Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ali ovo sto vranjansko selo glasalo za Madjare
    Dobili naredbu da zaokruze na lokalu br.4 i onog degenerika Vacica, oni zaokruzili i na republickim br.4 a tamo Madjari, tako da u vranjanskom selu imaju 1265 glasova.
    Pa pajtonovci ovo ne bi smislil.
    Da si pogledala klip sa glasanja iz CG skupštine bilo bi ti jasno u kakvom vremenu i kakvom političkom rijalitiju živimo.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment





      • A i ovo je top


        Comment


        • https://www.google.com/amp/s/www.nyt...braun.amp.html

          Živeo covid19, živela ljudska glupost i zloba, ko će sada pare da mi vrati?

          Comment




          • Kako je covjek izgorio... a SVAKA mu cast! Respekt!

            Ovo zaista jeste endemska biljčica na danasnjem Cetinju.

            Comment




            • A ovo je taj video zbog kog su ga razapeli sugradjani. Zbog kog je on sad "cetnik". Kakva ljudina...

              Comment


              • Ma nije to nacionalizam, jebaše nam majku pojedinci. Vidiš da je trend svuda po svetu da se prave unutrašnji nemiri i rascepi, atmosfera zatezanja, covid19, da se ne bi pričalo o nečemu o čemu treba da se priča.

                Koji to srpski nacionalizam ima da mu smetaju Crnogorci, pa mi toliko problema imamo da ne znam da li je neko i jednom pomislio na CG.

                Nego mala grupa manipuliše ljudima i tera rodjake jedne na druge, a nije kriva mala grupa već ljudi što ne misle svojom glavom.

                https://www.everledger.io/heres-how-...world-by-2030/

                Non stop izbacuju 2030. i sada se prave veliki rezovi u ekonomiji, pregrupisanja, e da se narod ne bi bunio, imamo BLM, koji se preliva na Evropu, covid19 koji je globalan, ovde na Balkanu podgreju se uvek neki sukobi, BI se lako reši sa autoritarnim državama. Afrika se raspada decenijama, služi kao jeftin sirovinski pogon za multinacionalne korporacije. Itd, Itd

                Ovo je sve globalni vetar bez dileme, koji piri svuda, negde jako duva, negde piri.

                Comment


                • Ovo kod nas nije aktuelni momenat, odraz "globalnog vjetra", vec zaista zbilja koja 30 godina traje. Problem je sto kod nas postoje i "profesionalni Srbi", predstavnici srpskog naroda koji su placeni od DPS-a da djeluju bas kao velikosrpski nacionalisti, kako bi DPS-u nabacili na volej.

                  Comment


                  • Pa normalno.



                    Barba kome pričaš vidiš da ne znaju ništa. Kome pričaš brate moj hercegovački. Pusti ih da se plaše i da plaky

                    Comment


                    • A dobro, Vlado vjeruje i da je Zemlja ravna...

                      Comment


                      • Pričaonica

                        Originally posted by Joker View Post
                        A dobro, Vlado vjeruje i da je Zemlja ravna...
                        Ma jedno verovanje te ne diskredituje za sva druga. To uopšte nije argument.

                        Ima dobra knjiga od Jamesa Rickardsa "The Road to Ruin"...Odličan ekonomista, sve je objasnio.

                        Čisto da znate kako ćemo svi dospeti u socijalizam i kako će kapitalizam nestati. A posle, kud koji, mili moji.

                        Definitivno se radi na kontroli populacije i na neslobodi/državnoj kontroli pojedinca.

                        Treba očekivati uskoro ukidanje papirnog novca da bi mogli bolje da kažnjavaju neposlušne.

                        Evo meni ovo što imam na Payoneeru, mogu sam sebi da ne kažem šta.

                        Ovo je samo false flag.

                        Jasna je agenda o kontroli populacije i menjaju ekonomskog sistema.

                        https://libgen.is/book/index.php?md5...0131443EEE3B25

                        Ima riznica bogatstva na lib gen i na gutenberg.org, ima dosta na vk ruskom fajlova knjiga, pročitao sam više knjiga u poslednjih mesec i po dana nego neki forumaši za života.

                        Sent from my iPhone using... using my brain cells
                        Last edited by Cassius Clay; 27-06-20, 13:02.

                        Comment


                        • ja mrzim knjige (jos iz skole) ni jednu nisam procito.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • To ti i nije bas za pohvalu [emoji58]
                            [emoji830]

                            A Kako da ih ne obozavas [emoji173]

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kod mene toga nema, ovaj moj kao na struju da je ukljucen [emoji3]
                              Jedino ako mu je vruce, a uspe neku vodu da nadje, onda legne i ne mogu da ga pomerim
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                To ti i nije bas za pohvalu [emoji58]
                                [emoji830]
                                ne uzivam nikad nisam u tome uzivao. obozavao sam stripove imo sve brojeve dnevnikovog Dilan Doga i jos cito mnoge druge (Martin Misterija itd.) Filmovi, Muzika, video igre, sport to su moji hobiji. a kad sam bio manji ceo dan sam igrao fudbal i kosarku. nisam ja od tih koji pred spavanje citaju knjigu radije pogledam neki film.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X