Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fuck, nismo bili oprezni...

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • A ti si epidemiolog?

      Da se razumemo. Ja mislim da je prirodan. Ali ne mogu da ocutim na pljuvanje lekara. Makar bili iz neke totalno leve oblasti.
      Aha. A ti bese propagiras da su zli Kinezi krivi?

      Pa jesu li zuti ljudi krivi ili priroda?

      A ko barata cinjenicama? Da neko zaista barata ne bi bilo ovoliko ludilo u svetu.

      I a moj komentar,pazi sad DOBRO PRIJATELJU...da smirim strasti,on odgovara...

      Komedija od lika

      Nije tacno. Ja sa zenom nisam progovorio 3 reci, fakticki je ne poznajem. Samo ona spasava zivote, a ti i ja ga tupimo ovde. Malo postovanja nije na odmet.
      Pogotovo nije ok da me ismevas nakon sto sam rekao zasto postujem doktorku. Ali svakako svi znaju sta je tvoj cilj ovde. Provokacija radi ubijanja dosade, to je legitimno. Samo sto to nekad na ovom forumu nije smelo.

      Ne, ne vredi. Cutim mesecima iako je covek za perma ban. Na kraju kazem nesto licno o sebi. Nesto mnogo tesko i lik me kao ismeva.
      Pritom mi je neverovatno koliko daje sebi za pravo. Samo da mi dokurci i da trazim opet da budem admin, drugacije ne vredi sa ljudima koji ne postuju nikoga.

      Ma nije ni bitno. Meni se jebe, ali mora negde da se povuce granica. Ja se ne ljutim. Nego mi krivo jer forum ovako propada. A ulozio sam nekad mnogo u njega. Sa Vlajkom Bojanom, T Macom i da ne nabrajam dalje...
      Mora da postoji neki nivo. Da nema Karamazova bile bi orgije ovde. A tema koronavirusa je jako ozbiljna i ne sme se skakati kao oparen na misljenje koje ti se ne svidja.

      Sto se mene tice Cica obrisi sve ovo. Sutra je novi dan, ljudi napreduju iz dana u dan. Mozda bude bolje

      Samo bold procitati i nasmejati se...


      Ti ne citas sta ja pisem. Nije me spasila. Nemam nikakvu agendu sa te strane.
      Imao si priliku da izadjes iz ovog blamiranja, nisi iskoristio. To je ok, ja necu nastavljati.


      Ne kazem da je u pravu za ovo. Ali nije neko kome se treba podsmevati. Zena je genijalac.
      Uostalom jel ne postoji pravo na misljenje? Misljenje koje je mozda zastrasujuce ako je istina... Ali je legitimno. Svidelo se to nekom ili ne..
      .

      Dana Grucijic:



      Ova silna vredjanja, trazenje trajnog bana i pisati kako sam komedija od coveka i ako sam ti napisao dobro prijatlju je uzasno. Psovanje i prostakluk da ne spominjem. I postavljas jedna te ista pitanja.

      Idemo opet, virus je dosao iz Kine. Kinezi nece da daju da izvrsi istraga na njihovom tlu. U Kini nema vise virusa a svuda ostalog ima, znaci da su Kinzi pametniji od celog sveta. Na sve to jedan poznatidoktor kaze da je to bioloski rat protiv Kine i da je to obican virus, obican virus zbog koga je ceo svet na alarmu i prekinuti svi dogadjaji i doci ce do pada svih mogucih ekonomija, sem bas kineske

      Na sve to vredjas druge ljude, psujes na forumu i trazis admina da bi meni dao trajni ban i naredjujes adminima da to sve obrisu. Pa nek me jednog dana i banuju trajno, nemam nista protiv, ali tvoj nivo konverzacije je jeziv.

      Da ponovim opet, virus je prirodan (po epidemiolozima), ali neodgovorna kineska vlast nije prijavila na vreme sta se desava i koliko opasan virus moze biti. Tada niko nije imao neke bitnije podatke i jednostavno kad su oni zatvorili oblast i grad i javili sta se dogadja, virus je vec bio na putu ka celom svetu.

