Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Beli objasnio:


    Naravno da je objasnio. Tek ce da tovare momci, ja od svih njih najbolje poznajem mozga cele operacije Stevana, a samo to mi daje veliku nadu da ce momci lepo nastaviti sa pricom. Oni su prosle godine kod nas poceli sa oko 5 000 glasova ovde u Varosi kod nas, a danas imaju oko 350k glasova. Momci obrnuli igricu, oni nastavljaju pozitivno kako i treba i mislim da ce biti i dalje samo jako A nadam se, bar cu Stevanu da predlozim da ostane da je Ljubisa u fikciji i dalje predsednik i da nastave pricu sa njim kao predsednikom i sta on radi kao predsednik, samo jako i samo u krtinu, pa cu videti da li se slaze sa mojom idejom xD

    @ Lord

    Moj licni hir je da Luka ima vise glasova od Seselja (kojeg ne mogu ocima da gledam), i naterao ga cika Beli da se ne pojavi na konferenciji za novinare prvi put, u krtinu baki!

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Mogu ja da ti pricam svasta o tom periodu.
      Ali ne mogu najbitnije, a to je kako prehraniti porodicu ili platiti racune?
      Ja 2000 imao 11 godina.. Tako da ti ni ja nisam "validan" za sve to. Naslusao sam se dosta prica od stvarno normalnih ljudi ali opet nije da sam ja sve to proziveo..
      Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja se secam dzakova brasna, mama koja mora da mesi hleb jer ga je nemoguce kupiti, onda kad idem popodne u skolu, prepodne provedem u redu, cekajuci litar ulja...
      kako su nasi tada preziveli, kako su nas prehranili, obukli i ostalo, nije mi jasno
      Šverc je cvetao...Ali šverc hrane...
      Išlo se u Mađarsku po hranu. Sednu u voz u BG-u i putuju 2 dana,tamo i nazad- kupe za sebe i " prodaju " pa preprodaju po komšiluku ili razmenjuju po sistemu robne razmene.
      Pa kantice sa gorivom, cigarete na komad, duvan se motao ili se pušila neka krdža. Kafa se pila samo kada dođu gosti. Pio se "step" sok iz kesice...Računi se nisu plaćali...
      Oblačili nas razmenjenom garderobom, retko ko je tada nosio novo. Skoro svi smo nosili nasleđene stvari, učili iz nasleđenih knjiga.
      Svi smo bili bilijarderi...
      A onda je došao Avram i preko noći se okrenulo.
      Dinar - marka...

      Pa bombardovanje...
      A ta vlada je formirana 24.03.1998.- gle ironije i činili su je svi oni koji juče podržaše AV-a...

      Originally posted by notorious View Post
      Dačić je čovjek karakter, ne vjerujem da bi pristao na tu ulogu.
      Ahahah, baš tako. Samo je problem što mu ovaj ne bi ni ponudio.
      SPS je podržao samo da bi sačuvali postojeće pozicije.

      Mislim da će Mali biti novi premijer, ionako mu se dogodine završava mandat gradonačelnika, a i prijatelji su. Bliski prijatelji i njega baš ima u šaci da bude poslušan.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • 'Socijalizam je odlican sistem sve dok ne ostanes bez tudjeg novca'

        -Margaret Tatcher
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jankovic je sam sebi pucao u nogu teranjem inata, covek proglasava pobedu i odbija da cestita pobedniku izbora... Kao kandidat ugledne, elitne Srbije koja cuva visoke kulturne vrednosti morao bi da zna neke osnovne stvari. Vidi se da se nije bavio politikom na ozbiljnom nivou, cestitanje i priznavanje poraza su odraz ozbiljnosti i politicke zrelosti, mnogo bi politickih poena sakupio da je izasao i objavio sta je trebao da objavi.

          @realnost, hvala lepo
          Postoje razne predrasude ali zapravo ti ljudi su veoma uctivi i prijatni, govorim za veliku vecinu politicara iz samog vrha, na dela bilo koga od njih se ne osvrcem ovom prilikom, govorim iskljucivo kao osobe.

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Šverc je cvetao...Ali šverc hrane...
            Išlo se u Mađarsku po hranu. Sednu u voz u BG-u i putuju 2 dana,tamo i nazad- kupe za sebe i " prodaju " pa preprodaju po komšiluku ili razmenjuju po sistemu robne razmene.
            Pa kantice sa gorivom, cigarete na komad, duvan se motao ili se pušila neka krdža. Kafa se pila samo kada dođu gosti. Pio se "step" sok iz kesice...Računi se nisu plaćali...
            Oblačili nas razmenjenom garderobom, retko ko je tada nosio novo. Skoro svi smo nosili nasleđene stvari, učili iz nasleđenih knjiga.
            Svakodnevni hasl beogradskih studenata danas.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Inače pristalice sns i glasači znaju za pristojnost... te će Jankovića da poduče malo. Kakav paradoks, ironija, pa i bezobrazluk, pogotovu kada se zna i vidi šta je sve ovaj radio i kako se prljavo, beskrupulozno i nenormalno ponaša-ponašao ne samo na stranačkom, grupnom nivou, već i ličnom

              Ovo je sasvim pristojno i dovoljno.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Najbolje je ignorisati ih, jer sta god da napises, samo trosis svoje zivce i tastaturu.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Znam u pravu si, samo što je ovo mesto (forum) nešto drugačije od ostalih, nešto lično.. al dobro, sami smo krivi i ovo sve započeli.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Znam olja, i srecom vecina je na pravoj strani, tako da ovog jednog mozemo da ignorisemo.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Жао ми је што се није схватило колико су ови избори били битни.

                      Да је сада изгубио, 2018е би изгубио Београд, а били би и ванредни парламентарни кад-тад па би скроз пукао.

                      Овако је сада победио, постоји реална шанса да задржи Београд 2018е, на парламентарним ће развалити опет, па је следећа шанса 2022. Од 2012-2022.

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Жао ми је што се није схватило колико су ови избори били битни.

                        Да је сада изгубио, 2018е би изгубио Београд, а били би и ванредни парламентарни кад-тад па би скроз пукао.

                        Овако је сада победио, постоји реална шанса да задржи Београд 2018е, на парламентарним ће развалити опет, па је следећа шанса 2022. Од 2012-2022.
                        Ja se sve uzdam u Beograd sledece godine i da cemo se probuditi.
                        Najgore sto moze da se desi da sad dignemo ruke, razocarani rezultatom ovih izbora, jer ga onda 100% necemo skinuti jos 5 godina.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ocekujem parlamentarne krajem ili pocetkom sledece godine. Sad ima samopouzdanja kao nikad.

                          Comment


                          • Па вероватно ће расписати парламентарне када буду избори у Београду.

                            @Бојана

                            На 3 општине је изгубио, Савски Венац, Стари Град и Врачар. Локалну власт имају и на Врачару и на Савском Венцу. Можда се пробуди Београд, али да је сада изгубио, на тим изборима 2018 би га Шапић развалио.

                            Comment


                            • Sumnjam da ce izgubiti i na BG izborima. Opet ce pocistiti opoziciju.

                              Comment


                              • Originally posted by straxx90 View Post
                                Sumnjam da ce izgubiti i na BG izborima. Opet ce pocistiti opoziciju.
                                И ја мислим да ће победити СНС, мада Шапић је нада, уз добру кампању може да победи.

                                Comment

                                Working...
                                X