Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde, u Americi?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nisam imao Ameriku u glavi.

      Ne znam sta da mislim o ovome, stvarno je nedopustivo u ovom momentu imati takve ispade. Valjda drugacije nije ni moglo, jer bi ga uzeli na zub tamo, ali opet mi je nezamislivo.


      Lose sam se izrazio, nedopustivo je imati uopste rasisticke ispade, ali kontam da nije ovakav trenutak da ne bi dobio otkaz.
      Last edited by mark !t zer0; 05-06-20, 19:30.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Realno, nije on odgovoran za postupke svoje zene.

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Ma sve to sud rešava osim ako nisu sporazumno raskinuli uz isplatu dela ili celog ugovora, barse u toj USA sude za svašta.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Idiot. Mada da se razumemo, nije ni on nista bolji. Gledajte malo sa kim se zenite, ne zalecite se na nebitne stvari, eksterijere i slicne prolazne i prizemne "lepote".
            Jbg, mozak je fudbalerima jedan od slabijih aduta

            Comment


            • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
              Nisam imao Ameriku u glavi.

              Ne znam sta da mislim o ovome, stvarno je nedopustivo u ovom momentu imati takve ispade. Valjda drugacije nije ni moglo, jer bi ga uzeli na zub tamo, ali opet mi je nezamislivo.


              Lose sam se izrazio, nedopustivo je imati uopste rasisticke ispade, ali kontam da nije ovakav trenutak da ne bi dobio otkaz.
              Sta je rasisticki ispad sto je okacila crkinju kako trci sa kradenim najkama uz komentar "Black Nikes matter"?

              Zamisli da ih je ponudila


              @Uki Meni je stvarno zao sto tvoj mozak ne moze da obradi cinjenicu da ce crnac onomatopeju majmuna shvatiti kao rasisticku prozivku i da ce zbog toga svakog belca okarakterisati rasistom bez obzira da li je on pripadnik naroda koji je kolonijalizovao njegovu zemlju ili ne.

              Comment


              • Ima tamo dosta belaca koji razmišljaju kao ona, videh malo na twitteru.

                Samo ne znam što se ona meša kada joj to nije matična država. Ja bih kupio kokice i gledao kako se kolju.

                Drew Breesa su razapeli na krst. Čovek rekao nešto za zastavu i klečanje Kaepernicka, bukvalno ne vredi što je ceo život pomagao, samo je za covid19 dao $5miliona.

                Crnci govore i posle izvinjenja dva njegova - Drew Brees showed his true colors, a konzervativci ga napadaju zašto se uvlači "mob-u" i da im samo daje razlog da divljaju još više i zovu ga pićkicom.

                Lika su za 24h zamrzeli i crnci i konzervativci, isprozivali saigrači, bukvalno crni analitičari pozivaju da mu crnci u igri slome kosti a da njegovi crni saigrači popuste.

                Lepo bih ja to iznahranjivao kurcem redom, svakog i saigrača i analitičara. Mislim na strani sam crnaca ali uvek treba sebe najviše voleti.

                Hoće čoveka da razapnu.

                Ponašaju se kao poslednje pičke.

                Što su ćutali sve ove godine, sipali im malo keša u onu rep kulturu gde ih izvrću ruglu s tetovažama na licima i onim zubima, kupili ih, i sad su se setili da žive loše.

                Očajan posao rade na kolektivnoj svesti. Druže skupite se kao crna zajednica i tražite prava i uslove nove pred političarima, šta plačete tu kao sise.

                Oni su mi od svih rasa najlomljiviji, najmanje surovi i najslabiji u nekom okrutnom smislu.

                Priča jedan čovek mafije u Parizu, Arapi magnupi, Francuzi, Korzikanci, njihovi francuski cigani a crnci rade na vratima. I kaže možeš da ih vredjaš da ih pljuješ samo da ih ne pipaaš i to je to.

                Druže Arapin bi ti oko iskopao. Turčin isto. Persijanac.

