Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se prica? O njoj ili u knjizi?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Quote je da ne bi bilo greške i da bude pročitano.
      Za šta sad? Aj cepaj kaznu za šovinizam. Šovinista sam. Samo se ne sećam gde sam ga ispoljio Mislio sam da dobro skrivam. Je l ovo za Kineze ???

      Olja, ona neka Crnogorka što si je Ivu nudila.

      Kakvo je vrime došlo više ne smeš bit ni šovinista. Izvinite braćo Kinezi i brate Singupingu
      Last edited by Cassius Clay; 22-05-20, 20:22.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Sta se prica? O njoj ili u knjizi?
        O njoj. Navodno ništa nije napisala, sve su dela pisca iz senke.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment




        • Daj kad već mrem kao šovinista, da me upamte i kao fašistu. Interesuje me šta će Rićma reći za ovo remek delo od pesme

          Comment


          • Originally posted by ?????? View Post
            Olja, ona neka Crnogorka što si je Ivu nudila.
            Hahaha Oljica podvodačica
            A jeste neku niksicanku bila izbacila,kako se on svega sjeti.

            Comment


            • Bgmi dobro je Olja skautirala malu. Ona je i dalje srednja škola. Top izgleda. Vidim i ti si joj na tragu

              Jesi bio sa kojom nikšićankom? Svi iz Nikšića iste priče pričaju i svako ima oca/strica/ujaka kriminalca i svaki taj zna Brana Mićunovića. Kako koga upoznaš svi iste priče pričaju.

              To raste od malih nogu na priči kao da u Kalabriji rastu u Rozarnu 15 000 stanovnika 8000 članova 'ndranghete.

              Nikšić je balkanski Rozarno.

              Comment


              • Originally posted by ?????? View Post
                Za šta sad? Aj cepaj kaznu za šovinizam. Šovinista sam. Samo se ne sećam gde sam ga ispoljio Mislio sam da dobro skrivam. Je l ovo za Kineze ???
                Prosto...zamisli da si umesto Kine napisao, Srbija, Crna Gora, Bosna, Hrvatska...šta god. To, jednostavno nije dozvoljeno. U sledećem postu si poprilično bio afirmativan prema USA. Ok to je tvoj stav. Ja inače mislim o Americi tri puta gore nego ti o Kini, ali to nisam izbacio ovde. Nešto se može, a nešto ne. Ne radi se o političkoj korektnosti, već o pravilima, da budemo jasni.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Dobre su niksicanke.U svakom pogledu.
                  A sto se tice tih krimi prica,slabo ti sta znam.Kavčani i Skaljari su mahom Kotorani i Cetinjani.A oni su valjda sad glavni,ti to bolje poznajes.
                  Last edited by E1_PG; 22-05-20, 21:02.

                  Comment


                  • Pa ne mrzim ja Kineze mrzim njihov neljudski sistem gde odvratna komunjarska partija zlostavlja i boduje narod, gde se ljudi izrabljuju za crkavicu i ogradjuju da ne bi izvršili samoubistvo.

                    To samo neinformisanom čoveku i bolesnom mozgu može da bude prosperitetna država. Sa svim manama kakve ima, SAD je najbolja u svakom pogledu.

                    Ne smem da zamislim kakav bi globalni lider bila Rusija, kakav Kina, a kakav neka Arapska država.

                    Rusi su surovi na jedan, Kinezi brutalni na drugi, a treći bi nam sekli glave jer nismo kao oni.

                    Ne volim ni ja nijednu od vlasti, ni SAD, ni Rusije, niti bilo koga, ali ako bih morao da biram koji će sistem da bude globalno dominantan svaki dan bih birao američki jer tu imaš kakvu takvu slobodu izbora.

                    Kinezi su robovi svoje psihopatske komunističke partije koja ih zlostavlja. Samo nekolicina živi ok. Ako je to model kome težimo, ok, nismo ni puno daleko

                    Inače meni kao meni Kinezi top ovako, kako su mi pre covid19 overavali Airbnb i booking svaka im dala. Vole da odu na Mokru Goru i na Taru više nego leba da jedu. Sve pitaju ima li medjeda ima li medjeda.

