Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pričaonica

    Originally posted by bici View Post
    S tim sto bi sa 3 linije koda mogao da resis problem sa brojem cifara licne karte a ne da smaras milion ljudi da doda nulu ispred.
    Pa kad vidim ljude kako prepisuju one silne nule na pocetku srednjeg dela bankovnog broja racuna, razumem programere zasto nisu stavili taj kod. Mozda bi ih to samo zbunilo, ovde su naglasili da treba uneti minimum 9 cifara. A i realno dal je tesko dva puta stisnuti dugme..

    Comment


    • Za one koji nemaju racun u banci.

      Odaberite bilo koju banku od ponudjenih, banka ce onda otvoriti namenski racun na vase ime na koji ce leci uplata. Onog trenutka kad podignete vas novac banka ce ugasiti racun i to je sve.
      Status prijave takodje mozete pratiti na sajtu uprave za trezor.

      Comment


      • opa, daj da se prijavim

        a kad ce da isplacuju novac?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
          opa, daj da se prijavim

          a kad ce da isplacuju novac?
          Receno je da na svakih 5 dana isplacuju prijavljene.
          Da sam znao da ce se ovoliki broj gradjana prijaviti odmah prvi dan, sacekao bih par dana da ne bih uticao na opterecenje sistema..

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              Neču namerno da uzmem. Ako hoče neko mojih 100 jura nek se javi, ajde bre jbm im ja m... da me tu ponižavaju za 100 jura.

              10 min kasnije, tražim broj lične karte na lk.
              Sve sto ne uzmu gradjani uzece SNS u svoju kasu, zasto bi im finansirao stranku?

              Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
              opa, daj da se prijavim

              a kad ce da isplacuju novac?
              Nakon Bus parade u Liverpulu, ako ostane nesto

              Salim se, isplacuju cim rasitne Dinkivecu 'iljadarku videh negde u novinama.
              Last edited by belgrade_owl; 13-05-20, 21:30.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                opa, daj da se prijavim

                a kad ce da isplacuju novac?
                sve mi se cini u limburgu...nista ja njima ne verujem...a prijavio sam se
                Wizard

                Comment


                • Hahaha ali kakav nalog [emoji38]
                  Koga ne mrzi, nek pogleda malo..

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa...logično....

                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Vesna Dedić sa “Balkanskom ulicom” prelazi na Nova S!

                      Ivan Ivanović, Olja Bećković, Maja Nikolić, Nataša Miljković, Zoran Kesić, Rada Đurić...

                      Ko je sledeći?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Samo je ona jos falila.

                        Kakav pacenik ovaj bandit, zato je sada huligan par ekselans, da sve nadoknadi.

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Ja mu verujem.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Vesna Dedić sa “Balkanskom ulicom” prelazi na Nova S!

                            Ivan Ivanović, Olja Bećković, Maja Nikolić, Nataša Miljković, Zoran Kesić, Rada Đurić...

                            Ko je sledeći?
                            Nikad mi Vesna nije bila gotivna, možda malo na početku.

                            Mislio sam da će možda završiti kod Željka Mitrovića.

                            Na RTS-u je ostalo mali broj novinara koji vrede i koji mogu poslužiti za primer.

                            Tanja Peternek Aleksić je jedna od njih. Uvek je uživanje odgledati ''Tv lica, kao sav normalan svet''.

                            Comment


                            • RTS ima npr odlične dokumentarce, dok je ekipa što vodi fudbalski program baš tanka.

                              'Oko' je zanimljiva emisija, 'Kvadratura kruga' itd.

                              Comment


                              • Ima RTS i dobrog trola, mesec dana pred izbore neko "slucajno" pusti "Belu ladju"

                                Comment

                                Working...
                                X