                Mnogo ih to pogadja sve i da li su emotivni mnogo ili šta, oni se uvek rasplaču. Velika zlodela su proživeli i umesto da im se probudi svest i želja za vendettom, njih kupiš zašaku ljubavi i jedan fin post na ig
                Last edited by Cassius Clay; 05-06-20, 21:04.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Sta je rasisticki ispad sto je okacila crkinju kako trci sa kradenim najkama uz komentar "Black Nikes matter"?

                  Zamisli da ih je ponudila


                  @Uki Meni je stvarno zao sto tvoj mozak ne moze da obradi cinjenicu da ce crnac onomatopeju majmuna shvatiti kao rasisticku prozivku i da ce zbog toga svakog belca okarakterisati rasistom bez obzira da li je on pripadnik naroda koji je kolonijalizovao njegovu zemlju ili ne.
                  Bas sam hteo da napisem da sam napamet, tacnije samo iz novisnkih naslova, izveo taj zakljucak. Tek sam posle video sta je tacno okacila. I meni deluje da nema nicega rasistickog, ali veoma nekulturno, neoprezno, vulgarno i nepotrebno. Sto je najgore, ja njoj i verujem da je mislila na nerede i ljude koji divljaju, ali nema trika da ce to sad neko prihvatiti.

                  Citao sam malo i komentare, i jasno je da Katai ne bi imao buducnost u LA, tako da donekle razumem i klub. Navijaci su trazili da se raskine ugovor i ako uzmemo u obzir situaciju u Americi, deluje kao da klub nije imao gde u ovoj situaciji. Verujem da je i Katai-u to bilo jasno, pa su neki dogovor nasli.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ne znam kako crnac shvati onomatopeju majmuna. Sigurno neće mrzeti Srbe jer se to desilo samo jednom i to na utakmici Rad - Zvezda kada je za Zvezdu u igru ulazio Džef Silva u periodu Piksija.

                    Mene ne interesuje šta i kako oni shvataju. Znam da im ništa nismo uradili i nemam nikakvu odbojnost prema njima.

                    To je njihov rasizam ako sve belce izjednačuju, ne naš. U SAD i Engleskoj, Francuskoj, Belgiji, to je ok i opravdano, ali nemaju oni šta da mrze belce širom sveta kada im ništa nismo uradili. Nisu nam predmet interesovanja nikada bili.

                    Ma ljudi koji Katai pa Drew Brees će se penzionisati. Da li ste vi normalni, Kataia bi živog pojeli na stadionu. Kad jedan Drew Brees neće imati izlaza nego da se penzioniše, legenda od igrača.
                    Last edited by Cassius Clay; 05-06-20, 21:09.

                    Comment


                    • Pri tom ceo net drže 4-5 belaca i sve medijske kuće drže 4-6 kompanija na čelu sa belcima.

                      Očigledno se sa covid19 i ovim pokrivaju neke druge stvari, ekonomski krah itd.

                      Jer da stvarno neki moćni belci žele crnce porobljene, ne bi mi imali priku da vidimo jednu pozitivnu stvar u medijima i samo bi pokazivali one pljačke što rade.

                      Naravno da se iza svakog ovog dogadjaja krije agenda a rulju je lako potpaliti. Da li za covid19 ili za ovo, narod je takva stoka...

                      Ljudi su toliko praznoglavi... Pa do juče su bili u kućama zbog covid19 sada idu po ulicama u masama.

                      Ovce su pametnije od ljudi.

                      I još nešto, više volim afričke crnce od zapadnjačkih jer su zapadnjački pokupili anglosaksonsku drskost i namazanost.
                      Last edited by Cassius Clay; 05-06-20, 21:15.

                      Comment


                      • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
                        Bas sam hteo da napisem da sam napamet, tacnije samo iz novisnkih naslova, izveo taj zakljucak. Tek sam posle video sta je tacno okacila. I meni deluje da nema nicega rasistickog, ali veoma nekulturno, neoprezno, vulgarno i nepotrebno. Sto je najgore, ja njoj i verujem da je mislila na nerede i ljude koji divljaju, ali nema trika da ce to sad neko prihvatiti.

