Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Skeletor View Post


    Hvala Americi koja nas je spasila i oslobodila! Da nije bilo njih, danas bi svi pricali njemacki.
    Dodao bih jos,hvala i norveskom pokretu otpora koji je zaustavio nacististicki nuklearni program.Jer da nisu jebali bi jeza u ledja.

    Comment


    • Hvala svima koji su ucestvovali u unistavanju gamadi.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Bravo Vuče, neko da se sjeti

        Comment


        • Ivo kad budeš imao vremena izbaci mi koji narodi imaju najčistiji slovenski gen, tražio sam nešto ali svuda drugačiji podaci.

          Srbi imaju koliko, 10-15% ?

          Comment


          • Originally posted by ?????? View Post
            Ivo kad budeš imao vremena izbaci mi koji narodi imaju najčistiji slovenski gen, tražio sam nešto ali svuda drugačiji podaci.

            Srbi imaju koliko, 10-15% ?
            A nacistiji su Poljaci cini mi se,preko 60%.
            Rusi imaju dosta mongolskog uticaja,jbg drzali su ih 500 godina skoro potcinjene.
            Srbi ukupno nesto oko 15-20% s tim sto Vojvodjani imaju vise,tamo je veca koncentracija R1a gena,zavisno od regije do regije.Imas nekih koji tvrde da je I2a dinarski gen u stvari dosao sa Slovenima ali meni je to glupost,medjutim pod pretpostavkom da je istina onda bit taj procenat medju Srbima isao preko 50%.

            Zajebao sam se,ne odstupa Vojvodina nista od cjelokupnog prosjeka,i tamo je oko 15%R1a.
            Last edited by E1_PG; 09-05-20, 13:46.

            Comment


            • Originally posted by Veprina masna View Post
              Dodao bih jos,hvala i norveskom pokretu otpora koji je zaustavio nacististicki nuklearni program.Jer da nisu jebali bi jeza u ledja.
              Je l' si gledao film Heroji Telemarka sa Kirkom Daglasom u glavnoj u ulozi?

              Dobra ratna avantura. Volim taj žanr.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Je l' si gledao film Heroji Telemarka sa Kirkom Daglasom u glavnoj u ulozi?

                Dobra ratna avantura. Volim taj žanr.
                Nisam,pogledacu.
                Hvala na preporuci.

                Comment


                • Urose, neko ce imati strpljenja sa tobom i zelece da te menja. Opiri se u pocetku kako bi bolje procenio tu osobu, pa se prilagodjavaj postepeno ako je tebi ta osoba ok.

                  Previse odskaces da te neko ne bi uocio. U nekom trenutku ces pozeleti da mi se javis.

                  Sve ostalo dodje vremenom.

                  Originally posted by ?????? View Post

                  Jako inteligentni ljudi često završe siromašni jer ne mogu da usvoje savete uspešnijih ljudi.
                  Cak si i sebi dao odgovor.

                  Comment


                  • Jesi to postao spiritualni lider Guru?

                    Ili su to prvo Dr. Love saveti?

                    Inače biti guru danas, bilo koji niche, bilo koja branša, jebeno isplativa stvar. Ljudi su postali takvi idioti a donekle i jadni na žalostan način da ako imaš malo dara da izreklamiraš sebe, možeš da se predstaviš kao ekspert za nešto i prodaješ ljudima snove i ono što žele.

                    Ako neko prati Tony Robbinsa, lik je po meni, pa ne znam... Gledao sam na Netflixu neko veče neki dokumentarac o njemu, kao sa seminara, klasična manipulacija ljudima pred masom. Totalno debilno.

                    Ovo je pravi tatica

                    Comment


                    • Originally posted by Skeletor View Post

                      Da nije bilo njih, danas bi svi pricali njemacki.
                      Има пуно лепих фотки



                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Ne bih ja to mogao da budem, barem ne u tom obliku.

                        Imam dovoljno takvih primera u svom okruzenju da ne bih zeleo da budem kao oni. Ja biram kome saljem poruke.

                        Comment


                        • IMG_20200509_203440.jpg
                          Attached Files

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Srecan Dan pobede!

                            Posto danas nema, evo od proslog 9. maja:
                            jel ima crnogoraca na forumu?

                            sta se tamo desava,pa se pusta tompson
                            Wizard

                            Comment


                            • Ja sam odavno izdao otadžbinu i prodao se za američki dolar pa sam ti slabo u toku. To će morat Ivan da ti objasni. Vidiš, meni je to promaklo i ako volim da čujem Tompsona... ima on dosta dobrih pjesama.

                              Comment


                              • ivana vec dugo ne vidim na forumu,il je menjao nik...

                                otvorili su program tompsonom,i nema veze da li ima dobrih pesama,pa dobar deo hrvata ga se odrice (zabranjen koncert u puli,a bogami u nemackoj,ako se ne varam)
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X