Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Zbog ovoga mi je žao što nisam rodjen pre 300-400 godina da se ko čovek poćeram sa Osmanlijma, fiknem 2-3 glave, uhvate me i nabiju me na kolac i vozi.

    Lakše je kolac podneti nego ovo idiotsko vreme.

    Comment


    • Ovaj Ben mora da je neki cionista,jevrej.Samo se oni zovu Ben.

      Comment


      • Istina...

        Comment


        • Originally posted by ?????? View Post


          Vidi ga Marić 2013. Tad je bio strah i trepet a forumska populacija je bila 5 puta veća. Ali je velika seoba naroda uništila nas starosedeoce.
          HAHAHAHAHAHAHAHAHA

          Morao sam da bacim pogled koliko sam ubo, prvih pet sam pogodio samo je Rajkonen bio prvi a Alonso drugi.

          Kad sam pratio, nisam puno fejlovao u prognozama.

          Jedna od mojih poslednjih sezona koje sam ispratio.

          Comment


          • Verovatno i mojih a došao sam kao F1 i MotoGP fan na forum.

            Gledaš, znaš da je Alonso najbolji vozač i gledaš kako ne može da osvoji titulu. Fernando je legenda moram odgledati kad skupim vremena neku trku staru.

            A MotoGp nmg onog malog govnara da gledam posle one španske kradje, haos.

            Ne postoje uzbudljivije završnice od poslednjeg kruga MotoGp i poslednjeg napada u NFL.

            5-6 srčanih sam mogao da dobijem. Dva puta od kurčeve Minesote a i poraz Bafala mi je teško pao ove godine

            Comment


            • Mene generalno drzala 2014 sezona, sve nakon toga mi je postalo dosadno jer sam sve to prosao sa Fetelovom dominacijom. Nisam uopste gledao sezonu kad je osvojio Rozberg. Nije da mi smeta Hamilton, pa zbog njega da ne gledam. I da je neko drugi sampion, ponovo ne bih gledao.

              Ja dosao na forum kao fan PL i NBA, pa ti vidi koliko sam se zbog foruma oladio od toga. Pratio sam i Seriju A solidno. Da ne spominjem druge sportove koje sam pratio. NFL sam krenuo vise da pratim kako sam se registrovao.

              Comment


              • gde nadje poveznicu izmedju motorsporta i NFL-a. Prvo je flat out trkanje a drugo akcija ne traje ni 10 sekundi. a posebno ne volim kad se svaki napad pregledava snimcima a ni ovi nasi komentatori nisu sigurni u pravila. Dzumbus.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Najuzbudljivije završnice od svih sportova. Nekome je smor i trkanje, kažu vrte se u krug.

                  Koliko sam samo trka pogledao ali ne mogu, onog smrada malog Markeza guraju od Moto2 kao projekta. Dobar je ali je jedan VR46.

                  Comment


                  • Vosa u polufinalu!!!

                    u NFL-u ne moze biti nesto na kraju uzbudjivo ako nije odmah reseno nego se pregledava snimak. u trkama ima tako uzbudjivih zavrsnica (ne samo u motogp) i odma znas ko je pobedio koga cim predju ciljnu liniju. Takvu erupciju odusevljenja kod mene NFL ne moze izazvati. a i nije brz i opasan sport. jer kako ono kazu Unlike Football, Baseball and Basketball. Racing requires two balls.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Bogme, ne znam koliko si gledao... Ovo ti je kao da te kamion udari. Opasan je MotoGp ali tu možeš da završiš karijeru normalan, ovde teško



                      Treba navesti da je Antonio Brown poludeo posle uspavljivanja od Burficta (koji je na snimku uspavan od JuJu-a).

                      Čovek je postao nenormalan, definitivno ima oštećenje mozga

                      Last edited by Cassius Clay; 03-06-20, 21:18.

                      Comment


                      • normalan u trkama ju ju svasta. morbidno bi bilo da nabrajam ko je sve pogino trkavsi se u auto-moto sportu.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Ne kažem, neke sam i sam ispratio, samo kažem da ne igraju fudbal baš pičkice kao običan evropski fudbal.

                          Ispratio sam i Simončelija i Luisa Saloma, itd. Nek počivaju u miru

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            gde nadje poveznicu izmedju motorsporta i NFL-a. Prvo je flat out trkanje a drugo akcija ne traje ni 10 sekundi. a posebno ne volim kad se svaki napad pregledava snimcima a ni ovi nasi komentatori nisu sigurni u pravila. Dzumbus.
                            Spomenuo sam fudbal i kosarku izmedju ta dva sporta.

                            Comment


                            • Originally posted by ?????? View Post
                              Ne kažem, neke sam i sam ispratio, samo kažem da ne igraju fudbal baš pičkice kao običan evropski fudbal.
                              a to je tacno. ali ko je spomeno "soker"
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Spomenuo sam fudbal i kosarku izmedju ta dva sporta.
                                ma odgovor je bio za @????????????? usput ko je on sto se krije?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X