Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ili sto bi rekao Zoster

    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ajde malo nesto lepo...

      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Šta bih dao da platim i da odem na seminar Dana Pene da mi izjebe sve živo



        Najveći gospodin ikada

        Comment


        • U toku je prvi svetski instagramski rat u tome ko će se više uvući crncima u zadnjicu pa pišu tipa ljudi iz Španije blacklivesmatter.

          Pa pička vam materina mali crnčići umiru u Africi od gladi već godinama, a da oni nisu bitna publika za following i marketing.

          E to je meni jadno, koliko su ljudi licemerni i koristiljubivi. Zato treba učiti iz toga ko se bavi marketingom i prodajom.

          Prvo i zlatni pravilo čovek misli samo i isključivo na sebe i o sebi. Postaje onda lak plen za manipulaciju
          Last edited by Cassius Clay; 02-06-20, 18:39.

          Comment


          • Kakve su ovdje prognoze, hoće li Tramp da pomete konkurenciju ili će ga korona+nemiri koštati drugog mandata?

            Comment


            • Ako izvede vojsku na ulicu, mislim da pada u novembru.

              Comment


              • Dobra stvar ovih nemira je što će ANTIFA teroristi, po svoj prilici, konačno da napipaju bukagije.
                sigpic

                Comment


                • Kralj ih je proglasio za komuniste, a svi znamo od čega je najveći strah u Americi. Mislim da je protiv komunista u Americi i vojska dozvoljena, čak i poželjna

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Kralj ih je proglasio za komuniste, a svi znamo od čega je najveći strah u Americi. Mislim da je protiv komunista u Americi i vojska dozvoljena, čak i poželjna
                    Kinezi izašli iz mode ?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Ne znam da su u Americi nekada i bili u modi

                      Comment


                      • Ko misli da je Tramp neki antisistemac obavezno mora da se batali politike.

                        Ne može antisistemac uopšte da dodje da se kandiduje, to je predstava za plebs. Tako da ne polažem ja nade u njega uopšte, on je insajder.

                        Ali je neverovatno koristan, dugo nisu imali korisnijeg predsednika od njega. Nema koju agendu plebs neće popušiti jer misle da je on antisistemac i da se i on bori protiv neke fiktivne duboke države.

                        Pa da je neka duboka država bila protiv njega, na dan kad je obavio prvi privatan poziv u kom spominje da želi da se kandiduje, a da su ga po psihološkom profilu smatrali za pretnju, dobio bi srčani udar, poginuo bi u padu helija, našli bi mu pedofilski skandal, propao bi mu biznis itd itd itd itd

                        To je sve laičko posmatranje politike i po ovim dešavanjima i Orvelovim stvarima jasno je da grupa ljudi upravlja svetom i jasno je da je najkraći plan na 50 godina.

                        Onaj sastanak rimskog kluba početkom 70ih i ovi sada dogadjaji od Grete i globalnog zagrevanja prošle godine, do pada nafte, pandemije, namernog paljenja iz dronova Amazona i Australije to jasno kazuje.

                        Ovo sa Flojdom naposletku vrlo lako može da bude gluma da se skrene pažnja sa ekonomskih problema koji stižu, i nekih važnijih stvari.

                        Uvek i iza svega se krije agenda i ništa nije slučajno nikada bilo.

                        Pazi daviš tipa i da si bolestan znaš da ćeš biti snimljen pa ti razum to ne bi dozvolio. Ono ubistvo je tako izvršeno da ima moć da triggeruje mase što odmah stavlja sve pod znak pitanja.

                        Nikada ne verujte svojim očima u 21. veku. Nikada.
                        Last edited by Cassius Clay; 02-06-20, 19:50.

                        Comment


                        • Originally posted by forum1nick View Post
                          Kakve su ovdje prognoze, hoće li Tramp da pomete konkurenciju ili će ga korona+nemiri koštati drugog mandata?
                          Ako ovo eskalira dalje, vojska će na ulice i biće mrtvih i zatvorenih, što će Trampovo glasačko telo dodatno da učvrsti. Mada ne verujem da on to priželjkuje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by forum1nick View Post
                            Ne znam da su u Americi nekada i bili u modi
                            Nisi pratio...najebo Huawei...
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Oni da hoće, za dan bi ovo prekinuli. Isto kao što su Englezi pre par godina pustili pustili i za dan sve ugasili.

                              U sistemima jakih drźava ovo je samo ventil za nezadovoljstvo. Ugasiće to za dve sedmice treptajem oka.

                              Nego čisto da narod misii da je nešto uradio i da se pobunio.

                              Isto kao kada Vučić pušta studente da šetaju a ne napada ih. Izduvali se ljudi mesec dana i kud koji mili moji.

                              Jebote koliko zavesa bacaju ne možeš kraj da im uhvatiš. Možda su i vakcine zavesa. Možda to ni neće, a ono što hoće je već prošlo.

                              Treba gledati kao posle 11og septembra koji su se zakoni promenili i koii se narativ menja
                              Last edited by Cassius Clay; 02-06-20, 19:54.

                              Comment


                              • Jel ovo realno?! HAHAHAHAHAHAHH Smorili su sa ovim, skontali smo da da je DZASTIS FOR AL, nek ohanu malo. Sve moraju obesmislit


                                https://www.klix.ba/vijesti/svijet/s...zvod/200602140
                                Last edited by DinoFC; 02-06-20, 20:03.

                                Comment

                                Working...
                                X