Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • pa i jesu namenjeni maloumnim osobama.

      bukvalno prave spotove namenjene onima sa najmanjim intelektom koji ce gledati, to je naci fora. jbg, bedno, nemoralno, jadno... ali radi

      mene zanima, jel ide ovo na TV? bilo je par spotova koje sam video na netu, ali ih nikada nisam video na televiziji
      Last edited by mark !t zer0; 17-06-20, 14:48.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ali obraca se publici koja ce glasati za njih, ne vidim svrhu i poentu ovog spota
        da nece mozda neko ko je za bojkot ili ko jednostavno nece da izadje jer ne izlazi godinama sad kad vidi spot da kaze: e jeste, upravu su, ipak izlazim
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ja bih u kampanji išao od mesta do mesta i razgovarao sa ljudima. A ovi opozicionari prave neke postmoderna spotove za tviter publiku koja je kvazi inteligencija, a čine 0,0001% biračkog tela.

          Nema malog mesta u koje ne bih otišao da se rukujem sa meštanima. 3-4 poljoprivrednika i radnika bi uvek bila uz mene uz visoke intelektualce krajnje patriotskog usmerenja.

          Sa glasačima treba da se komunicira, a ne da se sere po twitteru i kao glupi glasači.

          I totalno bih kulirao Vučića. Ne bih politiku gradio na tim izlizanim pričama Vučić ne valja itd. To zna i dete od 3 godine.

          Treba se pribiližiti glasačima, stisnuti ruku, napraviti uporište u demografiji koja stvarno glasa, pogledati te ljude u oči.

          A ne ove debilane spotovi. Vlast kupi glasove na foru, mi bi morali gerilski.

          Moraš da se zainteresuješ za čoveka kao u prodaji kada se iskreno interesuješ za mušteriju. Pun je kurac narodu više od planova i programa i složenih reči. Sa narodom treba pričati narodski i vibrirati na njihovoj frekvenciji.

          A ne afera ova afera ona. Te negativne kampanje daju nula rezultat u Srbiji.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ali obraca se publici koja ce glasati za njih, ne vidim svrhu i poentu ovog spota
            da nece mozda neko ko je za bojkot ili ko jednostavno nece da izadje jer ne izlazi godinama sad kad vidi spot da kaze: e jeste, upravu su, ipak izlazim
            Reklama je uvek dobrodosla, jer ako to ne urade onda ostavljaju prostor da neko drugi uskoci na tu foru i da im preotme deo glasaca.

            Uvek je potrebno biti relevantan na trzistu ma koliki god veliki udeo da imaju.

            Comment


            • Što se tiče ovih izbora:

              Ostanite kod kuće!

              Pozdrav.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ali obraca se publici koja ce glasati za njih, ne vidim svrhu i poentu ovog spota
                da nece mozda neko ko je za bojkot ili ko jednostavno nece da izadje jer ne izlazi godinama sad kad vidi spot da kaze: e jeste, upravu su, ipak izlazim
                Naravno da se obraca svojim biracima, ali naravno da i medju njima postoje oni koji se mozda plase da nije bezbedno zbog virusa. Ipak smo pre mesec dana imali jake mere. Ti ljudi su ciljna grupa za ovaj spot. Spotovi generalno sluze da se samo ucvrsti biracko telo, i izvuce sto vise simpatizera na glasanje, a ne da nekome promenis misljenje. Verujem da niko nikada nikome nije promenio misljenje u toku kampanje.


                btw, verovatno i najveci uspeh ove vlasti

                Last edited by mark !t zer0; 18-06-20, 15:55.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kako ubediti Uroša da glasa za vas in 21 sec step by step

                  Comment


                  • Ti se mnogo bolje uklapas u moju familiju nego ja, dva clana ce isto da glasaju za Sapica.

                    Comment


                    • Aleksandar Šapić novi ministar sporta u najavi.

                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Kao da to nešto znači. Kako je narod glup. SNS može da podeli tudje letke i da otpiše glasove opoziciji koja nije 1 od 5 miliona kojima se svaki akt zasniva na pljuvanju Vučića.

