Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Veprina masna View Post
    A ima vjerovatno,eto neka budu palacinke
    Eto, rešeno.....nego onaj tvoj drugar se plaši da će mu Savo Vukčević i ceh uključiti i datum....neka...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Imam ovamo jednog poznanika iz Srbije, pa sam ga zvao da dodje danas kod mene na rostilj i na rusku... Reko slavim ovaj praznik, pa dodji na rucak i da popijemo nesto.

      Nesce da dodje. Kaze ne jede meso Ja reko pa nema veze, dodji da popijemo i da se druzimo. Kaze prestao je da pije, pa cemo neki drugi put.

      Ne znam... nekako sam stekao utisak da mu nije bilo milo sto sam ga pozvao

      Comment


      • Originally posted by Skeletor View Post
        Imam ovamo jednog poznanika iz Srbije, pa sam ga zvao da dodje danas kod mene na rostilj i na rusku... Reko slavim ovaj praznik, pa dodji na rucak i da popijemo nesto.

        Nesce da dodje. Kaze ne jede meso Ja reko pa nema veze, dodji da popijemo i da se druzimo. Kaze prestao je da pije, pa cemo neki drugi put.

        Ne znam... nekako sam stekao utisak da mu nije bilo milo sto sam ga pozvao
        Možda se desilo nešto...eto ja na primer...sedam godina nisam pio, pušio niti ženske jurio....
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Zadnji put kad smo se sreli mi je pricao kako ga muci depresija. E bogami mu nije ni cudo kad je batalio sve sto valja Kaze da se posvetio Bogu.

          Comment


          • Originally posted by Skeletor View Post
            Zadnji put kad smo se sreli mi je pricao kako ga muci depresija. E bogami mu nije ni cudo kad je batalio sve sto valja Kaze da se posvetio Bogu.
            E pa toliko ne mogu da se za..bem...
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Džaba. Ne mere to autošovinističko oko da svari. Smeta mu sve pa i Skoplje na kraju. Velikosrbski ćetnićki projekt.

              Ja kad bih davao da nam istoriju pišu Hrvat, Bošnjak, Crnogorac ili autošovinista, a prva tri bi se nedje i smilovali. Ovaj potonji bi stavio da smo juče došli na Balkan kao majmuni sa grana, poslednji primerci evolucije...

              Ima onaj istoričar, Dejan Ristić što gostuje po provladinim medijima i priča "zvaničnu" lažnu istoriju, apelaš.

              Na kakve bih ga muke bacio da sam suveren, mislim da bi me oni antički zlikovici s nekog drugog mesta gledali i rekli "au pička mu materina kako se mi toga nismo setili." Naučio bi i ono r što ne zna da kaže.

              Ne mere lepim rečima. Ne mere s budala. Ja sam za silu i samo silu na vlasti. Ni za mito, ni za obećanja, nego lepo uteraš strah u kosti, opismeniš narod, pa tek od druge treće generacije puštaš slobodu.

              Pa čoveče Albanci i Bugari se hvale našom istorijom, a neki pederčić se javlja da nam kaže da mi ne treba našom i slično.

              A Srbi većina su sebri, niži stalež koji se baš u to vreme pisao malim slovom. To je ona stoka iz trećeg staleža francuske revolucije. Kao ono dete kome u školi uzmu loptu, ono ćuti od svoje sramote smeška se i pravi se ludo. Ne sme kući mami i tati da kaže da mu je buli uzeo loptu. Umesto da ga sačeka posle škole s rtacima i odvali ga od života, onako stidljivo u sebr fazonu se javlja "ć-ć-ćao"

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Tu gresis, svaki zanr ima pesme i bendove koje su za sva vremena. Mozes da slusas sa 15,30, 50 itd.

                Slusanje takvih stvari ti siri vidike i pospesuje kreativnost. A i to zavisi od zanra do zanra.

                Da bi doneo neki kvalitetniji sud, treba da se prepustis nekim bendovima.
                U potpunosti se slažem.
                Ja nikad nisam odvajala muziku po žanrovima , već po onom šta mi u datom trenutku prija. Kad me neko pita šta slušam koju vrstu muzike nikad ne mogu da kažem samo jednu, jel to generalizovanje žanra je u stvari nemoguće. Nije sav heavy metal isti, kao ni rock, kao ni pop , blues , disco i ostalo...
                Ja baš slušam raznovrsnu muziku. Ja se vežem za bend, izvođača a ne vrstu muzike.
                Treba slušati raznu muziku, kao što gledaš različite žanrove filma, i čitaš razne pisce.
                A to da su svi heavy metal bendovi satansti , ili svi rokeri narkomani...Gluposti. Eta volim i heavy metal , i rock, pa nisam ni narkoman ni satanista, niti sam masne kose i ostalo što se ovde napisalo.
                Da i obožavam David Bowia, i najžalije mi je u životu što nisam išla na njegov neki koncert.

                Comment


                • Bili mi juce ovi iz MTS-a da mi ponude svoje usluge. Rekao sam im da hocu njihove usluge ako ce mi dati ugovor na 2 godine po 1 dinar, momak koji je bio kaze da to ne moze.... Ja rekoh, pa dobro... Posto sponzorisete zvezdu i partizan a ja navijam za OFK Beograd, onda nista, pidao me je da li sam ozbiljan... Naravno da jesam.

                  Tako da sam ostao veran Solakovim i Djilasovim zlocinackim uslugama.

                  Comment


                  • Sramota što je OFK Beograd propao. Bolje Partizan da se ugasio

                    Comment


                    • O ukusima se moze pricati, ali cinjenica je da je Nirvana izbacila grunge muziku na mapu, i da su ostali bendovi dosta profitirali od toga.


                      Pearl Jam-ov album "Ten" je cista perverzija, meni su oni drazi od Alice in Chains.
                      Last edited by mark !t zer0; 22-05-20, 09:45.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Meni su AIC br.1 što se tiče grunga.

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                          O ukusima se moze pricati, ali cinjenica je da je Nirvana izbacila grunge muziku na mapu, i da su ostali bendovi dosta profitirali od toga.


                          Pearl Jam-ov album "Ten" je cista perverzija, meni su oni drazi od Alice in Chains.
                          Pa to, razliciti ukusi.
                          Ja od Pearl Jama par pesama gotovim ovo ostalo mi suv prosek.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Trebalo je da ih slusam u Budimpešti, ali je korona sjebala stvar.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Za vreme ovog vanrednog stanja mnogo je novih kamera postavljeno i u gradu i u predgrađu (čak i skretanje za Avalu). Polako postajemo svi zatočenici velikog brata.
                              https://hiljade.kamera.rs/

                              Make Orwell fiction again!!

                              Comment


                              • Kad smo kod kamera, na NBg, ugao J.Gagarina i Dr Ivana Ribara



                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X