Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jelena Djokovic zato sto se svako malo pominje na forumu Kao da je bitno sta ona ima da kaze... ocigledno se cesto obraca narodu, cim je toliko pominju. A relevantna je taman koliko i ova svraka ovamo kod mene u komsiluku

    E, ovo sam vidio malo prije. Debeli Kum izbacio na FB.
    Pink ponovo priprema Zadrugu, Kristijan Golubović potpisuje ugovor za ulazak i veli očekujemo nešto novo i nešto što se još nije viđelo.

    Bukvalno sve se viđelo.

    Bukvalno sve. Sve najprimitivnije i najprizemnije se već desilo. Tuče, jebanje, svađe, alkoholizam svakog dana, režirani sukobi, najseljačkija muzika, histerije i najmasnije psovke, za sve te stvari ubačeni su ljudi sa dna društva, talog klasičan koji je sve već uradio i više ništa ne može da iznenadi. Ostalo je još možda samo neko da izgubi život i to je to.

    Posle 10 minuta najave nove Zadruge, sledeći prilog intervju sa premijerkom. Ej, posle pompezne najave najpritivnijeg rijalitijau čitavoj Evropi u istom dnevniku sekund za sekund ide intervju premijerke države. Sve vam je jasno. Oni to hoće.
    #Srbija

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Ako bih birao od koga da mi makar krv daju na transfuziji - Keith Richards je na mestu br. 1
      Ako si ikad donirao krv, postoji sansa da je on u nekom trenutku "nosio" tvoju krv

      Comment


      • Originally posted by Skeletor View Post
        Bio do parka u nedelju sa nekim drustvom, bacali frizbi U neko doba oni svi posijedali ma travu.. ja ne bih za spas, upravo iz razloga sto se grozim krpelja i sto znam da ih sad ima koliko oces posto je lijepo vrijeme.

        I od nas pet, ko zakaci krpelja? Tek sam ga jutros opazio jer sam osjetio neki svrab iza koljena... i to oko 5 ujutro kad sam se probudio da odem do wc-a... znaci, zamalo me je srce okinulo kad sam ga vidio onako pospan Prvi put u zivotu mi se to desilo. Dohvatio sam ga cigaretom, odma se izvukao i krenuo da bjezi... nije daleko odmakao

        A bukvalno imam fobiju od njih od kako sam odje. Zato sto bukvalno svake godine na proljece ili ljeto makar dvoje-troje ljudi koje poznajem zakaci lajm preko krpelja, pa ili kasno otkriju pa bas najebu ili posle ne mogu da se sastave po pola godine.

        Sinuo sam ja jednu dozu antibiotika, preventive radi jer mi rekose da se tako najcesce sprecava lajm ukoliko si na vrijeme uklonio krpelja.

        Mada ko zna... mozda sam i ja njemu nesto prenio prije nego sto sam ga sprzio
        Trebao si slamčicu i naspeš ulja, ostaviš ga bez vazduha i on se sam "odvije" bez posledica...tao sam ja sebi skinuo.
        Inače svom psu unatoč (neka bajerova zamena za frontlajn) preparatu, sam do sada tri krpelja skinuo.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Skeletor View Post
          Jelena Djokovic zato sto se svako malo pominje na forumu Kao da je bitno sta ona ima da kaze... ocigledno se cesto obraca narodu, cim je toliko pominju. A relevantna je taman koliko i ova svraka ovamo kod mene u komsiluku

          E, ovo sam vidio malo prije. Debeli Kum izbacio na FB.


          #Srbija
          Spoiler

          naleteh na twiteru

          #CrnaGora

          ja kontam da je parodija, inace je nesto najbednije sto sam video
          Last edited by mark !t zer0; 19-05-20, 19:58.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Odlicno Nadam se da ce uskoro da izbace tu pjesmu na Spotify i Google Play

            Comment


            • I ja se nadam. Bedno jeste, ali mene licno ne dotice nesto preterano, ne bih mu sekund dalje posvetio ali eto okacih cisto zbog ravnoteze, a i zanimljivo je videti taj prag gadjenja koji zadruga/premijer(ka?) prelazi a ovo je cool.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Pazi, na ono se gadi Debeli Kum a siguran sam da bi mu i taj tweet bio jako interesantan nego bice da mu je promakao. Jer on pogotovo voli da pljune po Djukanovicu i Crnoj Gori.

                Mozda bi trebao da mu posaljes link.

                Comment


                • Originally posted by Skeletor View Post
                  Niko da pomene da su Ozzy Osbourne i zena mu donirali neku opremu bolnici u Pancevu. Taj narkoman, taj satanista, olos drogirani... antihrist smrdljivi.

