Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
    Kako je fer pobjeda ako i sami kažete da je 90% medijskog prostora u predizbornoj kampanji bilo podredjeno Vučiću, i da frajer su mediji pod njegovim režimom?
    На то је опозиција морала раније да реагује или ови који сада протестују. Он је на изборима узео 50+ легално.

    Comment




    • Samo nek je šege i šale za lajk po internetima
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Pa nije u USA dvopartijski sistem nego samo 2 kandidata mogu da postignu limit koji im daje pravo da ucestvuju u debatama. Limit je suvise visoko postavljen(15%).
        15% u anketama. Bas previse. Ni 1/5.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pa previse je ako znas da 2 partije drze medijski monopol. Ogroman % ljudi, nije imao pojma ko je Johnson ili Stein.

          Treba prosek od 15% u zadnjih 5 anketa. Racunajuci da neka moze da te stavi na 7 ti u drugima treba da imas skoro po 20.
          Last edited by colchonero; 03-04-17, 18:27.

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Добио је фер.
            Ne razumem
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Jbg, ne razumem ni ja.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Henry Perot je usao bez problema u debate, dva puta ako se ne varam.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Фер, легално, како вам је драже. На медијску блокаду, прљаву кампању итд. је требало раније да се реагује.

                  Comment


                  • Ross Perot je jedini predsednicki kandidat trece partija posle rata koji je uspeo da dobije preko 15%. U 21. veku za sada niko. Uostalom izbori u USA imaju veliki deo biraca koji glasju decenijama za istu partiju po tradiciji. Oni nikad nece promeniti misljenje i glasati za druge partije. Redneck ti nikada nece promeniti stranku.

                    1992. je to ucinio, 96. je imao ispod 10%
                    Last edited by colchonero; 03-04-17, 18:40.

                    Comment


                    • Poenta mog komentara nije bila to, nego da i tamo vise kandidata, ali ostaju uskraceni za debate i predstavljanje zbog visokog limita sa obzirom na vreme na TV ili novinama.

                      Comment


                      • Ja danas prvi put cujem za Ljiljanu Zikic Karadjordjevic i sramota me je zbog toga. Pa ona je Milunka Savic naseg doba. Bivsa Miss Srbije, pesnikinja i dobrovoljac poginula je 1.aprila 1999 godine tokom NATO agresije u selu Ljubenic kraj Peci. Za sobom je ostavila sestoro dece i ovu pesmu. Vecna joj slava!





                        Braniću Srbiju i kad budem mrtva

                        I kad umrem ja ću nogom opet stati
                        da stojim k'o hrabra i visoka stena
                        pogled će večno granicu da prati
                        ni grob mi neće reći da me nema.

                        Izniknuću svuda gde se miče cveće
                        gde vazduha ima i gde nema, tamo
                        za sve ću biti i za šta se ne zna
                        i za ono kol`ko možemo da znamo.

                        Stražar ću biti surovi i strašni
                        tuđin i lopov da stalno plaši
                        jer Srbin ne može da se zove robom

                        Srbija tu su svi vekovi naši.
                        Čuvaću granicu srpske zemlje moje
                        oprost za grumen neću dati nikom.

                        Moje će ruke hleb svakom da nude,
                        al` Srbiju nikad, to je sve što imam!

                        Ni ognjišta, groblja, ni dedove moje,
                        zbog njih će pogača i otrov da bude.

                        I kad umrem ja ću nogom opet stati
                        da stojim k`o hrabra i visoka stena
                        pogled će večno granicu da prati,
                        ni grob mi neće reći da me nema!

                        Comment


                        • Jax Teller, to je nevazeci list, ali ulazi u ukupnu izlaznost.

                          Mislim da Pobeda pokusava da kaze, pored svih nepravilnosti i sranja, on je na finjaka pobedio jer je izlaznost bila 55%. Na sve njegove kradje i gluposti, da je izlaznost bila 65% puko bi u prvom krugu sa sve podrskom sps-a koji ima finu podrsku naroda vec decenijama. Ako sam ja lepo razumeo

                          Comment


                          • Nevažeći tzv.beli listić koji ide zna se kome

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Jax Teller, to je nevazeci list, ali ulazi u ukupnu izlaznost.

                              Mislim da Pobeda pokusava da kaze, pored svih nepravilnosti i sranja, on je na finjaka pobedio jer je izlaznost bila 55%. Na sve njegove kradje i gluposti, da je izlaznost bila 65% puko bi u prvom krugu sa sve podrskom sps-a koji ima finu podrsku naroda vec decenijama. Ako sam ja lepo razumeo
                              Управо то.

                              Comment


                              • Terminatore znam, bio sam dio izborne mašinerije u BiH 2-3 puta i kod nas se ovakvi listići isto tretiraju.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X