Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Vuce suska se da ti JJ pozitivna.
    Naravno da cu priznati dete.

    Originally posted by b64Milos View Post
    Zna li se merilo po kojem se utvrdjuje da li su izbori lazni ili ne?
    Zna se.
    Last edited by Mr. Wolf; 10-06-20, 22:38.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • A javna je tajna da je ovde narko mafija najveci investitor i finansijer.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pošto su zaključane teorije zavere poruka za Nerealnog i za ono što je stavio u temi koronavirus

        Spoiler
        Jasno je to kao dan, treba kupiti knjigu Svetozara Radišića i pročitati. Čitati o neokortikalnom ratu.

        Treba pitati samo ljude jesu li sada pune bolnice i da li se ljudi u SAD javljaju masovno usled "black lives matter" protesta?

        Ljudi odbijaju da koriste svoj razum. .

        Ja znam da svi ovde imaju dobru nameru ali samo me interesuje šta to u čoveku stvara veru u sve što vidi na televiziji?

        Moguće da sam ja kroz političke nauke i neka istraživanja odredjenih tema došao do veće spoznaje šta se dešava pa razumem neke stvari. Opet s druge strane, znam da ne mogu nikoga ubediti.

        Šta raditi u ovakvim situacijama? Kako pomoći ljudima da shvate da je to samo običan virus a da od straha i stresa čovek može da umre od bilo čega?

        Da li bi pomoglo da izdvojim 10 dana i da napišem na 20 strana period od raspada rismkog carstva do danas i da navedem izvore, da napišem kojih to 4-6 kompanija sa svojim CEO upravlja celim medijskim prostorom. Ima li neko ideju? Možda kad bi ljudi imali detaljno od dogadjaja do dogadjaja, od formiranja Venecije do krstaških ratova, preko seljenja centra u London, sa sve izvorima i svedocima, imenima, možda bi onda shvatili da žive u svetu u kome vrlo uska oligarhija upravlja njima. Je l' mislite da je Princ Filip slučajno rekao da želi da se reinkarnira u smrtonosti virus zbog overpopulation-a? Ljudi imaju crno na belo dokaze i iskaze i odbijaju da veruju. Možda je odbranbeni mehanizam i

        Znači pouzdano se ne radi o glupim ljudima, štaviše većina je pametnija od mene. Ja samo želim da ih razumem šta kod njih zdravorazumski izaziva verovanje u ovu farsu?

        Jesu rekli da po vrućini virus ne propada? Drugarica iz Katara me zvala pre par meseci tamo sve bilo zatvoreno.

        Evo sada je sve otvoreno, gde su pune bolnice?

        Znači ljudi će pre da pristanu da veruju naučnicima na TV i državama nego svom razumu i svojim očima.

        U svetu bez moralnih vrednosti ljudi upale TV i veruju nekim naučnicima i vlastima sveta. Mogu da navedem 333 razloga zašto svakoj vlasti ovog sveta ide u prilog.

        Mogu da navedem 333 razloga zašto bi mediji ovo radili. Mogu sa navedem 333 razloga zašto ne treba verovati sistemskim naučnicima.

        Doktori primaju mito svuda u svetu od najnižih nivoa a neko misli da u WHO rade ljudi od integriteta.

        Spasoje Vlajić i ekipa kada su bili u Rusiji, tada SSSR, sećam se priče, dokazano je, da čovek može da umre od promrzotine na plus temperaturi ako veruje da je minus 40. Zapamtite ovo.

        Comment


        • Bukvalno šta ljude deli od slobode je da se svi ovog trenutka probudimo i pobunimo. Ali smo toliko zatupljeni da su ljudi koji su dobri moj Nerealni u onoj piramidi na dnu, najveći zaštitnici ovog sistema.



          Šteta. Zato ćemo u narednim godinama crkavati kao na traci. Za 10 godina ima da se spusti na 4,5-5 milijardi. Ali nemoj neko drugi da bude kriv. Sami smo krivi. Što učestvujemo u sopstvenoj propasti.

          https://royalcentral.co.uk/uk/philip...-gaffe-139041/

          Neka ostane ovo ovde kao uspomena
          Last edited by Cassius Clay; 10-06-20, 23:02.

