Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva stanica mu je gostovanje kod Tese, pa onda moze kod Marica u jutarnji program sa Miroljubom i Seseljugom.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Hahaha..

      Kakav danak neiskustvu.

      Kinezi su lideri u 5G i ceo svet kupuje infrastrukturu od njih za mreže
      Ne bih ja bio neozbiljan, nema zajebancije sa Kinezima....eto kod mene pre desetak dana postavili antenu 5G mreže, kažu da je u blizini i bazna stanica i posle nekog kratkog vremena nisam mogao ništa domaće da okusim. Niško pivo mi postalo bljutavo, pokušao sa Hajnekenom, Amstelom, Nikšićkim...ne ide, ali ne lezi vraže, probam kinesko i sve je OK. Cigare isto. Sad mogu samo kinesko pivo i kineske cigare, a polako prelazim i na kinesku hranu. Još šišmiša tog da navatam i biće pečenja.
      Dakle ta 5G mreža je đavolska stvar i oni pokušavaju da upravljaju nama. Kad pogledam malo po kući, pa svi aparati su mi kineski....ako se jednog jutra probudim i žena mi umesto "Dobro jutro" kaže "Nji hao"....skačem kroz terasu....

      Ovo je moja svakodnenica od pre neki dan:
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • U kako zajebano izgledam na tvom ekranu uz Kineske brendove, nisi mogao lepše da me ukrasiš.

        Veliku čast si mi ukazao..

        Moja misija oslobadjanja Srba od evroatlanskih okova uzima ozbiljnog maha..
        Last edited by Chiwwi; 04-05-20, 15:29.

        Comment


        • Sad kad vas Nolo i Jeca cuju sta pisete

          Jeleni je obrisan post u kome je objavila video izvesnog američkog lekara koji je širenje koronavirusa pripisao ekspanziji 5G mreže.

          "Toliko videa kruži danima, različite teorije o uzrocima korone, metodama lečenja, prevencije... evo ga jedan koji sam dobila pre neki dan. Ko ima vremena nek pogleda. Baš me zanima šta mislite. Pišite", napisala je Jelena, pre nego što joj je post uklonjen.

          Ona se danas oglasila i saopštila da je video podelila samo iz jednog razloga - u njemu se pominju postulati učenja Rudolfa Stajnera, koji je, kako navodi, za njenu sferu interesovanja i posla relevantan i otuda je i njeno zanimanje za ovaj video bilo veće u odnosu na more drugih sadržaja koje dobija.

          "Naime, Stajnerove škole i vrtići se nalaze u 76 zemalja sveta (Waldorf škole) i već neko vreme se susrećem sa njihovim radom i izučavam kurikulum. Stajnerova filozofija i rad na biodinamičkoj agrikulturi su me podstakli na dodatno učenje, čemu sam se posvetila poslednjih meseci", izjavila je supruga srpskog tenisera. "Dakle, ima mi smisla, ne tvrdim da je tačno ili nije, ali sam svakako zainteresovana da učim i informišem se o tome", ističe Jelena.

          "Bilo mi je zanimljivo, jer je puno ljudi reagovalo, iz reakcija se takođe vidi da ljudi nisu ni odgledali video - ali ja se trudim da podelim ono sto mi je zanimljivo jer možda u tom lancu reakcija se stvori nešto vredno".

          Otvorena sam, spremna da čujem i da sam pogrešila ili da nešto nije tačno što sam pomislila da jeste i nemam problem sa tim, napominje ona i dodaje:

          "Nisam srećna što se bilo kome skida video jer mislim da to nije dobro i volela bih da u javnom govoru generalno čujemo malo više argumenata, jer bi nam tada svima neke stvari bile jasnije", zaključila je Jelena Đoković.
          Last edited by LosmiSK; 04-05-20, 15:34.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Nego pre ove korone šetam se nešto po gradu i gde god da se okrenem prodju neke turistkinje iz Kine, bukvalno izleću iza svakog ćoška.

            I sve su onako da kažem stidljivo slatke..

