Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i jeste, indirektno
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • vi ga bas preteraste. pa jel vidite da je ceo svet u sranju. vi cete i posle 2 godine kriviti glupe izbore a to sto su ljudi pre i posle ostali neodgovorni nikom nista.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        vi ga bas preteraste. pa jel vidite da je ceo svet u sranju. vi cete i posle 2 godine kriviti glupe izbore a to sto su ljudi pre i posle ostali neodgovorni nikom nista.
        Ja vidim da u odnosu na sve susede pojedinacno, Srbija ima 3 do 4 puta vise zarazenih, a za vreme izborne kampanje nije se nista moglo cuti o koroni, organizovane su utakmice sa publikom, izbori i sve je bilo normalno dok se izbori nisu zavrsili u nedelju, a vec naredni dan krece korona ludilo sa Konom i ostalim politickim marionetama.

        Comment


        • Normalno da imamo kada smo kineske kučke i kada je telekom sa huawei na p u d.

          Comment


          • Urose, svaka rec ti je batina vredna.
            Razmisli malo pre nego sto nesto napises, majkumu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Meni interesantno da se malo zezim.

              Nego hteo bih da se izvinim svima na forumu ako sam nekoga nekada uvredio a sigurno jesam, svima. Od Sove, Losmija, pa nadalje. (ne umirem nego mi je krivo sto sam jajoglavo majmunce). Ljudi, izvinite.

              Cika Kronose, trudicu se manje da jedem govna. Obecavam.

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Meni interesantno da se malo zezim.

                Nego hteo bih da se izvinim svima na forumu ako sam nekoga nekada uvredio a sigurno jesam, svima. Od Sove, Losmija, pa nadalje. (ne umirem nego mi je krivo sto sam jajoglavo majmunce). Ljudi, izvinite.

                Cika Kronose, trudicu se manje da jedem govna. Obecavam.
                Prihvatam izvinjenje od jajoglavog majmunceta
                Last edited by LosmiSK; 04-07-20, 18:25.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Meni interesantno da se malo zezim.

                  Nego hteo bih da se izvinim svima na forumu ako sam nekoga nekada uvredio a sigurno jesam, svima. Od Sove, Losmija, pa nadalje. (ne umirem nego mi je krivo sto sam jajoglavo majmunce). Ljudi, izvinite.

                  Cika Kronose, trudicu se manje da jedem govna. Obecavam.
                  Ja se ne ljutim, bilo je obostrano. Oprosti i ti meni ako sam te uvredio.

                  Comment


                  • Uros u ovom trenutku:

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Fala ljudi što prihvatate.

                      Ne no sam se zaljubio posle 5-6 godina, na sedmu nebu sam. Onda sam dobio providjenje da je najlakše biti baksuzče ali je najbolje širiti ljubav medju ljudima.

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Ja vidim da u odnosu na sve susede pojedinacno, Srbija ima 3 do 4 puta vise zarazenih, a za vreme izborne kampanje nije se nista moglo cuti o koroni, organizovane su utakmice sa publikom, izbori i sve je bilo normalno dok se izbori nisu zavrsili u nedelju, a vec naredni dan krece korona ludilo sa Konom i ostalim politickim marionetama.
                        koliko srbija ima vise stanovnika?

                        zasto je amerika najgora?

                        a za te utakmice niko nikog nije tero da ide. ko je bio pametan nije isao. kao i za djokovic turnir. sta ces tamo ako znas da vlada virus. pamet u glavu i pre nego okrivis drugog kreni od sebe.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Meni interesantno da se malo zezim.

                          Nego hteo bih da se izvinim svima na forumu ako sam nekoga nekada uvredio a sigurno jesam, svima.
                          pa uvredio si sve srbe, sitnica
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Tu tu tu neko te zove tu tu tu i noci ove,nisi tu a tako mi trebas da me ljubis i da me gledas.
                            Ra ta ta pucam u nebo budala sebe sam trebo

                            Comment


                            • E za Srbe nema zvinjenje. Za ostale pojedinačno da, za Srbe ne. Retko budjav narod. Kad ih svi gaze pa i ja da stanem u red, a i mrze sami sebe.

                              Comment


                              • Originally posted by ... View Post
                                Tu tu tu neko te zove tu tu tu i noci ove,nisi tu a tako mi trebas da me ljubis i da me gledas.
                                Ra ta ta pucam u nebo budala sebe sam trebo
                                Što ne sidješ do mora kad nema gužve. Ja da sam na tvom mestu sad bih se dole baškario, nema one marve i gužvetine

                                Comment

                                Working...
                                X