Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Urose, tvoj ukus za zene vise nije ni upitan, vec se nece uzimati nikada za merodavan, niti u razmatranje

    Seljanka, dzaba joj decenije u BG. Gora je stvar što je ovdje (Bosna, Srbija) većina ljudi ista takva, lože se na pjevaljke i razne pojave, a kad to kažeš optuži te Čivi za autošovinizam.

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Seljanka, dzaba joj decenije u BG. Gora je stvar što je ovdje (Bosna, Srbija) većina ljudi ista takva, lože se na pjevaljke i razne pojave, a kad to kažeš optuži te Čivi za autošovinizam.
      Evo nešto lepše za laku noć...tu si Koroman i Dejo Genije i Pique i Biglia...a pesma lepa

      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Genijalno još gledam kakva je ovo verzija i koji je jezik, sporo kontam

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Genijalno još gledam kakva je ovo verzija i koji je jezik, sporo kontam
          Ako me ne zajebavaš....ovo su naši ljudi, imaš gore imena, a u pesmi su samo prezimena igrača...od Rumenigea do Koromana i Deje Genija....
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Ne, ne, shvatio sam, nego kad sam tek pustio klip nisam odmah provalio da su imena igrača

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Evo nešto lepše za laku noć...tu si Koroman i Dejo Genije i Pique i Biglia...a pesma lepa

              Koliko je teško pevati ovako suvim nabrajanjem imena koja baš i nemaju neku smislenu vezu a da ispadne melodično.
              Meni je ovo vrh, koliko treba da se mozak "isprazni" od originalnog teksta...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Iskreno meni je to prelako. Meni melodija ostaje u glavi a reci ne.

                Comment


                • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • sve su samo lose kopije

                    moji su Jugovic Rebrov i Kocic
                    i Pavel Kuka
                    i kad se Sirer i kad se Guti
                    i kad Paljuka
                    ...

                    ...

                    jer Ronaldonjo je Cakar
                    i prozuji Galas


                    Last edited by mark !t zer0; 12-05-20, 09:12.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • odlične obe pesme
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Seljanka, dzaba joj decenije u BG. Gora je stvar što je ovdje (Bosna, Srbija) većina ljudi ista takva, lože se na pjevaljke i razne pojave, a kad to kažeš optuži te Čivi za autošovinizam.
                        Ja se ložim na pevaljke isto. Verujem da se svuda ljudi lože na pevaljke.

                        Too hot to handle bio u trendingu na Netflixu u USA.

                        Prosečan Srbin : SaMo sE JoŠ u SrbIjIii gleDa RejaLitii. Hoču U EvrjoPuUuUu. JaAAAAaA HoČuuu. Ne, vodite me u Evrjopu ili u SDA sjedinjene države Amerikanske Smjesta

                        Sreća pa su naši rijalitiji napravljeni za starkelje, inače haos bi bio da imamo ovde Geordie Shore, Ex on the Beach, Too Hot to handle, itd.

                        Boki svi ljudi su isti i ceo svet je isti. Meksikanci se lože na meksičku Cecu koja se cepa sa kartelima, Ameri na Britni koja ima nervne slomove i šiša se na ćelavo, i tako dalje i tako dalje.

                        Svakome svoje govno smrdi najviše. Verujem da bi pre oni gledali Cecikin dekolte i od ovih pevaljki nego one lujke sa mentalnim pucanjima.

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          Ja se ložim na pevaljke isto. Verujem da se svuda ljudi lože na pevaljke.

                          Too hot to handle bio u trendingu na Netflixu u USA.

                          Prosečan Srbin : SaMo sE JoŠ u SrbIjIii gleDa RejaLitii. Hoču U EvrjoPuUuUu. JaAAAAaA HoČuuu. Ne, vodite me u Evrjopu ili u SDA sjedinjene države Amerikanske Smjesta

                          Sreća pa su naši rijalitiji napravljeni za starkelje, inače haos bi bio da imamo ovde Geordie Shore, Ex on the Beach, Too Hot to handle, itd.

                          Boki svi ljudi su isti i ceo svet je isti. Meksikanci se lože na meksičku Cecu koja se cepa sa kartelima, Ameri na Britni koja ima nervne slomove i šiša se na ćelavo, i tako dalje i tako dalje.

                          Svakome svoje govno smrdi najviše. Verujem da bi pre oni gledali Cecikin dekolte i od ovih pevaljki nego one lujke sa mentalnim pucanjima.
                          Gde je live....?
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Sinisa jos nije naucio da treba razmak nakon znakova interpunkcije.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Gde je live....?
                              Prijatelju, došlo je do tehničkih problema. Poslanik Martinović se okrenuo i ušnom tehnikom zablokirao live pa je čitav dogadjaj odgodjen za sutra u 10h. Još jednom se izvinjavamo svi iz štaba, takvog klempavog idiota nismo videli u životu, nadamo se da će mu se 5g nahvatati u ušima i da će odleteti do Marsa sa Elonom Muskom

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Prijatelju, došlo je do tehničkih problema. Poslanik Martinović se okrenuo i ušnom tehnikom zablokirao live pa je čitav dogadjaj odgodjen za sutra u 10h. Još jednom se izvinjavamo svi iz štaba, takvog klempavog idiota nismo videli u životu, nadamo se da će mu se 5g nahvatati u ušima i da će odleteti do Marsa sa Elonom Muskom
                                Nikad od tebe opozicionar
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X