Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mora da znači uopšte. Ja bih izašao da glasam za Stamata na lokalu zbog Paroškog ali nema veze, preskočiću ovaj put.

    Čika Kronose moram potražiti po Dalmaciji jednu patrijahalnu devojku. Mislim da bi to bio idealan spoj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Kucamo na vrata zaboravljenih asova - Gde je i za koga glasa legenda ovog foruma, čovek kome je ceo forum skandirao ime Lo Šmiiii Lo Šmi, čovek koji je Arsenalu dao gol u 90. minutu


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Bojkotuje i on verovatno.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Bojkotuje i forum. Mora da piše na U92


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Ne mora da znači uopšte. Ja bih izašao da glasam za Stamata na lokalu zbog Paroškog ali nema veze, preskočiću ovaj put.

            Čika Kronose moram potražiti po Dalmaciji jednu patrijahalnu devojku. Mislim da bi to bio idealan spoj.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Ja i podržavam borbu na lokalu, ali sumnjam da ce biti veliki broj onih koji ce da izadju da glasaju na lokalnim a da ne glasaju na paralametarnim. Tu su podbacili ovi bojkotasi, tacnije cela kampanja im je cirkus. Narod bojkotuje iz revolta a ne jer mu je Djilas ili Jeremić rekao.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • To jedino da pored ovih sa spiskom za republicke kazes necu da glasam a kod ovih sa spiskom za lokalne da das LK

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Ne mora da znači uopšte. Ja bih izašao da glasam za Stamata na lokalu zbog Paroškog ali nema veze, preskočiću ovaj put.

                Čika Kronose moram potražiti po Dalmaciji jednu patrijahalnu devojku. Mislim da bi to bio idealan spoj.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Ako hoces da te bije - idealan izbor.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ako neko ima problem sa sinusima - ja imam često i kako sam to rešio - crni luk oko glave i spava se sa tim(našao na yt), beli luk sa malo vode na dnu case izmrvite i u nozdrve kao kapi(odvratno) na svakih sat i po. Ovo je nauka istočnog bloka, da li Istočna Nemačka ili SSSR, i poslednje, stavi se maska i trči se sa njom, postoje i maske za opterećenje pri treningu.

                  Ovo sa belim lukom rešava i samo. Bio sam na Tari, prao kosu, nisam sušio, vratio se i oduzela mi se desna strana, sinusi haos... i luk na glavi je pomogao više manje, a beli luk i trčanje sa maskom za dan. Od tada nemam problema ima već mesec i po dana.

                  Ko bi rekao da je taj beli luk toliko efikasan. Ja sam se time lečio pošto izbegavam da koristim lekove


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Do 10h je izlaznost 9.3%, ja sad nemam pojma kako je bilo prethodnih godina.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Skoro pa isto kao na prethodnim parlamentarnim izborima.

                      Comment


                      • Ništa to ne znači jer sns-ovci imaju naredjenje do 10 da glasaju


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells

                        Comment


                        • To pozivanje na bojkot je veca utopija od nekadasnje price o belim listicima. Samo glasanjem moze nesto da se promeni, a povecanjem broja apstinenata tapka se u mestu dok nas vreme ne pregazi i krenemo da podrzavamo vlast kao lepuskasti penzosi . Zato izadjite i glasajte. Samo Radule, samo suvereno

                          Comment


                          • Samo Hanica!
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Iiiiiii krece kradja

                              Zvanicno RIK kaze da pravo glasa ima 6,584,000 glasa (zaokruzujem na hiljade)

                              Od toga na Kosovu pravo glasa ima 100k ljudi.

                              Statistika na KOsovu kaze da je do 14h izaslo 33% glasaca ili 33 063 ljudi.

                              RIK izvestava da je u Srbiji bez Kosova izaslo 26,11%

                              Matematikom se dobija

                              6,484,000 (bez 100k sa Kosova) / 100 x 26,11= 1,692,000 ljudi

                              1,692,000+33,000 = 1,725,000 ljudi koji su izasli ako racunamo podatke sa Kosovom

                              1,725,000/6,584,000 x 100= 26,21%!!!!

                              Da su sa Kosova svi izasli do 14h, svih 100k, ne bi % mogao da predje 26,5%

                              Pored svih licno njihovih zvanicnih cifara, lik iz RIK ladno kaze sa Kosovom ce to biti 27,7%
                              Last edited by colchonero; 21-06-20, 14:25.

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X