      Na kraju krajeva, imas epidemiologa Kisicku i Kona koji ti normalno pricaju koliko mogu, ali ti slusas pulmologa i neurohirurga cija to nije oblast.....to je kao da slusas tesara o a ne elektricara o instalacijama u stanu.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ne zameri ali ja za tebe nemam zivaca. Od sinoc mi je nekoliko ljudi dalo reputaciju i zalilo se na tebe.
        Ja ti kazem samo da ti na starom forumu ovde ne bi bio clan. Nastavi sa svima da se svadjas. Sa mnom ne mozes. I dalje cu legalnim putem da trazim tvoj ban, jer je to moje pravo putem prijavljivanja toksicnih postova. Na adminima je da urade sta misle da treba.

        Ja te pozdravljam i zavrsavam sa tobom svaku diskusiju.

        A ti i dalje veruj da su zli Kinezi krivi za ovo, a da ce nacija koja je zavila u crno trecinu zemaljske kugle, ukljucujuci i nasu drzavu, da nas izvadi iz ovoga.
        Last edited by Ljuba90; 30-04-20, 08:12.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ne zameri ali ja za tebe nemam zivaca. Od sinoc mi je nekoliko ljudi dalo reputaciju i zalilo se na tebe.
          Ja ti kazem samo da ti na starom forumu ovde ne bi bio clan. Nastavi sa svima da se svadjas. Sa mnom ne mozes. I dalje cu legalnim putem da trazim tvoj ban, jer je to moje pravo putem prijavljivanja toksicnih postova. Na adminima je da urade sta misle da treba.

          Ja te pozdravljam i zavrsavam sa tobom svaku diskusiju.

          A ti i dalje veruj da su zli Kinezi krivi za ovo, a da ce nacija koja je zavila u crno trecinu zemaljske kugle, ukljucujuci i nasu drzavu, da nas izvadi iz ovoga.
          Najlakse je udariti na mene. Imas gore boldovano da si psovao i pokusao da me ismevas. Verujem da bi dosta ljudi ovde volelo moj trajni ban, ali po bilo kakvim pravilima ih ja ne mogu dobiti, ako ga iskukas, to ce biti tvoj mali uspeh. Apsolutno nikad nisam opsovao i uvredio nekog. Nadji taj post ako mozes. Ja sam tvoj gore postavio.

          Cak nisam ni zeleo raspravu, napisao sam ti dobro prijatelju i ti si nastavio sa uvredama. Bukvalno si prekrsio bar 3-4 pravila foruma. I dalje pises kako ja na starom forumu ne bih bio clan. Zbog cega konkretno ja ne bih bio clan? Navedi sta sam ja to preterao, uvredio i ili opsovao. Sto ti imas u kvotovanim tvojim postovima.

          Ako ne zelis raspravu,onda nemoj odgovarati na moje postove i to je to. Apsolutno te nicim nikad nisam uvredio, a ti si meni napisao komedija od lika. Aludirajuci kako forum propada zbog mene itd...kako se svi zale itd...

          Meni jos nejasno da ljudi koji ne mogu da pobede u raspravi, zele nekom drugom forumasu trajni ban. Koja sam ja to pravila prekrsio?
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Dobro prijatelju.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Najlakse je udariti na mene. Imas gore boldovano da si psovao i pokusao da me ismevas. Verujem da bi dosta ljudi ovde volelo moj trajni ban, ali po bilo kakvim pravilima ih ja ne mogu dobiti, ako ga iskukas, to ce biti tvoj mali uspeh. Apsolutno nikad nisam opsovao i uvredio nekog. Nadji taj post ako mozes. Ja sam tvoj gore postavio.

              Cak nisam ni zeleo raspravu, napisao sam ti dobro prijatelju i ti si nastavio sa uvredama. Bukvalno si prekrsio bar 3-4 pravila foruma. I dalje pises kako ja na starom forumu ne bih bio clan. Zbog cega konkretno ja ne bih bio clan? Navedi sta sam ja to preterao, uvredio i ili opsovao. Sto ti imas u kvotovanim tvojim postovima.

              Ako ne zelis raspravu,onda nemoj odgovarati na moje postove i to je to. Apsolutno te nicim nikad nisam uvredio, a ti si meni napisao komedija od lika. Aludirajuci kako forum propada zbog mene itd...kako se svi zale itd...