            Pa nešto razmišljam, jbt-e iz te Kine sve sad možeš da nabaviš, pa čak i Kineskinje nam dolaze..

            Što me dovodi do zaključka da nama Srbima još malo pa ni Srpkinje neće biti nezamenljive..

            A ovde neki kmeče kako se ne može bez zapada..

            Ma bez svega se može..
            Last edited by Chiwwi; 04-05-20, 15:42.

            Comment


            • Tako je Chiwwi, bez svega se može samo bez Zvezde nikako.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Tako je Chiwwi, bez svega se može samo bez Zvezde nikako.
                Na Ederlezi i vanredne mere padaju.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Bas tesko bez zapada i Amerike. Hvala im na internetu, tacnije da njih nema, ne bi bilo ni posla za veliki broj ljudi. Stvarno sam im neizmerno zahvalan na napretku sveta. Kinezi imaju falsh robu, izbacuju viruse sa sve 5G mrezom....sto kazu Djokovici, to je kljuc da Mile vise ne bude kinezofil, vec amerofil....Nikadnije kasno Mile da se neke stvari nauce
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Tako je Chiwwi, bez svega se može samo bez Zvezde nikako.
                    Slušaj Ganac, navijaću i za Zvezdu ako treba samo da se integrišemo u Kinesko-Srpsku uniju..
                    Samo da ne gledam više ove najevropljanine..

                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Bas tesko bez zapada i Amerike. Hvala im na internetu, tacnije da njih nema, ne bi bilo ni posla za veliki broj ljudi. Stvarno sam im neizmerno zahvalan na napretku sveta. Kinezi imaju falsh robu, izbacuju viruse sa sve 5G mrezom....sto kazu Djokovici, to je kljuc da Mile vise ne bude kinezofil, vec amerofil....Nikadnije kasno Mile da se neke stvari nauce
                    Bez Nikole Tesle oni bi mogli da izmisle samo mrežu goluba pismonoša.

                    Sa zapada treba uvoziti samo Hrvatice, sve ostalo ima u Kini..
                    Last edited by Chiwwi; 04-05-20, 16:09.

                    Comment


                    • Nakon prve godine studija izostaje stipendija Carsko-kraljevske general-komande (kojom su pomagani siromašni učenici iz Vojne krajine). Dva puta se za stipendiju obraća slavnoj Matici srpskoj u Novom Sadu. Prvi put 14. oktobra 1876, a drugi put 1. septembra 1878. godine. Oba puta biva odbijen.

                      Godine 1881. se seli u Budimpeštu gde se zapošljava u telegrafskoj kompaniji pod nazivom „Američka Telefonska Kompanija“.

                      O tome kako je biti Amerikanac:
                      “...papiri koji su pre 30 godina preneli na mene čast američkog državljanstva uvek su čuvani u sefu, dok su moje diplome, zlatne medalje i ordeni spakovani u starim kovčezima.”

                      Vise verujem Nolou O 5G I VIRUSU i Tesli o Americi, nego tebi arhivatore....ako imas nesto protiv, prvo moras pobiti reci ova dva najveca Srbina
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Lako je Amerima da otimaju i finansiraju naučnike. Oni nisu bili pod Turcima 5 vekova..

                        Tesla je sahranjen uz "Tamo daleko" i time sve rekao..

                        Comment


                        • Samo se bez petgea i Kineza ne može. Po onoj narodnoj petge na nebu Kinezi na zemlji.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Bogami na zapadu se može..

                            Zapališe 5G kao seljak njivu..

                            Comment


                            • Svaki Srbin je ponosan na Teslu i Noloa, lepo su sve rekli...ne treba da se suprostavljas nasim najvecim umovima i sportistima...tu bi se presla granica ukusa...sumnjam da ih mrzis..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Al Dzoniju Tesli nisu dali stipendiju a arhivator oma posao u drzavnoj sluzbi ... danak neiskustvu :'-(
                                Last edited by LosmiSK; 04-05-20, 16:34.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X