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Zna se.
              Koji je to kriterijum?
              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Bukvalno šta ljude deli od slobode je da se svi ovog trenutka probudimo i pobunimo. Ali smo toliko zatupljeni da su ljudi koji su dobri moj Nerealni u onoj piramidi na dnu, najveći zaštitnici ovog sistema.



                Šteta. Zato ćemo u narednim godinama crkavati kao na traci. Za 10 godina ima da se spusti na 4,5-5 milijardi. Ali nemoj neko drugi da bude kriv. Sami smo krivi. Što učestvujemo u sopstvenoj propasti.

                https://royalcentral.co.uk/uk/philip...-gaffe-139041/

                Neka ostane ovo ovde kao uspomena
                Sioran je napisao nešto u smislu Kada bi svi izašli istovremeno i napustili svoja radna mesta, kakvu bi tada čovek slobodu osećao.

                Kada sam to pročitao, zamislio sam sebe u Idei kod Beograđanke, kasirka ustaje i izlazi napolje kao i ostali radnici, pratimo ih i mi potrošači. Ispred stoje trolejbusi, vozači su izašli, za njima i putnici. Iz Beograđanke kulja ljudska lava, svi izlaze napolje. Taksisti su stali, u vazduhu treperi sloboda, oseća se da je radnik u Juri skinuo pelene, čuj mene okove, pelene, i napustio proizvodnu traku. Mali Tajlanđanin je spustio iglu i poluzavršeni TN I izašao napolje.. a onda se probudim i čitam vest kako je radnik poginuo u fabrici, a radnici stali u odbranu direktora, kako bi sačuvali svoja 20-30k mesečna primanja.. i sva utopija padne u vodu, i tone do žilvernovskih dubina.


                Nego, znaš šta me interesuje, kada je sve ovo počelo? Očigledno je da je rimsko društvo bilo model za današnje, kao i svako dosadašnje. Je l počelo pre Rima? Verovatno da je bilo nešto slično i u Egiptu, šta znam
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Pa kao što je u Bibliji i opisano svako carstvo koje se ruši, počelo je od Vavilona. Sa tim mističnim znanjima i satanizmom i surovim bogaćenjem. Medo-Persija, antička Grčka, Rim... Kažu da su osnovači Venecije porodice iz istočnog dela carstva i da su bežali pred Atilom, to je jedan deo iz Venecije a drugi je uvek i ostao u zapadnom delu po današnjoj Italiji.

                  Oni su organizovali Konstantina da prihvati hrišćanstvo 313. koji je bio paganin ali najlakše je prihvatiti nešto i onda kvariti iznutra.

                  Postoje neka znanja, ezoterijska, i postoji zlo koje je konstantno, i koje ljudi odbijaju da vide. Mi uopšte ne znamo šta se dešava.

                  Kada bi svi ovog trenutka otkazali poslušnost pobedili bi. Ljudi ne kontaju da su im države samo teret za vratom i oni misle da postoji neka organizacija zvana država koja im daje pare i da bi oni umrli bez nje.

                  Priča je previše komplikovana ali je već zapisana i održaće se u budućnosti hteli mi to ili ne.

                  Sve su uradili da nam uzmu znanje. Od sporta, preko industrije zabave, do zaglupljivanja kroz školske sisteme... I nisu to stvari od juče, tako su zamišljene od samog početka.

                  Nama ostaje da sedimo i gledamo kako narod umire i kako sam kao u živom blatu sve dublje tone.

                  Comment


                  • creepy shit

                    Comment


                    • Originally posted by b64Milos View Post
                      Koji je to kriterijum?
                      Moj, najbolji moguci.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • I Krajinovic pokupio koronu, kod Cece na zurci
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • izmišljeni teniser pokupio izmišljeni virus kod izmišljene pevačice

                          u prevodu - koga boli rac. Nikad mi neće biti jasna empatija prema sportistima, čuj mene gladijatorima, sportistima
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Gde si ti video empatiju u mom postu?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Evo ja imam empatiju prema Atanasijevicu, Lisincu, Luburicu i Podrascaninu, zarazeni, ali nemaju veze sa srpskom babom vrv iz Italije dineli.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Oni kazu da su se tamo vise puta testirali i da su bili negativni svaki put, misle da su ovde negde pokupili.
                                Ali drugo su oni, drugo je ovaj splavar...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X