              Meni jos nejasno da ljudi koji ne mogu da pobede u raspravi, zele nekom drugom forumasu trajni ban. Koja sam ja to pravila prekrsio?
              Ala lazes ....
              A za ovo komedija od lika:
              Zar nisi?
              Last edited by Sandugp; 30-04-20, 09:32.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ala lazes ....
                A za ovo komedija od lika:
                Zar nisi?
                Kako je u Valjvu? Jel si mi dobro? Nisam te dugo vide prijatelju moj forumski. Ne bih se nastavljao sa vama pesnicima i citacima knjiga, recnik vam je ogroman..ne bh mogao da se borim sa tim, pusti svadju. Bitno da je u Valjevu ok i da smo svi zivi i zdravi.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kako je u Valjvu? Jel si mi dobro? Nisam te dugo vide prijatelju moj forumski. Ne bih se nastavljao sa vama pesnicima i citacima knjiga, recnik vam je ogroman..ne bh mogao da se borim sa tim, pusti svadju. Bitno da je u Valjevu ok i da smo svi zivi i zdravi.
                  Nije lose, uvek moze bolje.
                  Drago mi je da si i ti dobro.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Dje ste, braco moja pravoslavna Sta ima novo?

                    ...j*bete li sta?

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post

                      Comment


                      • Originally posted by Skeletor View Post
                        Dje ste, braco moja pravoslavna Sta ima novo?

                        ...j*bete li sta?
                        Zivuckamo, brate Slejvaro.
                        Nego, nesto se Busmani navrzli na tebe samog u tudjini - o cemu se radi?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Zivuckamo, brate Slejvaro.
                          Nego, nesto se Busmani navrzli na tebe samog u tudjini - o cemu se radi?


                          Sta drugo da ti kazem.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Samo da napomenem da je Dana Grujicic bukvalno jedini lekar iz svoje oblasti koji je u stanju da spasi zivot za koji mislis da je izgubljen. Pricam vam to iz licnog iskustva. Nazalost u mom slucaju je bolest bila brza i jaka i jebena birokratija je sprecila da Dana bar proba da mi spasi najblizeg clana porodice. Iako je sama Dana to zelela.

                            Ne kazem da je u pravu za ovo. Ali nije neko kome se treba podsmevati. Zena je genijalac.
                            Uostalom jel ne postoji pravo na misljenje? Misljenje koje je mozda zastrasujuce ako je istina... Ali je legitimno. Svidelo se to nekom ili ne...
                            U njenu strucnost uopste ne ulazim, niti sudim. Ima ljudi koji je dizu u nebesa, spasila mnoge, ali ima i onih drugih, no boze moj to i prati karijere lekara koji se bore za zivote.
                            Tako i Nestorovica jedni roditelji hvale, drugi ga kritikuju.
                            Problem sa njima je sto sebi dozvoljavaju stvari koje nikako ne bi smeli i na kraju kako se oni mesaju u stvari koje nisu njihov reon, tako i ja, iako ne sumnjam u njihove vestine, znanja i sposobnosti, imam pravo kao svako da trazim drugo misljenje, ako mi zatreba, tako da ne, nisam ni neurolog, ni pulmolog, no ako moj zdrav razum kaze drugacije, trazim drugo misljenje taman da su milion puta strucnjaci. I to je mojoj mami recimo spasilo zivot (nevezano za ovo dvoje, treci strucnjak je u pitanju). Tako da imamo pravo da pricamo o njihovim odlukama i o onome za sta se zalazu, a cesto su te price bas sarlatanske, pa da ne ponavljam sve sta su lupetali, Nestorovic posebno.


                            Medjutim, ovo sto se desilo na Onkologiji kao i u svim drugim bolnicama na kraju, napravljen je veoma ozbiljan propust od strane direktora i nacelnika pre svega, i to je stvarno tezak zlocin, pa i njen, da pusti virus medju najruzicniju mogucu grupu bolesnih. Nedopustivo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Skeletor View Post
                              Dje ste, braco moja pravoslavna Sta ima novo?

                              ...j*bete li sta?
                              Pa gde je to bilo moje drugo oko?

                              Ja j*bem a ovi ostalo slabo..

                              Comment


                              • U Banovićima Nismo se sreli... ti taman sto si se vratio, ja sam dobio pun pansion 10 dana

                                Comment

                                Working...
                                X