Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze Jeremic da uradi klasicnu americku kampanju, perfekcija i pod konac sve, u Srbiji i da ocekuje neki rezultat. Totalno promasena kampanja ko nas. To je ono sto ja mislim i da je izmenio i obratio se stvarno birackom telu od 40+% koje ne izlazi da glasa i nasao neki nacin da ih privuce, isao bi on preko 10%. Ovako je tonu love slupao u prazno.

    Comment


    • Evo radio je on kampanju kakvu ja zagovaram, samo je egzekucija bila totalna katastrofa.

      Odma cim sam obratio malo paznju na njegov marketing, rekao sam da je to totalni fejl.

      Ako vec hoces Berni Sandersa izlapljelog socjalistu da glumis, bar ponudi svima dzaba sve.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ako neko igra prljavo, igraj ti prljavije, linija je predjena u trenutku kada je protivnik poceo da udara ispod pojasa. Tada je sve dozvoljeno. Ako ti uperi neko pistolj u lice, izvadi pusku.

        Ali ono sto je bitno jeste da se na kraju ne place o tome kako je prljav neko bio, kada si mogao i ti da igras prljavo.

        Ono sto je Vuk izjavio sinoc, je krajnje sramotno bilo, reci cestitam i odjebi sa pozornice, ne pravdaj se.
        Nije ti to Amerika moj dobri Aki . Ovde svako ko razmislja drugacije, moze imati pristup samo na N1 televiziji. Eventualno ce dobiti jedan do dva poziva za gostovanje na rts i pozvace ga na vestima b92 da odgovori na nekoliko pitanja u roku od 10-15 minuta. Cak i kada je Jeremic opleo po njegovomom bratu, ovaj je sazvao konferenciju, pa se o toj konferenciji 10x vise govorilo u medijima, nego li o tome sta je rekao Jeremic. Dovoljno je reci i da je jedina politicka debata kandidata za predsednika bila ona u kojoj su gostovali clanovi opozicije. Pri tome, Vucic nije vodio direktno prljavu kampanju. On je sve vreme govorio kako radi 24h, otvara radna mesta, povecava plate i penzije, sastaje se sa evropskim liderima i kako zemlja ekonomski sve vise jaca. Dok su za to vreme njegovi mediji provlacili kroz blato sve druge kandidate za predsednika.

        Comment


        • Opozicija na RTSu imala 60min da kaze sta ima za mesec dana kampanje. Taj neki fazon.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Brate Aki i Miletic bi na sve pristali i prodali za pare. Koja je onda razlika izmedju Vucica i tog sto se kandiduje. Ne mogu(ne zelim) ja da pricam kako je AV los, a koristim iste metode kao on. To nije ono za sta se zalazu ljudi koji hoce da ga skinu.

            A kao inat akiju menjam sliku na par dana.

            Comment


            • Bernie je najveci levat na planeti zemlji. Socjalista koji veze sa ekonomijom nema.

              Sto se tice para i kampanje, kasnije bi vejrovatno odbijao poslove, ali trenutno ko najvise plati, za njega radim.


              Postoji segment marketinga koji se zove media manipulation. Zovu ga tamnom stranom marketinga. Slobodno me zovite Darth Vader marketinga.
              Last edited by maliajnstajn; 03-04-17, 15:41.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja se uvek posle promene vlasti razocaram iz jednog razloga. Ima toliko ljudi koji mrze i kritukuju losu vlast i u pravu budu. Taman pomisli covek nesto ce se promeniti. Kad ono tek posle smene shvatis da mnogo njih mrzi vlast samo licno, a ustvari isto rade sto su i prethodni radili. Smeta mu Vucic i taman pomislis smeta mu to bezakonje te podvale itd. itd.- kad ono ne on radi isto to. Nekima je bitno samo da Vucica/Tadica Ziku Peru skinu, da bi oni mogli da uzjasu. Sto je neko vec rekao (cini mi se Bojana) sjasi k da uzjase m.


                U tu grupu spada te vas dvojica. Cim prpagirate taktiku Vucica. Lepo se prodajes Aki. Za svaku pohvalu. Skoro kao DT.


                Sto se tice Darth Vadera pre bih rekao Roger Ailes ili Roger Stone..
                Last edited by colchonero; 03-04-17, 15:50.

