Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Stamatom je delikatna situacija jer je tajkun Miroljub dobar i sa Stamatom i sa Vučićem. Verujem ovako laički da on pegla odnose izmedju njih.

    Ne znam koja mu je priča, Stamatu, ali znam kako opština radi. Neko (sns i ds i psg i ostali klovnovi) bi ojadali onakvu opštinu.

    Šapić što ne smrdi i ne miriše ne znači da je sns bot. Čovek verujem kao i Stamat ima lokalne ambicije.

    Da je više takvih da Vučića biju na lokalu, to bi bilo to.

    Comment


    • Procurela opet resenja za maturu, hehe
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Koliko će SNS imati procenata u nedelju, 51-52?
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • 56%-60%
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Najneregularniji izbori od 1990. godine do danas. Niti jedna lista nema kontrolore na svim biračkim mestima osim falangističke koalicije, samim tim su mogućnosti manipulacije ogromne.

            Esenesovci mogu nabiti i čitavih 70 odsto ako to budu hteli. Toliko je jednostavno. Najbitniji faktor jeste izlaznost i u ovakvim okolnostima, svaka izlaznost preko 45-46 odsto će biti gola krađa da bi se stvorio privid legitimiteta.
            Last edited by Crni Đorđe; 19-06-20, 19:33.
            sigpic

            Comment


            • Fake izbori, dosta lista ne bi skupilo 10k potpisa ni da do sledece godine skupljaju, ali tu je SNS da pritekne u pomoc Plus ovo spustanje cenzusa na 3% kako bi mogli da ubace jos nekog u skupstinu sem sebe i SPS-a.
              Cirkus najobicniji.
              Last edited by Mr. Wolf; 19-06-20, 19:35.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ko ih jebe, i to im je omogućeno da kradu. To ne smeta "medjunarodnoj zajednici" i "kolevci demokratije" EU

                Comment


                • Comment


                  • Sapic je okrenuo svoju politicku pricu za 180 stepeni. I previse je pun sebe, bas me interesuje kakvi ce mu rezultati biti u drugim opstinama van Beograda. Svakako misilim da moze doci do koalicije sa SNSom, ali u onim manjim nevidljivim mestima dok za Beograd trenutno jos ne verujem. Vucicu apsolutno odgovara opozicija poput njega, bezopasan je. Sapic je mogao u dva navrata da ima koaliciju sa SNSom, on je to odbio. Mislim da ce tu doci do male promene, ali ne da bude lako uocljivo. Zivim na NBG vec cetiri godine, sa izuzetkom te jedne godine u Zemunu, i ti itekako osetis kako se kreces od opstine da opstine cija je SNS opstina a cija nije. Jedna od retko funkcionalnih opstina, mada mislim da SNS u nedelju glat osvaja NBG. Nadjacali su Sapica vec na beogradskim izborima pre dve godine. Tako da ocekujem da se pola NBG raskopa pocevsi od jeseni.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Sapic je okrenuo svoju politicku pricu za 180 stepeni. I previse je pun sebe, bas me interesuje kakvi ce mu rezultati biti u drugim opstinama van Beograda. Svakako misilim da moze doci do koalicije sa SNSom, ali u onim manjim nevidljivim mestima dok za Beograd trenutno jos ne verujem. Vucicu apsolutno odgovara opozicija poput njega, bezopasan je. Sapic je mogao u dva navrata da ima koaliciju sa SNSom, on je to odbio. Mislim da ce tu doci do male promene, ali ne da bude lako uocljivo. Zivim na NBG vec cetiri godine, sa izuzetkom te jedne godine u Zemunu, i ti itekako osetis kako se kreces od opstine da opstine cija je SNS opstina a cija nije. Jedna od retko funkcionalnih opstina, mada mislim da SNS u nedelju glat osvaja NBG. Nadjacali su Sapica vec na beogradskim izborima pre dve godine. Tako da ocekujem da se pola NBG raskopa pocevsi od jeseni.
                      A koja mu je to opozcija opasna?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Demokratski derivati kroz par godina

                        Nisam rekao, Sapic je bas primer politicara koji je radio izmedju ostalog i ono sto je u interesu Novobeogradjana. Zbog toga sto je promenio plocu, izgubio je dobar deo glasaca na NBG. Jedino moze deo Djilasovih glasova iz 2018 da se prelije njemu.
                        Last edited by Ricma; 19-06-20, 20:57.

                        Comment


                        • Kako da ne, kod njih je sve "kroz par godina". Nema tu promil šanse.

                          Postoji opcija ali smradovi kao Tadić i ekipa namerno miniraju svaki pokušaj. Smrad ružni vratio SPS formalno na vlast, sve mu jbm.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • 20200619_213043.jpg

                            Naletih na ovo

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Najneregularniji izbori od 1990. godine do danas. Niti jedna lista nema kontrolore na svim biračkim mestima osim falangističke koalicije, samim tim su mogućnosti manipulacije ogromne.

                              Esenesovci mogu nabiti i čitavih 70 odsto ako to budu hteli. Toliko je jednostavno. Najbitniji faktor jeste izlaznost i u ovakvim okolnostima, svaka izlaznost preko 45-46 odsto će biti gola krađa da bi se stvorio privid legitimiteta.
                              +1.

                              BOJKOT!
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ubacuje Vucko svoju pudlicu Sekija lagano.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X