Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.krik.rs/rat-balkanskog-p...u-vrhu-drzave/
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Kako ga grli mali Vucko
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Najjaci su botovi na twiteru - optuzuju za licemerstvo, kao sad ljudima ne smeta kad se pominje predsednikov sin, a lik se grli sa Rosavim.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Zbog ovakvih stvari se daje ostavka...




          ... ali onda se probudim i shvatim da živimo u Tumbstonu.

          Na stranu to što su ovo stvari koje su u javnosti poznate već godinama. Samo je sada neko konačno povezao crticama.
          Last edited by Crni Đorđe; 05-05-20, 15:21.
          sigpic

          Comment


          • Da, i stvarno svaka cast ovim ljudima na hrabrosti, treba imati m*da i objaviti ovakvo nesto iako je vecini ljudi dosta stvari vec poznato.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Čak nedostaju neki detalji. Na primer, sekretarka MUP-a Hrkalović (desna ruka dr Neše, od skora "nestala" iz javnosti pošto je dala otkaz), čiji kum je ubijeni Stanković, takođe iz "Janjičara", dok je njen verenik Vučković bio blizak prijatelj i zajedno se viđao i sa Stankovićem, ovim Rošavim i ostalim članovima "Janjičara". Mnogo slučajnosti se tako pojavljuje i isplivava od kako je Šarićev klan pohapšen.

              U suštini, ono što poražava je da su ljudi koji su u državnoj hijerarhiji svesni ili nesvesni učesnici ili saučesnici u trgovini drogom. Kako u Srbiji, tako u Crnoj Gori, a tako verovatno i u drugim balkanskim državama. Države trguju drogom. To je jezivo kada se kaže. Ali nije ništa novo u istoriji organizovanog kriminala.

              I sve se čini da bi se ti ljudi zaštitili.
              sigpic

              Comment


              • Ništa novo.

                Sve tajne službe na ovom svetu se finansiraju prodajom droge.

                Razlika je samo ko je koliko sposoban.

                Naša služba ne može da izadje na kraj sa dva klana a CIA recimo ima pod svojom kapom dve narko države.

                Avganistan i Kosovo.
                Last edited by Chiwwi; 05-05-20, 15:44.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                  Najjaci su botovi na twiteru - optuzuju za licemerstvo, kao sad ljudima ne smeta kad se pominje predsednikov sin, a lik se grli sa Rosavim.
                  Zar nisu i Rošavog najurili sa tribine ili su ga samo sklonili jer mnoge iritira?

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Zar nisu i Rošavog najurili sa tribine ili su ga samo sklonili jer mnoge iritira?
                    Iskreno, ne znam, niti me zanima. Ne mogu da se setim da li sam bio na jednoj utakmici ove sezone.

                    hahahahhahahahahahah

                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Last edited by Mr. Wolf; 05-05-20, 16:44.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Imam jednu kritiku na Losmijev grad. Vi ko da niste bili pod Austro-Ugarima, nema discipline uopste. Jedna sam od retkih budala u gradu koja je nosila masku na putu do Maxija. Sramota za vas sto je NBG disciplinovaniji, ocekivao sam vise od Srpske Atine.

                        Ovde komunizam ko da nije umro, nego je samo modifikovao svoj oblik. Jedina je razlika sto ljudi ne slusaju vlast, nego rade sve suprotno.

                        Necu smeti da izadjem dalje od 50 m od svoje zgrade kada ukinu policijski cas.

                        Comment


                        • Besmisleno je nositi masku napolju ako ni sa kim ne dolaziš u kontakt.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Jos je besmislenije dirati masku, stavljati-skidati po potrebi. Ona se ne dira dok se ne operu ili dezinfikuju ruke.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Jos je besmislenije dirati masku, stavljati-skidati po potrebi. Ona se ne dira dok se ne operu ili dezinfikuju ruke.
                              Sto? Stavim je kad udjem u radnjy, skinem odmah po izlasku. Kakva je tu opasnost? Baš nikakva.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Prljave su ti i zagadjene ruke i gde ces da drzis masku do radnje?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X