Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne nego ti krećeš sa mantrom o ruralnoj Srbiji.

    Comment


    • Svi najznačajniji Srbi su svoja životna dela stvorili u inostranstvu. Tesla,Pupin, Vuk Karadžić, Milutin Milanković... Nije to slučajno.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Ne nego ti krećeš sa mantrom o ruralnoj Srbiji.
        Neces da priznas da gresis cak i kad je ocigledno... nisam pominjao ruralnu Srbiju, ono je bila mapa opstine Zvezdara. To je gradska opstina u Beogradu.

        Uostalom post je namenjen Zeru.. ne znam kako si se prepoznao

        Comment


        • Ja se slazem donekle sa Chiwijem u tome oko Evrope. Da je Evropska Unija stvarno ono za sta se predstavlja, oni ne bi smeli da pricaju sa nama, kamoli da otvaramo i zatvaramo neka poglavlja. Bukvalno ne bi smeli da nas pogledaju na sta nam zemlja lici sto se tice demokratskih vrednosti. Razumem ja da oni nama nece dozvoliti nikada da udjemo, ali ako smo vec u pregovorima, reci jasno i glasno a ne kao pregovaramo, otvaramo ne znam koja poglavlja, a ovamo nam zemlja u haosu i diktaturi samo takoj.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post

            Da nije bilo Amerike on ne bi mogao ostvari svoje ideje. Pogledaj koliko je Teslinih patenata registrovano u Srbiji. Nemoj da se iznenadis kad vidis NIJEDAN.
            Ostali bi njegovi nacrti pa bi ih ostvarila Nemačka npr.
            To što Amerika prikuplja sve naučnike ovog sveta ne znači da se bez nje ne može.

            Niti opravdava što podržavaju najevropljanina.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Neces da priznas da gresis cak i kad je ocigledno... nisam pominjao ruralnu Srbiju, ono je bila mapa opstine Zvezdara. To je gradska opstina u Beogradu.

              Uostalom post je namenjen Zeru.. ne znam kako si se prepoznao
              Pa krenuo si sa pričom kako u centru gubi a kako se odaljava od centra tu dobija glasove..

              Parola krezubi glasaju za njega.

              Originally posted by dekkard View Post
              Svi najznačajniji Srbi su svoja životna dela stvorili u inostranstvu. Tesla,Pupin, Vuk Karadžić, Milutin Milanković... Nije to slučajno.
              Naravno da nije. Srbija je kuća na promaji.
              Svako bi da prodje ovuda i da se posere.

              Neko to neće da trpi, a neko im eto čisti govna npr.
              Last edited by Chiwwi; 28-04-20, 21:15.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                Ja se slazem donekle sa Chiwijem u tome oko Evrope. Da je Evropska Unija stvarno ono za sta se predstavlja, oni ne bi smeli da pricaju sa nama, kamoli da otvaramo i zatvaramo neka poglavlja. Bukvalno ne bi smeli da nas pogledaju na sta nam zemlja lici sto se tice demokratskih vrednosti. Razumem ja da oni nama nece dozvoliti nikada da udjemo, ali ako smo vec u pregovorima, reci jasno i glasno a ne kao pregovaramo, otvaramo ne znam koja poglavlja, a ovamo nam zemlja u haosu i diktaturi samo takoj.
                Ma mene bas briga da li cemo biti deo EU, pogotovu nakon Brexita. Smara me sto je UK viza 150€ - cak i da udjemo to ce ostati verovatno jer oni vise nisu clanica.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Pa krenuo si sa pričom kako u centru gubi a kako se odaljava od centra tu dobija glasove..

                  Parola krezubi glasaju za njega.



                  Naravno da nije. Srbija je kuća na promaji.
                  Svako bi da prodje ovuda i da se posere.

                  Neko to neće da trpi, a neko im eto čisti govna npr.
                  Da u centru Beograda.

                  Odustajem, isuvise si tvrdoglav da priznas gresku.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                    Ja se slazem donekle sa Chiwijem u tome oko Evrope. Da je Evropska Unija stvarno ono za sta se predstavlja, oni ne bi smeli da pricaju sa nama, kamoli da otvaramo i zatvaramo neka poglavlja. Bukvalno ne bi smeli da nas pogledaju na sta nam zemlja lici sto se tice demokratskih vrednosti. Razumem ja da oni nama nece dozvoliti nikada da udjemo, ali ako smo vec u pregovorima, reci jasno i glasno a ne kao pregovaramo, otvaramo ne znam koja poglavlja, a ovamo nam zemlja u haosu i diktaturi samo takoj.
                    Evropskoj uniji od nas treba samo jedna stvar a to je potpis nezavisnog Kosova.

