Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Nemoj Sovi da vređaš osećanja. A evo derbi sa publikom, ipak su gladijatori bitniji od vernika.
    Od njih bi trebalo da su bitniji gej populacija, nacionalne manjine i studenti iz Afrike.

    Veliki gradovi poput Beograda i Novog Sada nas uce da prihvatimo razlicitost i druge kulture.

    Comment


    • Wizard

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Meni nije jasan motiv ****** koji tvrde da je Corona izmišljena rabota. Meni su 3 poznanika umrla upravo od Corona virusa, nikad bolesni pre toga. Jedan, koji je držao turističku agenciju, koga su fortali i dugo nisu hteli da ga prime u bolnicu, pa tek na intervenciju niškog političara hospitalizovan i koji je praktično u dva dana ostao bez pluća....zdrav, prav, aktivni rekreativac, nepušač....da ne pominjem ostale, a ovakvih priča u Nišu možete da čujete na više mesta. Dobro, Niš nije velegrad, mada nije ni varošica u kojoj se svi poznaju....Njihov Mordor je zabava velika...
        Svi mi koje nije dokačila korona, pri tom dokačila mislim i na okruženje (porodica, prijatelji, komšije...) smo srećnici ali naravno da se kod svakog rađa i crv sumnje i mislim da je i to normalan proces.
        Svakako da ne treba ismejavati i nipodaštavati pretnju od ove pandemije ipak zemlja se okreće i dalje, treba živeti a bliska budućnost je mutna - baš bezveze.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Poznanik, na pragu 40, u top formi, sportista... se raspao za 2 dana na respiratorima.
          Iza njega su ostale zena, sin i cerkica, koja, na zalost, boluje od leukemije.
          I onda mi neko prica da je Covid virus laz.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Šljam.

            https://www.blic.rs/biznis/leonardo-otkazi/tj8v471
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Samo preusmerite svoj bes sa nas online piskarala na vlastodržce Kronose. Ja mogu da mislim šta ja hoću, ja nikoga nisam oštetio.

              Ja nemam nikakvu društvenu odgovornost i funkciju i mogu da kažem šta poželim. Nisam javna ličnost i nemam sledbenike.

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Samo preusmerite svoj bes sa nas online piskarala na vlastodržce Kronose. Ja mogu da mislim šta ja hoću, ja nikoga nisam oštetio.

                Ja nemam nikakvu društvenu odgovornost i funkciju i mogu da kažem šta poželim. Nisam javna ličnost i nemam sledbenike.
                Kao online tribal i te kako imas odgovornost za svaku napisanu rec.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Pa ništa, imate broj nadležnih službi, kažite jedan forumaš govori da nema korone ugrožava javni red i mir. Piše od kuće da nema korone dok 20k ljudu na stadionu bleji. Kako neodgovnorno. Propade država zbog ovakvih tribala

                  Comment


                  • sloboda ili ništa

                    Comment


                    • level bezobrazluka odredite sami


                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by Kulambara View Post
                        level bezobrazluka odredite sami


                        Žak kao i uvek maestralna, Ćale kao i uvek šljam.

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Pa ništa, imate broj nadležnih službi, kažite jedan forumaš govori da nema korone ugrožava javni red i mir. Piše od kuće da nema korone dok 20k ljudu na stadionu bleji. Kako neodgovnorno. Propade država zbog ovakvih tribala
                          Ma sve paničari oko tebe i izmišljene Corone...
                          Šestorica fudbalera Čukaričkog i trener Aleksadnar Veselinović osetili su simptome koronavirusa. Oni su hitno poslati na testiranje.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Cek, bre, vi zadnje igraste s`njuma?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Voijvodina je posledanja igrala protiv njih kup. Sad se pojavilo saopstenje da su 4 igraca negativna.

                              Comment


                              • A ostali?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X