postave #BLM i odu tamo na proteste, a kad je sranje u nasoj drzavi, onda muk. Picketine.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X