                    Kad im to damo apsolutno smo nebitni posle.

                    Do tada će Vučić biti najevropljanin bez problema i stida kod njih, jer je on zadnja šansa da dobiju legitimitet svojih tiranija.
                    Last edited by Chiwwi; 28-04-20, 21:18.

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Ma mene bas briga da li cemo biti deo EU, pogotovu nakon Brexita. Smara me sto je UK viza 150€ - cak i da udjemo to ce ostati verovatno jer oni vise nisu clanica.
                      Jbg, cekaj da se Sreda plasira u neko evropsko takmicenje.

                      To sam gore rekao iz razloga sto stvarno mislim da su mnogo licemerni. Stalno pricaju kako napredujemo na evropskom putu, a ja evo gledam kako tonemo sve dublje i dublje, pa mi nista nije jasno.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Evropskoj uniji od nas treba samo jedna stvar a to je potpis nezavisnog Kosova.

                        Kad im to damo apsolutno smo nebitni posle.

                        Do tada će Vučić biti najevropljanin bez problema i stida kod njih, jer je on zadnja šansa da dobiju legitimitet svojih tiranija.
                        Iskreno mislim da nema sanse da se desi tako nesto. Ne vidim trik kako ce to da prodje, osim ako se ne desi kao u Makedoniji, a onda moze svasta da izbije.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • a kakvu korist bi EU imala od nas? Maline i šljive bez poreza? Jeftini radnu snagu(što već imaju u vidu Bugara i Rumuna)?

                          I sudbina EU je upitna, pogotovo nakon krize koja nam sledi

                          A i nije mi jasan čovek kod nas koji teži tome, daj da promenimo vlast i probamo nešto da naprqvimo, ovako idemo samo u propast.

                          Kosovo nije naše, neko je rekao da zemlja pripada onom narodu koji tu živi, pa tako smo mi uzeli Vojvodinu, tako smo izgubili Kosovo. Koren nam je sasečen i bez njega nećemo dugo, plašim se da će za naših života i nestati Srbija kao država
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                            Jbg, cekaj da se Sreda plasira u neko evropsko takmicenje.

                            To sam gore rekao iz razloga sto stvarno mislim da su mnogo licemerni. Stalno pricaju kako napredujemo na evropskom putu, a ja evo gledam kako tonemo sve dublje i dublje, pa mi nista nije jasno.
                            Zasto? Ba meni je gledanje Championshipa bolje kog meca LS, evo ove godine sam stigao i Runija da vidim

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                              Jbg, cekaj da se Sreda plasira u neko evropsko takmicenje.

                              To sam gore rekao iz razloga sto stvarno mislim da su mnogo licemerni. Stalno pricaju kako napredujemo na evropskom putu, a ja evo gledam kako tonemo sve dublje i dublje, pa mi nista nije jasno.
                              EU je za nas propast, tako da i idemo u tom smeru ne bismo ništa dobili. A generalno naša zemlja propada iz dana u dan, lopovi nas abnormalno kradu, sendviči nikad skuplji, dno nikad bliže.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                                Jbg, cekaj da se Sreda plasira u neko evropsko takmicenje.

                                To sam gore rekao iz razloga sto stvarno mislim da su mnogo licemerni. Stalno pricaju kako napredujemo na evropskom putu, a ja evo gledam kako tonemo sve dublje i dublje, pa mi nista nije jasno.
                                Naša država nije makla korak jedan u pogledu unijatske integracije i dovoljno je pogledati te izveštaje Evropske komisije povodom tog pitanja. Isključivo iz Beograda se non-stop servira priča o tome da je pitanje statusa Kosmeta "biti ili ne biti" u pogledu pridruživanje ali to je notorna laž. Srbija nije takla poglavlja u pogledu vladavine prava, slobode govora i demokratskih vrednosti niti će ih taći sa ovim jahačima apokalipse. Naročito je problem što Unija smatra srpsku vlast najautoritativnijom u Evropi (na šta smo spali, jebote), te da izvršna vlast vrši ogroman pritisak na sudsku vlast i "ucenjuje" je raznim smicalicama (Pravosudna akademija i njena regulativa je poslednja u nizu smicalica koje Unija ne podržava).

                                Na stranu što Unija ne može biti prioritet u ovakvom stanju stvari. Srbija će propasti u Uniji ili van ukoliko se magarci koji je jašu decenijama ne rasteraju što pre, ovaj lopovluk ukorenjen decenijama istog ne rasturi jednom zasvagda i ukoliko se konačno ne počne raditi na nacionalnim interesima.

                                A i Unija može da odjebe. Njihovih "vrednosti" smo se nagledali poslednja dva veka.
                                Last edited by Crni Đorđe; 28-04-20, 21:29.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X