                        Citao sam malo i komentare, i jasno je da Katai ne bi imao buducnost u LA, tako da donekle razumem i klub. Navijaci su trazili da se raskine ugovor i ako uzmemo u obzir situaciju u Americi, deluje kao da klub nije imao gde u ovoj situaciji. Verujem da je i Katai-u to bilo jasno, pa su neki dogovor nasli.
                        Oni sve shvataju kao rasizam, cak i da mu ponudis Negro bombonu mislice da je rasisticka provokacija. Vredjanje na rasnoj i na seksualnoj osnovi je definitivno najisplativije ako zrtva, jos ako si crac i preder, pa ti si na konju...

                        Cudno je kako se ljudi sete rasizma samo kad se nadju uvredjenim crnci, kao da pripadnici bele i mongolske rase nisu zrtve rasizma.

                        Comment


                        • Ma jasno, citao sam malopre i o njegovom slucaju.

                          Meni je ovde najdiskutabilnije sto sam Katai nije nista uradio, ali najeba. Mada eto, kad sam se malo upoznao sa situacijom, jasnije mi je.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Dotle te uvek dovede lažno pretvaranje a ne korensko rešavanje problema. Dotle te dovede ono "ja sam civilizocan ja navijam za Hrvatsku u fudbalu" pa onda rat svakih 50 godina.

                            Dotle dovode ljudske laži i negiranje činjenica. Ja bih pre kolac prošao nego navijao negde za Hrvatsku, ali volim neke hrvatske igrače.

                            Neke stvari jednostavno ne treba oprostiti i neću da kažem da treba ohrabrivati mržnju ali ne treba se lažno voleti i stvarati lažnu sliku.

                            Onda su stvari čiste i ne dodje do zabune i razočarenja.

                            Tamo su se godinama kezili jedni drugima i crnci belcima i belci crncima, kao odjednom "ne, ne rasizam", ma kakvi, najveći borci protiv rasizma u svetu.

                            Bottom line ljudi se i dalje mrze a to što nekolicina želi da ispadne ok u očima ne znam čijim, to jebe stvar.

                            Hiljadu puta sam rekao, i za Alena Omića, i za sve, gde je pala krv ne treba terati ljude da se vole jer nije prirodno.

                            Sad bi oni da nameću bratatvo i jedinstvo kroz lepe reči online ili tamo u SAD se prave ludi da nisu vešali crnce i da ih nisu gledali niže od pasa do pre 70-80 godina.

                            Mržnja je činjenično stanje i treba je prihvatiti i onda polako suočen sa njom čekati da izbledi i održavati najposlovniji mogući odnos izmedju strana.

                            A ne klanje, srbosjek pa smo posle braća. Ili vešanje crnaca pa su sad braća belci i crnci kobajagi. Polako druže moj pa ne može to par lepih reči da izbriše.

                            Mnogo je predaka propatioo da bi dva tri lažna osmeha i post na ig ili twitteru / forumu izbrisao svu patnju bilo kog naroda ili grupe.

                            Poštenija je iskrena ne mržnja, nego prezir, nego lažnja ljubav koja pravi lažnu sliku.

                            Individualno će ljudi uvek biti ok, i Srbin i Hrvat i crnac i belac, ali polako bre sa tim kolektivnim mirenjem i zaboravljanjem. Pa nije ljudski život dečija igra.

                            Ne treba crnci nikad da im zaborave, a da im oproste možda, za 100 godina
                            Last edited by Cassius Clay; 05-06-20, 21:33.

                            Comment


                            • Čovek sve pogodio pre godinu dana. Neverovatno.



                              Pa što nam niko nije rekao za čoveko-životinjske hibride? Čovek 2019. kaže da će koristiti 5g i Elon Musk uvek sve potvrdi sam, sam je izneo da će AI sve preuzeti i mi i dalje sedimo i blejimo.

                              Kakva nas budućnost čeka to je jednostavno strašno.

                              Comment


                              • Urose, cesto pominjes taj kolac na koji bi isao?
                                To podsvest progovara?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X