                  Sta kazu Ceca i Jelena Djokovic? Sta je jeo Zeljko Mitrovic za malu uzinu?
                  Ne diraj Zeksa, pravi leteće automobile. Kaže prototip već u avgustu.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ja ga bogami ne diram Da nije foruma ja ne bih imao pojma ni da je doticni ziv. E vidis, to je spas kad covjek nedje pobjegne sto nijedno od tih imena godinama ne moras da cujes ili procitas. Posle izvjesnog vremena ti oni filteri na drustvenim mrezama vecinom samo serviraju ono sto pisu i postuju ljudi iz tvog geografskog okruzenja. Internet pretrazivaci isto tako, pa nema sa strane da iskacu Blic, Kurir, Pink i ostala govna. Tacno da pocine covjek

                    Jedino mozes da cujes ili procitas nesto o pojedinim javnim licnostima sa Balkana ukoliko sa namjerom ukucas njihovo ime u pretrazivacu... sto je, naravno, nikad u zivotu

                    Ja svakodnevno otvorim portal Vijesti.me da vidim sta se desava tamo u CG jer oni vole da podjebavaju vlast i volim CDM.me jer oni idu vlasti niz dlaku pa bude i tu dobrog stiva. E, volim da ispratim crnogorsku politicku scenu cisto da bi ostao u toku. Imam par drugova koji mi s vremena na vrijeme posalju neki snimak ili intervju iz regiona cisto da bi me nasmijali i to je to.

                    Evo upravo citam na CDM-u kakvo je govedo Amfilohije i u kakvoj zabludi on zivi Da mu je, crnom kukavcu, da se vrati u vrijeme kad su popovi bili mnogo obrazovaniji od naroda pa su na racun nepismenosti naroda i ogranicenosti ljudske svijesti mogli da upravljaju drzavom. Lako je bilo manipulisati neukima kad nije bilo konkurencije. A sad kad postoje politicari doslo je povuci-potegni

                    Comment




                    • Kako se ne rasplakati život ti jebem...Ao ovo je teško

                      Comment


                      • Originally posted by ?????? View Post
                        A što Jelena Djoković? Vala ja bih pre umro nego da mi neki sotona donira nešto. Kao onaj David Bowie.

                        Jedno je Ceca primitivni šljam a drugo su Beatlesi, Bowie i ekipa koji drkaju na Aleister Crowley-a
                        Nakon ovoga, zelim samo da te neko kidnapuje i da ti celo vece vrti Mothley Crue, Def Leppard, Poison, Skid Row, Twisted Sister i ostale vedete glam metala.

                        Comment


                        • A nemoj to Ajde moze nekoliko pjesama od Def Lepparda i dvije od Skid Rowa, ali od ovih ostalih bi i kamen proplakao

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Nakon ovoga, zelim samo da te neko kidnapuje i da ti celo vece vrti Mothley Crue, Def Leppard, Poison, Skid Row, Twisted Sister i ostale vedete glam metala.
                            Ej, necemo da se vredjamo

                            Comment


                            • Def Leppard je dobra zabavna rock muzika. Ja sam 2014. bio na double header koncertu prvo Def Leppard pa posle njih Kiss. Ne pamtim mnogo od te noci, ali je bio dobar provod. Na ove ostale sto je moj dobar drug Maric naveo bih otisao jedino da me neko casti kartu.

                              Volim te koncerte na otvorenom. Pocnem da pijem i da se drogiram od podne, ponesem onaj lawn chair na rasklapanje, frizider piva i pustim mozak na otavu Znas kako posle takvog izleta budes i mentalno i fizicki opusten naredna dva dana.

                              Znas kako je lijep izlet otici na koncert Dead and Company. Pokupi se nas nekoliko pivo, sendvici, frizider, stolice i odes na jednu veliku poljanu i parkiras se kod te neke pijace dje dodju hipici sa svih krajeva i postave svoje standove dje prodaju razne hand crafted dzidza bidze, nakit, ukrasi od drveta, posteri, slike, majice, haljine i ostalo... to oni zovu Shakedown street(po cuvenoj Grateful Dead pjesmi). Pa to traje cijeli dan od 11 ujutro do 8(pocetak koncerta) i vidis sve i svasta tu. Hiljade ljudi se tu vrzma... mozes da nadje sta god ti treba. Trava, pecurke , acid, molly, baloni sa gasom, kokain... neki ljudi na standovima prodaju pica, limunade, moonshine.

                              Upoznas svakakvih ljudi. Bude interesantno iskustvo. Dok pocne koncert ti si vec u top raspolozenju... jos sa svim onim bojama i cudima oko tebe

                              Pet godina svakog ljeta idem na taj koncert. Bas mi je bilo krivo sto su morali da otkazu turneju ove godine. To mi je postala neka tradicija. Cijeli taj jedan dan je fenomenalno iskustvo... prebaci te nazad kroz vrijeme kao da si otisao na Woodstock

                              Comment


                              • Meni je taj metal kurac. Nisu nikakvi satanisti, onako su primitivni. To je satanizam za široke mase. Probijanje mozga i to. Slušao sam ja Iron Maiden kao klinac. Sviranje kurcu



                                E ovo već odaje vajb prave satanske muzike. Za viši ešalon

                                Ovaj bolesnik je ritualno i umro



                                Mislim nek sluša ko šta hoće jebe mi se, ali ne znam šta lepo može da probudi ovo u čoveku. RHCP su satanisti isto pa su im neke pesme do jaja, a ovako ovaj paćenik, koji kurac



                                E to je pesma sinovi moji to je pesma
                                Last edited by Cassius Clay; 20-05-20, 00:11.

                                Comment

                                Working...
                                X