                        Svako ko vodi neku samostalnu politiku van te priče optužen je da je Vučićev bot. I šta je teško poslati par članova, da nakupe sa Šapićevog štanda letke, i baciti u zgradu gde je jedan tvoj pritajeni aktivista koji će to da isprati, i znaš da će postati viralno.

                        Narod je stvarno preglup. Više ne moraš da izmišljaš zavere nikakve. Dovoljno je uraditi prostu stvar, označiti nekoga kao Vučićevog bota i to je to.

                        Opozicija samu sebe pobedjuje i Vučko će vladati još dugo. Nije ni čudo što veruju u lažne covid19 testove, pa njihov mozak ovo ne može da procesuira kao podmetačinu. OMG

                        Comment


                        • Ljubomora opozicije prema Šapiću i Stamatoviću ne spada. Ljudi su pobednici u svojim opštinama, da je više takvih SNS ne bi držao nijedan grad.

                          A bitno je da se Sergej bacaka kod Olje. A kako se sakriti iza dilentatizma nego osuditi prave opozicionare koji pobede Vučića.

                          Ako neko misli da bi on predao nekome Novi Beograd i Zlatibor, taj neka ide da se preispita da li je dobro i da li je zdrav.

                          To što oni ne grade svoju politiku na ispiranju usta Vučićem jer je besmisleno, ne daje za pravo onom džanikiju Trifunu i takvima da ih etiketiraju.

                          Comment


                          • Sapic i Stamatovic uopste nisu ista stvar. Stamatovic je iskrena i prava opozicija. Sapic vrlo moguce moze i u koaliciju sa SNS-om.

                            Ok je meni sve to, igra na kartu finoce i pristojnosti. Pohvale za to. Ali lik bukvalno nit smrdi nit mirise, vise covek ne isnosi svoje misljenje. Nekako mi je fejk sve to.

                            Plus kad sam video da je stavio zanimanje "doktor nauka", to mi je bas ono jadno bilo. Bukvlano nema potrebe za tim, nece glasati niko za njega jer je ne znam koja pamet(znamo da nije), tako da ne vidim potrebu da se to tako istice, plus postoje ogromne sumnje oko sticanja tog zvanja.

                            Nemam nista protiv njega, verujem da ce u skupstinu, ali deluje kao neko ko bi usao u koaliciju sa Vucicem, sto je za mene neprihvatljivo. Za 3 opcije mogu da kazem da sam siguran da ne bi pravili pricu sa SNS-om.
                            Last edited by mark !t zer0; 19-06-20, 10:11.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
                              Sapic i Stamatovic uopste nisu ista stvar. Stamatovic je iskrena i prava opozicija. Sapic vrlo moguce moze i u koaliciju sa SNS-om.

                              Ok je meni sve to, igra na kartu finoce i pristojnosti. Pohvale za to. Ali lik bukvalno nit smrdi nit mirise, vise covek ne isnosi svoje misljenje. Nekako mi je fejk sve to.

                              Plus kad sam video da je stavio zanimanje "doktor nauka", to mi je bas ono jadno bilo. Bukvlano nema potrebe za tim, nece glasati niko za njega jer je ne znam koja pamet(znamo da nije), tako da ne vidim potrebu da se to tako istice, plus postoje ogromne sumnje oko sticanja tog zvanja.

                              Nemam nista protiv njega, verujem da ce u skupstinu, ali deluje kao neko ko bi usao u koaliciju sa Vucicem, sto je za mene neprihvatljivo. Za 3 opcije mogu da kazem da sam siguran da ne bi pravili pricu sa SNS-om.
                              Koje?
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Koje?
                                U sutini sam u glavi imao one koje su da kazes malo relevantnije i imaju neke izglede.

                                PSG, Suverenisti i Metla.


                                Ima tu jos Zivkovic, pa i Stamat i ovi iz 1 od 5 miliona ali mislim da oni nece nikakav rezultat vredan pomena ostvariti. Mada iskreno Stamata nisam odavno pratio, ne znam koja je tacno njegova prica sada.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X