                Comment



                • sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Ne moze Jeremic da uradi klasicnu americku kampanju, perfekcija i pod konac sve, u Srbiji i da ocekuje neki rezultat. Totalno promasena kampanja ko nas. To je ono sto ja mislim i da je izmenio i obratio se stvarno birackom telu od 40+% koje ne izlazi da glasa i nasao neki nacin da ih privuce, isao bi on preko 10%. Ovako je tonu love slupao u prazno.
                    Sustinska razlika u politici Vucica i Jeremica nema i to je njegov najveci problem. On je hteo da pokrije i one levo, i centar, i desnicu a to je Vucic pokrio pre njega. Mali Alek je pokrao od svih stranaka pomalo. Od demokrata je uzeo parolu "Kosovo i Evropa", ukinuo srpske intstitucije na Kosovu i prepustio ih Pristini sto je bila politika LDP-a i svaka druga recenica mu je mir nema cenu, zalaze se tesnu saradnju sa MMF-om sto je zagovario Dinkic... Kad se pri tome doda potpuna kontrola medija rezultat nije mogao biti drugaciji.

                    Comment


                    • Ja nemam nikakve veze za politikom drzave Srbije.

                      Kod sebe bi vec dobro razmislio bil radio za SDA. Ljetos sam govorio da bi radio za ozbiljnu cifru.

                      Politika i posao ne idu dobro pod ruku. Kada si biznismen, moras se sa svima slagati.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Postoji 2 opcije ako si uspesan u biznisu i politici(ne mislim samo kao politicar) nego kao i news anchor, campaign manager i ostale stvari koje spadaju u medija sektor.

                        1. Da radis samo za pare i da zaradjujes milione
                        2. Da sacuvas moral i da manje zaradjujes.

                        Isto samo na manjem nivou je sa partijskim radnicima i botovima, popularnim sendvicarima i ljudima koji preko veze dobijaju posao.

                        Sta je SDA(od cega skraceno)?

                        Edit: Nasao sam Stranka demokratske akcije(bar mislim). Ali ne znam BiH politku.
                        Last edited by colchonero; 03-04-17, 15:58.

                        Comment


                        • U politici nema morala.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa to sam i pisao u originalnom postu. Ljudi traze da NN lice ode sa vlasti jer kao krade laze, posle oni dodju i isto to rade. Primer AV. A mnogo ljudi (pogotovu obrazovanih i postenih, a takvih ima na ovom forumu) ne zeli to, nego stvarnu promenu.

                            Comment


                            • Pouzdan izvor za Šabac:

                              U Šapcu je zabeležena mnogo manja izlaznost, oko 51%. Prema do sada prebrojanim glasovima rezultati su sledeći:
                              Aleksandar Vučić 53%
                              Vuk Jeremić 14,5%
                              Aleksandar Janković 12%
                              Luka Maksimović 8%
                              Treba napomenuti i činjenicu da je Aleksandar Vućić u Šapcu, na ovim izborima, dobio oko 2.500 glasova manje u odnosu na prošle izbore.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Sustinska razlika u politici Vucica i Jeremica nema i to je njegov najveci problem. On je hteo da pokrije i one levo, i centar, i desnicu a to je Vucic pokrio pre njega. Mali Alek je pokrao od svih stranaka pomalo. Od demokrata je uzeo parolu "Kosovo i Evropa", ukinuo srpske intstitucije na Kosovu i prepustio ih Pristini sto je bila politika LDP-a i svaka druga recenica mu je mir nema cenu, zalaze se tesnu saradnju sa MMF-om sto je zagovario Dinkic... Kad se pri tome doda potpuna kontrola medija rezultat nije mogao biti drugaciji.
                                Apsolutno, samo sto je Vucko sve mogao da pokrije jer ima sve medije i visi dan i noc. Cak i da ne uracunamo nasilno teranje na glasanje sa razlicitim pretnjama, Vucko ga lagano oduva. Jeremic je apsolutno promasio sve, pogotovo kad vidis jos 45% da nije glasalo. Jebo ti te novce i strucnjake, kad ti cika Beli uzme duplo vise skoro od ozbiljnog politicara.

                                ALi i dalje najdraze srcu sto je imao vise od Seselja, tog zlikovca ne mogu da smislim, i nista lepse nego videti Seselja pobedjenog, srce mi je puno.

                                P.S. Luka je bacio Vucka ispod 50% u Mladenovcu, a haraju oni dugo ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X