Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bilo bi divno kad bi fakticko bilo praceno i pravnim,u bilo kom segmentu zivota u zemlji srbiji-bar bi znali na cemu smo
    Wizard

    Comment


    • smajlovicka mrtva ladna kaze da su kazeni oni koji koriste fraze fasisticko,svinjsko,hunta etc
      Wizard

      Comment


      • Cesid 47.5% a i to je preterano, ne racunajuci primoravanje uopste, samo skok komentarisem na kraju. Uglavnom ona orocena sns 50+ je bas nerealna i data vrv glasacima pred laku noc, sutra niko nece ni znati.

        Stari grad 26% a ni sa takvom izlaznosti nije namakao ni blizu 50%. Ukupno 11.9% ljudi sa pravom glasa na starom grafu glasalo za vucka ovaj put. Oko 6k ljudi samo.

        Comment


        • Jedva cekam da izadju detaljni rezultati za Beograd
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Koliko sam skontao, sledece godine su gradski izbori u Bg, po ovome bi moglo biti bas zanimljivo, i sto Boban Stojanovic kaze mozda ce mu trebati Sapic za tada.


            sloboda ili ništa

            Comment


            • Comment


              • Comment


                • Pričaonica

                  Originally posted by Kulambara View Post
                  mi smo se s kosovom davno razgranicili,ostalo je samo da to uradi formalno
                  Zbog ovakvih bih pre živeo u Panami. Samo otići negde i zabraviti da si Srbin, nema ovde leka.

                  Kao da je faktičko stanje nekad značilo našem narodu, nije ovo prva okupacija, medjutim ovo je prva gde su ljudima pospadale tangice.

                  Misle da ako priznaju Kosovo da će bolje živeti. Pa takva paščad koja se odreknu dela svoje teritorije neće nikada dobro živeti i zauvek će ostati gladna. Ovaj narod je katastrofa i treba da propadne.

                  Srbi luzerčine.

                  Jedva čekam da vidim izraz lica na tim nepismenim i glupim facama kada priznaju Kosovo, narodskim facama, kada shvate ni da nisu ušli u EU i da imaju još manje plate i da se ništa nije promenilo.




                  Sent from my iPhone using... using my brain cells
                  Last edited by Karamazov; 22-06-20, 08:50.

                  Comment


                  • Originally posted by Kulambara View Post
                    mi smo se s kosovom davno razgranicili,ostalo je samo da to uradi formalno
                    Molim te samobanuj se na 3 dana (makar).
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Vrlo je jednostavno ono što nam sledi:

                      * "razgraničenje" s tzv. državom Kosovo. Zbog toga je tu i ceo smisao njegovog postojanja jeste najveća sramota srpskog naroda;
                      * verovatno pokušaj "šurovanja" s Trampom na jesen ako procene da će on prevagnuti na izborima;
                      * ostalo su nuspojave, kao što je uvođenje zemlje u faktičko (a možda čak i pravno) stanje jednopartizma i autoritarizma, kao i dalje ekonomsko srljanje zemlje u tri lepe.
                      Vrlo verovatno si u pravu.
                      Cim je on pozvan u Belu Kucu, sa ovim, nesto se kuva. Zato je i jurio izbore po svaku cenu sto pre.
                      Jer ti ne ides tamo da se nesto dogovaras ili da pregovaras, cenkas se, odbijas i slicno. Vec da potpises nesto sto treba da se potpise ili ne ides uopste. Tako da kada se samo malo ukljuce mozdane vijuge svima treba da bude kristalo jasno cemo sve ovo vodi.
                      Problem je sto narod nece, ne zeli, ne moze, ne ume, ne zna da aktivira svoje sive celije....
                      Pameti moja, vrati mi se vrati!
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment




                      • Ne tera ga niko da prizna. Kosovo je samo sistem držanja Srbije pokorne, oni nemaju interes od priznatog Kosova da se pravi medjunarodni presedan. Presedan se ne bi pravio samo ukoliko bi Srbija priznala sama Kosovo i onda to nije presedan (a to ne bi uradila nijedna civilizovana država).

                        Kao što su napravili da BiH ulazi u Hrv i Hrv u BiH, Rs onako neravnomerno rasporedjenu teritoriju, jasno je da su svuda napravili podele da svakoga mogu da ucenjuju.

                        Ne treba njima KiM zbog nekih rudnika, bilo čega, Srbi izdajnici bi im u privatizacijama i raznim aferama prodali sve u bescenje ko Rusima NIS naftu kako već.

                        I onda glupi Srbin ne konta (mislim da običnjaka ne na pičkoustog ptaršija) da Kosovo nikada neće dobiti mesto u UN i zvanično postati država dok ga Srbija ne prizna.

                        Ali ne možeš ti stoku da ubediš, narod je stoka.

                        Mislim ja ih je bih ni ubedjivao da se dokopam vlasti, svako ko spomene bilo kakav vid priznanja makar i na internetu dobijao bi otpust iz državljanstva momentalno.
                        Last edited by Karamazov; 22-06-20, 08:51.

                        Comment


                        • On i ne moze da prizna.
                          Kakav god da je i koliku god da ima vlast ovde, ne ide to tako.
                          Medjutim moze da se zaglibi jos vise, moze da dogovori neko buduce razgranicenje ili sta ti ja znam ne.
                          Sve je to drkanje izmedju suverenista i globalista.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • A ne one umobolne pilićarske fore - ako je naše idi dole. Pa nisu ni naši preci dok su bili sabijeni u bg pašaluk išli kojekude pa su posle leteli u balkanskim ratovima niko im ništa nije mogao.

                            Poleteli bi mi opet nego se nakupilo škarta u Srbiji. Gde jednom crvena noga kroči, tu nema prosperiteta i budućnosti.

                            Brate da mi nije predaka ja bih sutra priznao i Vojvodinu i Sandžak i Kosovo i sve iako nema nikakvih osnova.
                            Last edited by Karamazov; 22-06-20, 08:51. Reason: Rečnik

                            Comment


                            • jel Vucko ide da se sastane sa Trampom ili nekim zamenikom zamenika?
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                On i ne moze da prizna.
                                Kakav god da je i koliku god da ima vlast ovde, ne ide to tako.
                                Zasto mislis da ne moze?

                                Vidji, ja vec godinama govorim da je vas Vucko zanat ucio od naseg gospodara. Mi nikad nismo ni izasli iz jednopartijskog sistema. Vlast se dobija bijednim poslovima u javnom sektoru, sitnim uslugama, ucjenama... i vjeru za veceru su prodali mnogi, ukljucujuci i Srbe. Ne govori se bez razloga da su upravo Srbi ti koji drze Mila na vlasti. Ja ih znam poprilican broj...

                                Poenta je da, iako vecina stanovnistva definitivno ne podrzava sramne odluke nase Vlade, vlast i dalje gura. Drsko i bezobzirno, uvijek koristeci taj savrseni izgovor: "Vecina je glasala za to." A ustvari je glasala za crkavicu od plate, da se prehrani uboga porodica, koja ima potpuno neke druge ideoloske poglede, ali jbg.. Nuzda zakon mijenja.

                                Tako smo priznali Kosovo.
                                Tako smo osudili "diktatora" Gadafija.
                                Tako smo uveli "sankcije" Rusiji.
                                Tako smo usli u NATO.
                                Tako sad otimamo imovinu od crkve.

                                I jos svasta nesto, a sve sramno i crno, da crnje ne moze biti. A vjeruj, na nekom fer referendumu ni trecina stanovnistva ne bi bila ni za jednu od navedenih odluka.

                                Comment

                                Working...
                                X