Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
    Ko da ne znaš kakvi su
    Pa iskreno sa onim vokabularom, ne.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ivan se sprdao na pocetku, Slejv je zaostrio i onda otislo sve u tri lepe.

      Jebiga, desava se. Mada moglo je tri dana ban max, ali nema veze.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Šalila se deca malo, pomiluj ih Konstantine, dokaži da si veliki
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Treba im progledati kroz prste. Dešava se. Još su rane sveže posle Korone pa samim tim nervoza još uvek prisutna.
          Izolacija učinila svoje [emoji6]

          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

          Comment


          • Klasičan primer asimilacije Srba iz Stare Srbije



            Jedan od mnogih, mnogih, mnogih.

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              Šalila se deca malo, pomiluj ih Konstantine, dokaži da si veliki
              Na koliko ?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by ?????? View Post
                Klasičan primer asimilacije Srba iz Stare Srbije



                Jedan od mnogih, mnogih, mnogih.
                Mozda se Cveta udala za Bugarina?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Propustih žurku...ne mogu da verujem da su se Ivan i Slejv svađali. Nekako mi je realnije da su se sprdali malo...dobro, možda su se sprdali malo žešće ali opet ponavljam da nisam otpratio mačevanje.
                  Dobri su to momci i jedan i drugi.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • To su svedočanstva ljudi iz SMKD. Btw prezime Risteski https://forebears.io/surnames/risteski Bugarska na 5. mestu.

                    Ne bi Cveta, tako joj predaka. Nego je morala, znaš, inače ne može da se zaposli i tako ti fazoni.

                    Treba razumeti te ljude, njima je Aleksandar Karadjordjević okrenuo ledja.

                    Comment


                    • Ti Urke držiš neki miting ?
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Propustih žurku...ne mogu da verujem da su se Ivan i Slejv svađali. Nekako mi je realnije da su se sprdali malo...dobro, možda su se sprdali malo žešće ali opet ponavljam da nisam otpratio mačevanje.
                        Dobri su to momci i jedan i drugi.
                        Pa ako su se sprdali onakvim vokabularom i rečnikom onda im je čudan ukus za sprdačinu i zajebanciju.

                        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by ?????? View Post
                          To su svedočanstva ljudi iz SMKD. Btw prezime Risteski https://forebears.io/surnames/risteski Bugarska na 5. mestu.

                          Ne bi Cveta, tako joj predaka. Nego je morala, znaš, inače ne može da se zaposli i tako ti fazoni.

                          Treba razumeti te ljude, njima je Aleksandar Karadjordjević okrenuo ledja.
                          Urke, nakon balkanskih ratova mnogim Makedoncima su prezimena menjana na -vic, inace se u makedonskom jeziku zavrsavaju na -ski za muska i -ska za zenska prezimena.
                          Tek nakon WWII im je dozvoljeno da vrate prezimena u skladu sa svojim jezikom.
                          Inace, prezimena se na ovim prostorima pojavljuju tek u XVII veku, nakon Pozarevackog mira i austrijske uprave Srbijom.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Na regionalnom forumu gde su vecina Srbi, da dva Crnogorca obore jedan drugog.

                            Nek sam i to video.

                            Jbga, steta sto se nije moglo izbeci. Obojica daju novu dimenziju temi.

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Ti Urke držiš neki miting ?
                              Držim, dodjite sutra ujutru u 10 na forum, uživo prenos. Počinjem posle mitinga štrajk gladju, ne znam što ali vidim da je in.

                              Hoćeš glasati za mene na ovim izborima, sad iskreno?

                              Nešto sam računao pobedio bih Vučića sigurno. Pokupio bih prvo sve ženske glasove 18-45 god. To bi i Zorana Mihajlović za mene glasala.

                              Onda muškarci, desničari, hrišćani, fanatici, gejevi, nakupilo bi se tu.

                              I onda završni udarac, od sela do sela i grljenje s penzionerima. Najveći mogući populizam.

                              Vučić na kolenima gubi sledeće predsedničke od mene u drugom krugu.
                              Last edited by Cassius Clay; 11-05-20, 20:27.

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Držim, dodjite sutra ujutru u 10 na forum, uživo prenos. Počinjem posle mitinga štrajk gladju, ne znam što ali vidim da je in.

                                Hoćeš glasati za mene na ovim izborima, sad iskreno?

                                Nešto sam računao pobedio bih Vučića sigurno. Pokupio bih prvo sve ženske glasove 18-45 god. To bi i Zorana Mihajlović za mene glasala.

                                Onda muškarci, desničari, hrišćani, fanatici, gejevi, nakupilo bi se tu.

                                I onda završni udarac, od sela do sela i grljenje s penzionerima. Najveći mogući populizam.

                                Vučić na kolenima gubi sledeće predsedničke od mene u drugom krugu.
                                OK....ako te nema u 10,00 na live prenosi sledi ti trajni ban... Da vidim da li si od reči i da li zaslužuješ glas od mene....sendvič ne treba.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X