Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da je ukradeno.
    Najevropljanin drži sve medije, RIK je pod njegovom kontrolom, spiskove pravi kako hoće i jedini ima brojače glasova na svakom izbornom mestu.

    U suprotnom bi svaki četvrti čovek koji hoda ulicama ove zemlje morao biti njegov glasač. A to ne postoji na terenu, bukvalno niko ne može da ga smisli i svi ga sprdaju gde god da se okrenem.

    Comment


    • I SPC podrzava Vucica, cak su mu i orden dali.

      Ja znam nekoliko SNS-ovaca, sto na poslu sto u komsiuku. Uglavnom mladja populacija. Ovi iz komsiluka su aktivista kojima sam rekao da mi stave crni X na kucu kad su mi dolazili za potpis.

      Bilo kako bilo, on nabere 2 miliona glasova svkai put, ili sto bi Losmi rekao 55% ukupnog broja stanovistva glasa za njega.
      Last edited by belgrade_owl; 28-04-20, 20:45.

      Comment


      • SPC je zadnja rupa na svirali srpskih problema, oni ionako podržavaju svakoga ko je na vlasti, ako ih ne dira. U suštini svakog osim komunista su podržavali.

        Ali kad politički zapad izadje pred naše "novinare" i da punu podršku najevropljaninu pred nameštene i ukradene izbore, onda se pitam da li vi što neprestano jašete popove, bar malo imate mučninu u stomaku na gamad sa političkig zapada?
        Last edited by Chiwwi; 29-04-20, 10:24.

        Comment


        • Smaras Civi, zapad ti je kriv sto sunce izlazi, sto sunce zalazi... sto je zemlja ravna ploca... promeni malo na 33 obrtaja.

          Zapad za vreme komnuima i ozbiljne Jugoslavije koju su stvorili Srbi.

          Odrekni se svega sto dolazi sa zapada kad ti toliko smeta, ukljucujuci i internet.
          Last edited by Karamazov; 29-04-20, 08:24. Reason: Rečnik

          Comment


          • Svakako mislim da nisu jednoglasni u tome u SPC. Tamo itekako mozes da cujes i protiv njega svasta. Medjutim, deluje mi kao da su ucenjeni, ne znam ni ja sa cim i kako. Sto ih ne opravdava nimalo. Ono za order je realno bas sramota, i bas gorak utisak ostavlja.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
              moja majka radi u drzavnom sektoru
              Sad je jasna navijačka opredeljenost.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Cek, stani Sovo, stvarno mislis da iko normalan podrzava Levijatan?

                Onaj Bihali mi je jedna od najodvratnijih njuski koja moze da postoji. Bukvalno ne mogu lika da gledam 3 sekunde, odmah se iznerviram.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Smaras Civi, zapad ti je kriv sto sunce izlazi, sto sunce zalazi... sto je zemlja ravna ploca... promeni malo na 33 obrtaja.

                  Zapad za vreme komnuima i ozbiljne Jugoslavije koju su stvorili Srbi.

                  Odrekni se svega sto dolazi sa zapada kad ti toliko smeta, ukljucujuci i internet.
                  +milion
                  Last edited by Karamazov; 29-04-20, 08:25.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Sad je jasna navijačka opredeljenost.
                    Burazer i ja smo jedini gorbari u siroj familiji. Od njega sam to pokupio, a on je kontras od rodjenja, i vecno sam mu zahvalan na tome.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Odrekni se svega sto dolazi sa zapada kad ti toliko smeta, ukljucujuci i internet.
                      Kao prvo internet u ovoj zemlji funkcioniše uz pomoć Huavej centrala i generatora.

                      Modemi i STB-ovi su takodje Huavej..
                      Čak ni optički kablovi nisu sa zapada nego su malo Kineski, malo naši..

                      Drugo nemam ja čega da se odričem i meni zapad uopšte ne smeta.
                      Smeta mi bezuslovna podrška njima čak i kad seru po našoj zemlji.

                      Ja nikad ne bih voleo da Srbija izgleda kao Rusija, baš naprotiv voleo bih da izgleda kao Holandija.

                      Ali Holandija nikad nećemo postati ako kilo sira prodamo za 10 dinara a on vredi 500.

                      Comment


                      • https://www.izbori.live/?electionId=...calRegionId=37

                        Evo ti Zero na linku kako pobedjuje... Na proslim izborima na nasoj opstini izaslo samo 47% a ko zna koliko je u biracki spisak upisano nekoliko dana pre zakljucivanja istog.

                        Pogledaj mapu, sto je blize centru sve manje glasova ima, kako se ide od centra grada sve je popularniji. Mene je srramota sto je pobedio na mom izbornom mestu
                        Last edited by belgrade_owl; 28-04-20, 21:02.

                        Comment


                        • Internet je nastao pod okriljem MOD Amerike.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Da i onda tako ideš od centra i dodješ u jednom trenutku do Šapca kad tamo Vučić u opoziciji.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Internet je nastao pod okriljem MOD Amerike.
                              Pa šta ako je nastao? Apsolutno je sad sve Kinesko.
                              I naizmenična struje je nastala u glavi Tesle i šta sad?

                              Da nije bilo njega Ameri bi samo mogli goluba pismonošu da šalju.
                              Last edited by Chiwwi; 28-04-20, 21:05.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Da i onda tako ideš od centra i dodješ u jednom trenutku do Šapca kad tamo Vučić u opoziciji.
                                Poslednji izbori su bili beogradski izbori, za te sam i postavio link... Kakve veze imasa Sabac sa gradskim izborima u Beogradu?

                                Verovatno je zapad kriv sto ti ne cistas sta pise i to na cirilici.

                                Originally posted by Chiwwi View Post
                                Pa šta ako je nastao? Apsolutno je sad sve Kinesko.
                                I naizmenična struje je nastala u glavi Tesle i šta sad?

                                Da nije bilo njega Ameri bi samo mogli goluba pismonošu da šalju.
                                Da nije bilo Amerike on ne bi mogao ostvari svoje ideje. Pogledaj koliko je Teslinih patenata registrovano u Srbiji. Nemoj da se iznenadis kad vidis NIJEDAN.
                                Last edited by belgrade_owl; 28-04-20, 21:08.

                                Comment

                                Working...
                                X