                    I mnogo su dobri ovako kao ljudi samo sam potajno uvek više Japance gotivio

                    Comment


                    • Originally posted by ?????? View Post
                      Pa ne mrzim ja Kineze mrzim njihov neljudski sistem gde odvratna komunjarska partija zlostavlja i boduje narod, gde se ljudi izrabljuju za crkavicu i ogradjuju da ne bi izvršili samoubistvo.

                      To samo neinformisanom čoveku i bolesnom mozgu može da bude prosperitetna država. Sa svim manama kakve ima, SAD je najbolja u svakom pogledu.
                      Strašno je koliko predrasuda imaš....prošlo je vreme kad je Tjenanmen bio prepun bicikala radnika koji jure na posao. Nema više ni tenkova na Tjenanmenu. Kina nije sila koja uvodi demokratiju tamo gde ima nafte i ne laže svet kako neka država poseduje fabrike za proizvodnju hemijskog oružja kako bi smakla njihovoh lidera. Ja bih trebao sada da se prepoznam u ovom čoveku koji je neiformisan sa bolesnim mozgom ?

                      No, kao što rekoh ne uvodi me u raspravu, bar ne na ovakav prizeman način. Prosto...poštuj pravila.
                      Ovo nisu "čestitike i pozdravi" ne traži ban, dobićeš ga kad ocenim da drugačije ne možeš da se disciplinuješ. Ja ili bilo kuji moderator.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        [emoji3]

                        A ti se Olja javi pa ga pitaj

                        Comment


                        • Ijuu sta se vi secate. Cak nisam ni sigurna vise kako Niksicanka izgleda, ali znam da je lepa, samo sam takvu i mogla da vam postavim
                          Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          A ti se Olja javi pa ga pitaj
                          Ne zanima me
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                            O njoj. Navodno ništa nije napisala, sve su dela pisca iz senke.
                            Auuuu, nemoj pricat

                            Cijeli zivot zivim u lazi

                            Comment


                            • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Strašno je koliko predrasuda imaš....prošlo je vreme kad je Tjenanmen bio prepun bicikala radnika koji jure na posao. Nema više ni tenkova na Tjenanmenu. Kina nije sila koja uvodi demokratiju tamo gde ima nafte i ne laže svet kako neka država poseduje fabrike za proizvodnju hemijskog oružja kako bi smakla njihovoh lidera. Ja bih trebao sada da se prepoznam u ovom čoveku koji je neiformisan sa bolesnim mozgom ?

                                No, kao što rekoh ne uvodi me u raspravu, bar ne na ovakav prizeman način. Prosto...poštuj pravila.
                                Ovo nisu "čestitike i pozdravi" ne traži ban, dobićeš ga kad ocenim da drugačije ne možeš da se disciplinuješ. Ja ili bilo kuji moderator.
                                Pa znam samo ti kazem ne moramo da komplikujemo. Meni je lakse da me banujes nego nesto da me upozoravas, daleko bilo ne bih se naljutio u zivotu niti bih se bunio. Imam problem sa autoritetom pa ne mogu da mi neko cita lekcije, zato ti kazem slobodno ti banuj kad treba bez upozorenja.

                                To je sve maska u Kini, odvratno se zivi, neki mizeran procenat njih napusti Kinu bar jednom u zivotu, sve su to sminkanja.

                                Znam kakvu su sminku pravili pred Olimpijadu da svet vidi, nisi mogao naci papiric na ulici. Ne podrzavam ni politiku SAD, ali kultura SAD, liberalna kultura je mnogo lepsa nego totalitaristicko komunjarska Kine. I ako veruju toliko u taj truli komunizam, sto su se od 70ih otvorili i presli na kapitalisticki patern.

                                Stvarno nisam bundzija sve lagano. Sledeci put samo banuj bez lekcije necu se zaliti nema sanse.

                                Comment

                                Working...
                                X